August 30, 200718 yr По традиция това е един топ indy tournament-ите и за трета поредна година звучи много доволно. Шампионът на PWG Bryan Danielson трябваше да участва, но поради контузията няма да може. Друг интересен факт е, че TNA явно са направили някакво изключение и в резултат Alex Shelley ще участва в турнира! Групите изглеждат ето така: Block A: Chris Hero Joey Ryan Austin Aries Roderick Strong Jimmy Rave Matt Sydal Alex Shelley Tyler Black Block B: Doug Williams Claudio Castagnoli Jack Evans PAC CIMA Human Tornado Scott Lost SHINGO Block C: Nigel McGuinness Davey Richards Necro Butcher Kevin Steen Susumu Yokosuka Dragon Kid El Generico Tony Kozina Card за 31 Август: Chris Hero vs. Joey Ryan Austin Aries vs. Roderick Strong Matt Sydal vs. Jimmy Rave Tyler Black vs. Alex Shelley Claudio Castagnoli vs. Doug Williams PAC vs. Jack Evans non-tournament matches Card за 1 Септември: CIMA vs. Human Tornado Scott Lost vs. SHINGO Nigel McGuinness vs. Davey Richards Necro Butcher vs. Kevin Steen Dragon Kid vs. Susumu Yokosuka El Generico vs. Tony Kozina non-tournament matches Card за 2 Септември: 1 final round match 3 semi-final round matches 6 second round matches non-tournament matches Точно както направих миналата година, смятам и тази година да си прибавя PWG BOLA към колекцията.
August 30, 200718 yr като че ще бие по кщачество миналогодишния... обаче още от сега се вижда как Стийн ще смели Некро, тоя мач ще се гледа с повишено внимание. Обаче как тъй Шели ще участва, след като е под контракт с ТНА, никой не знае... иначе тази година като че ще посоча като предполагаем победител Пак. Но и за Стийн има някаква вероятност. [img]http://i21.photobucket.com/albums/b290/-CaPtAiN_cHaRiSmA-/f24afa9a.png[/img] [color="#990000"]HAIL SABIN[/color]
August 31, 200718 yr Откога го чакам това.. ненормално изглежда .. Виждам и името на ШИНГО Такаги, просто Cool турнирче ще стане!!
September 1, 200718 yr Доста добри мачове се очертават за днеска, а вчерашния card е просто суперски... Определено ако го намерим в нета ще се гледа. [center][color="#ffc0cb"] [size=6][color="#483d8b"][s]Flair[/s][/color][/size][/color] [img]http://www.wwfchamps.com/wallpaper/thumbnails/Shane_Douglas_1.jpg[/img] [/center] [color="red"][size=18][center][size=7][b][font="Impact"][color="#ffa500"]Flair[/color] [color="#0000ff"]is[/color] dead [color="#000000"]![/color][/font][/b][/size] [/center][/size][/color]
September 3, 200718 yr Турнира наистина изглежда много здрав.Събрали са много добри кечисти,а присъствието на Necro прави турнира a must see лично за мен Мойте фаворити са Хиро,Шели и ... дамммм ... Некро :D [img]http://img354.imageshack.us/img354/1330/havocsig3rk2.jpg[/img]
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.