Jump to content

AAA TripleMania XV - 15 Юли 2007

nWoHulkster

Recommended Posts

nWoHulkster

Six Sided Cage match, last guy in loses hair

Cibernetico, Chessman & Charly Manson vs El Mesias, Kenzo Suzuki & X-Pac

La Parka Jr., Zorro, Latin Lover & ??? vs Sabu, Ron "The Truth" Killings, Head Hunter I & ???

Super Porky, Elegido & Alebrije vs Zumbido, Alan Stone & Scorpio

Relevos Increibles - losers advance to a hair/mask match

Laredo Kid & Super Calo vs Gran Apache & Super Fly

Street Fight

Juventud Guerrera vs Fuerza Guerrera

AAA Tag Team Championship Ladder Match

Cuervo & Ozz vs Joe Lider & Crazy Boy

Relevos AAA

Oriental, Cinthya Moreno, Octagoncito & Pimpinela Escarlata vs Alfa, Faby Apache, Mini Abismo Negro & Cassandro.

Ето затова си говорим! Най-голямото шоу на AAA за 2007 и card-a звучи яко забавно. Бързи коментари:

Alfa, Cassandro, Fabi Apache, Mini Abismo Negro vs Cinthia Moreno, Octagoncito, Oriental, Pimpinela Escarlata - Просто типичен ААА style opener, където акцента вероятно ще е на комедия.

Cuervo & Ozz vs Crazy Boy & Joe Lider [AAA TAG, ladder] - Не че съм голям фен на Lider & Crazy, но това може да се получи добре и вероятно ще има някое "lucha extrema" изпълнение.

Juventud Guerrera vs Fuerza Guerrera [street] - Баща срещу син! Dream match! Build-ват го вече половин година този мач, така че се радвам, че най-после ще го видим. Класики не очаквам, даже напротив, но мачът вероятно ще има силен емоционален заряд.

Super Calo or Gran Apache vs Laredo Kid or Super Fly - Тук залагам на Laredo Kid def. Super Calo. Една победа ще му дойде много добре на Laredo, тъй като така като го знам Konnan 100% го гласи за една от главните млади звезди на компанията. Laredo Kid & Fuerza Aerea rock!

Alebrije, Elegido, Super Porky vs Alan Stone, Scorpio Jr., Zumbido - Просто "малко забавно мачле"

???, La Parka Jr., Latin Lover, Zorro vs ???, Head Hunter I, Ron Killings, Sabu - Добро! Особено изненадите са ми много интересни, тъй като обикновено TripleMania се представя добре в този аспект.

Charly Manson, Chessman, Cibernetico vs Kenzo Suzuki, Mesias, X-Pac [cage, hair] - Мдам, много яко мачле. Viva Los Hell Brothers! Kenzo или в краен случай X-Pac ми се струва, че ще се простят с косите си :).

Изобщо доста съм надъхан за това шоу и нямам търпение да дойде.

Card-а изглежда добре и смятам това шоу да го гледам ако го пуснат по тракерите.Ако не ми остане време,то поне някой от мачовете като 2,3,5 и main envent-а.И между другото нали Lita щеше да участва на шоуто?

nWoHulkster

И между другото нали Lita щеше да участва на шоуто?

Никой не е казвал, че ще се бие ;). Ще си пее с групата. Има и някакъв шанс да бъде и рефер на един от мачовете, поне такива бяха оригиналните планове за нея.

nWoHulkster

RVD & Jericho са получили оферта да участват в шоуто, но са отказали.

Sabu направи дебюта си на последният tv taping.

Black Warrior беше уволнен от CMLL заради 5-6 неявявания и сега се спекулира, че ще се появи в AAA на Triplemania, но нищо не е сигурно.

El Hijo del Santo отрече слухът, че той ще е един от "кечистите-изнанада".

Kishi & Black Pearl ще участват в шоуто. Най-вероятно именно те ще запълнят дупките в semi-main event-a, което чесно казано е тотално разочарование за мен лично :(.

PyroHunter

Мексиканския кеч не ми е много по вкуса по принцип, но карда е обещаващ и сигурно ще се опитам да гледам някои от мачовете. В частност мача между баща и син ми изглежда добре и освен това щом (Ri)Kishi ще участва задължително ще гледам и мача, в който е той. :)

[img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/pyrohunter/guerrero.jpg[/img]

[b]R.I.P. EDDIE GUERRERO! YOU LIED, YOU CHEATED AND YOU STOLE OUR HEARTS![/b]

Това ще се гледа задължително.ААА не съм следил скоро,но все пак това е Triplemania.Нямам търпение да пуснат шоЛто по торентите...

[img]http://img354.imageshack.us/img354/1330/havocsig3rk2.jpg[/img]

nWoHulkster

Това не е банер, а корицата на едно от топ списанията за кеч в Мексико.

В Мексико шоуто ще го дават по тв на 20 Юли. Аз вероятно тогава ще го гледам и ще си го запиша. Иначе в САЩ ще го дават на 11 Август, така че вероятно някъде там ще се появи по тракерите.

HEIDENREICH

Много интересна клетка.

Колко ли посещаемост е имало?Като гледам над 10 000 ама да ги преброя на снимката ме мързи :D

nWoHulkster

Не съм сигурен точно, но май залата беше 18 000, така че и посещаемостта е някъде там. Те всъщност, и миналата седмица имаха тв шоу в тази зала и то също беше full на max.

П.С. Човекът най-горе на клетката е Judas "пича със 'светкавиците' от WSX" Mesias and HE IS COMING!

хахах тва не е ли Ricky Banderas ? a.k.a Judas Mesias нали?

А иначе нямам търпение да го гледам.Това което малко не ми харесва е ,че в карда има много малко мачове 1 вс 1 .Повечето са Таг Тиймове и т.н

nWoHulkster

^ Да, той е. Btw, разрешаваш ли да позная? Никога не си гледал мексиканско кеч шоу, нали :)? Е, ако беше щеше да знаеш, че в мексиканския кеч най-често срещаните мачове са multi-person мачовете (най-вече 3 vs 3), а singles мачове има по-рядко.

Attendance: 19,000

1) Alfa, Casandro, Fabi Apache, Mini Abismo Negro b Cinthia Moreno, Octagoncito, Oriental, Pimpinela Escarlata

2) Gran Apache & Laredo Kid b Super Calo & Super Fly [losers advance, pi]

3) Crazy Boy & Joe Lider b Cuervo & Ozz [AAA TAG]

4) Juventud Guerrera b Fuerza Guerrera [street]

5) Super Fly b Super Calo [mask]

6) Alberije, El Elegido, Super Porky b Alan Stone, Scorpio Jr., Zumbido

- run-in by the unmasked Super Calo, now wrestling as Jordy Stone

7) Head Hunter I, Rikishi, Ron Killings, Sabu b La Parka Jr., Latin Lover, the Animal, Zorro

- Rikishi wins with the Bonzai Drop on Zorro

8) Kenzo Suzuki L Cibernetico, Chessman, Charly Manson, Mesias, X-Pac [cage, hair]

= Lita & Luchagores performed here

Всичко е на шест, поне на хартия. Само леко се дразня, че в последния момент са сменили комбинациите в мач номер 3, но и този вариант не е лош де.

Edited by nWoHulkster™

хахаха да гледал съм 1 път незнаех :) .Ама смятам да почвам да гледам...

Edited by chipp
HEIDENREICH

Тоя Рики Бандерас е ебаси говедото-аз имам стереотип към мексиканците и си представях някой с маска като Рей :D или пък ми звучеше като някой мачо гимик и много се чудех как така ще е новото протеже на Мичел в ТНА.

В WSX имаше много ефектен грим-хареса ми,а файърболите ми бяха забавни.

Пожелавам му успех в ТНА няма достатъчно страшилища-дано се издигне,макар,че се съмнявам честно казано.

OMFG искам да гледам това събитие!!! :D Phil има ли го по тракърите или нейде другаде? Хахах Кензо без коса рулзз :)