Jump to content

Има ли фенове на CZW?

lpu

Recommended Posts

Аз гледах тия дни някои мачове и нямам думи.Тия са трябва да са мазохисти.Аз си мислех че ECW е най-екстремната федерация,ама не е.То не беше бодлива тел,стъкла,кактуси,клетка по която тече ток и всякакви други неща.И това в някаква малка зала и сигурно и по телевизия не ги дават.Ако има някои по-запознат да каже нещо повече за тая федерация.

Фен чак не съм ;)

CZW - съществува от 1999 и е собственост на Джон Зандиг - кечист. Че е брутална федерация няма спор, но според мен доста прекаляват и направо става глупаво. Както и да е. Имат и добри неща, особено в периода 2001-2004. И само да отбележа има и по брутални федерации от нея (най-вече в Япония)

Да наистина е брутална обаче 3PW е по брутална а също и FWA

е доста брутална 8)

[img]http://img195.imageshack.us/img195/3646/brethartemblemwallpaper.jpg[/img]

Да наистина е брутална обаче 3PW е по брутална а също и FWA  

е доста брутална  8)

Да и аз съм объркан :blink:. FWA нямат нищо общо с бруталност. 3PW горе-долу, но те си бяха нескопосано копие на ECW. Определено като стане дума за бруталност CZW са на пъвро място в САЩ (освен ако няма някоя много забутане федерация, за която не съм чувал). FWA & 3PW не могат да се мерят въобще. Май нещо представите ни бруталност сериозно се разминават :blink: