Jump to content

Клетката на Radox

Radox

Recommended Posts

Кой е най-добрият модератор според вас и защо?

Второ издание на популярната в миналото тема, като този път е с малко поразширен въпрос. Може да давате глас и за тримата администратори. :D

Аз гласувам за Vichix все пак. Вярно е, че напоследък го няма много-много и прехвърли властта си на наследниците-админи, но все пак винаги помага с каквото може на членовете във форума, изпълнява молбите им, и не на последно място - той създаде BWC по дяволите!!! :)

Ваш ред е.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Shawn_Michaels

Мисля,че тая тема е излишна...,но все пак ако трябва да гласувам,засега тая година наистина Vichix се представя най-добре :)

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

ХАХ!Интересна тема!Все пак мисля,че UltraMadd върши задълженията си по най-добър начин.Надявам се да не обидя останалите модератори.Не искам да кажа,че те се представят зле,но просто UltraMadd ми е направил най-голямо впечатление!

Old_school

Колебая се, честно казано. nWoHulkster™ и Radox от една страна разнообразяват форума, освежават го, ако мога да се изразя така. Но пък ViChiX си е шефа все пак, а и направи много. :P И така...мисля, мисля... В крайна сметка давам скромен глас за Radox...

nWoHulkster™

Поради факта, че неговите постове почти винаги изразяват и моето мнение по определената тема. Пък и определено откакто следя форума той показва най-голяма активнос и знания.

На мен от краткото ми пребиваване засега ми направи впчеталение,че никой от модераторите и админите не бездейства и все пак давам гласа си за nWoHulkster.

[url="http://imageshack.us"][img]http://img120.imageshack.us/img120/9594/mcmgsm61ya1.jpg[/img][/url]