August 22, 200520 yr Ако има тука фенове на кеча от "другия край на света" ВЕДНАГА да вдигнат ръка Казвайте и кои кечисти ви кефят... за мен Fuel е номер 1 разбира се. :)
August 22, 200520 yr Е чак фен не съм, но поназнайвам малко . Горе-долу им е стабилна работата там, но има още какво да се желае. От австралийската сцена само Nathan Jones.
August 22, 200520 yr Author Е чак фен не съм' date=' но поназнайвам малко . Горе-долу им е стабилна работата там, но има още какво да се желае. От австралийската сцена само Nathan Jones.[/quote']Абе той, че рулира - така е, ама не е много млад... а пък откъм умения на ринга тотално sucks. ;)
August 22, 200520 yr Знам, че съкс, много съкс даже на ринга, ама пък като визия ме кефи. Точна затова съм Нейтан Джоунс марк :D
August 22, 200520 yr Това пък за пръв път го чувам, изобщо нямах представа, че и там го практикуват! [img]http://img514.imageshack.us/img514/4711/stephsiggyjg3.jpg[/img]
August 22, 200520 yr То почти няма място, където не го практикуват освен Балканите (макар че има някакво съмнение за Гърция & Сърбия). В Африка си има и е доста силен, в Азия също, южна Америка тепърва се почва, Европа отдавна и така :)
August 22, 200520 yr Е да тук го практикуваме по улиците, за какво ни е арена :D [img]http://img514.imageshack.us/img514/4711/stephsiggyjg3.jpg[/img]
August 22, 200520 yr Author Точна затова съм Нейтан Джоунс марк лол айде тогава и мен ме пиши като Н.Дж. марк :D
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.