Jump to content

Кечист на десетилетието (2000-2007)?

nWoHulkster

Recommended Posts

Ми за мен е Кърт Енгъл. Просто десетилетието 2000 - 2010 е негово. не знам да е имало нещо, което не е спечелил. Емблема на кеча в днешно време ... изобщо , ако трябва да се пише ще трябва да се изпишат страници. ТНА е Енгъл в момента и не само това, ТНА е това което е заради Енгъл. Разликата преди и сега е огромна. WWE загуби ужасяващ гигант и това се усети и в качество на мачовете и във всичко.ECW в момента щеше да е светлинни години напред, ако беше останал. Ако от Атитюд ерата остана нещо то това е Енгъл.

Скалата - ОК, но нговото време е някъде по средата - края на 90-те и началото на този век, но не и цялото десетилетие. Трите Хикса далеч не може да се сравнява с Енгъл. За Сина ням кво да говорим. Мистико си е популярен в Мексико, та чак е култ, но това е CMLL, местна почва. Кента Кобаши - същото. Джо ... виж Джо е друго нещо - тоя човек си заслужава мястото в тая класация заради доста неща, но да не се лъжем и той е много далеч от Кърт ;)

• 5 weeks later...

Ето за мен до момента кандидатурите-Трипъл Х,Кърт Енгъл,Рей Мистерио,Ренди Ортън и Скалата!!!Личните ми пристрастия конят към Роки,ама като че ли ще кажа ННН!!!А Ортън може би ще е на следващото десетилетие,на и до края на това остават 3 години,които са си много!!!

[center][color=#ff0000][b]4x WWE PC [/b][/color][b][color=#0000ff]2x TNA PC [/color][color=#800080]The first ever MITB winner [/color][color=#00ffff]5x Tag team PC[/color][/b][/center]
[center][b][color=#4b0082]Euro 2012 H2H Fantasy League winner[/color][/b][/center]

Ето за мен до момента кандидатурите-Трипъл Х,Кърт Енгъл,Рей Мистерио,Ренди Ортън и Скалата!!!Личните ми пристрастия конят към Роки,ама като че ли ще кажа ННН!!!А Ортън може би ще е на следващото десетилетие,на и до края на това остават 3 години,които са си много!!!

Ренди Ортън :lol::lol::lol: и не си сложил Сина?Не тук "няма" прострастия :lol: :lol:

=cdf388642802f81f.jpg

Eми "прострастия" няма,ама има пристрастия

[center][color=#ff0000][b]4x WWE PC [/b][/color][b][color=#0000ff]2x TNA PC [/color][color=#800080]The first ever MITB winner [/color][color=#00ffff]5x Tag team PC[/color][/b][/center]
[center][b][color=#4b0082]Euro 2012 H2H Fantasy League winner[/color][/b][/center]

Eми "прострастия" няма,ама има пристрастия

Това го написах нарочно за да наблегна на прострастия,без да имам в предвид да обиждам ама тука трябва да няма пристрастия и да говориш обективно

=cdf388642802f81f.jpg