Jump to content

KENNEDY's NGW (New Generation Wrestling) Diary

Recommended Posts

"Heel Power" Chris Lost - KENNEDY

"The Phenomenal" BiZkiT - BiZkiT

"Big Daddy Cool" The Legend Killer - The LEGEND KILLER

"Raoh The Conqueror" Raoh Shiro - Jericho

"The Pride of Bourgas" Bulgarian Lion - Borko_10

"Demonismo" The Blue Demon - CM PUNK

Christian "The Hurracane" - Team_Xtreme

"The Absolute Excellence" Ken Shiro - Jericho

"The Destroyer" Lightfist - Lightfist

"The Wrestling Machine" ToReX - torex

House Show 25.04.07 (Toronto\Canada) Results!

Ken Shiro & Lightfist def. Raoh Shiro & Chris Lost - via pinfall when Shiro executed Lost with the Shiro Driver 94'

ToReX draw BiZkiT - Both men could not answer the count of 10 after a top Rope Powerbomb!

The Blue Demon def. Bulgarian Lion in a Mayhem Rematch - via Submission when he locked BG in a vicious Sharpshooter (Bret Hart style!)

MAIN EVENT

KENNEDY's wrestler (The Legend Killer) def. Bret Hart's wrestler (Christian "The Hurricane") in a NO DQ Match - via a chair shot from KENNEDY.. Bret Hart & KENNEDY brawled after the match.

CHapter VI (ToReX Story)

Януари 2007... Офиса на KENNEDY

KENNEDY: ".. Разбираш ли трябва ми Impact Player! Трябва ми човек, който може да прави хубави мачове.. да има физиката и да си знае играта.. всмисъл да е ветеран.."

Chris Lost: "Обади се на ToReX.. мисля, че в момента не е под договор с ничия компания.."

KENNEDY: "Вярно бе.. ToReX ще се съгласи.. ще му се обадя.."

...

KENNEDY: "..Ало ToReX.. ти ли си човече!?.. Не не е Пери Сатърн!.. Аз съм KENNEDY.. Да и аз се радвам да те чуя.. та исках да те питам дали си под договор с някоя компания, защото.. както сигурно си чул открих нова федерация в Канада и щатите.. ок ок ясно.. ще се видим значи в събота за подробностите.. чао"

Lost: "Какво стана!?.."

KENNEDY: "Естествено, че прие.."

Lost: "Супер.. айде да го отпразнуваме.. ще изтичам до бара долу за един Johny Walker!"

KENNEDY: ".. човече нали знаеш, че имам бар и тука в офиса?"

Lost: ".. Ами JW свърши.."

KENNEDY: "Имаше 4 ботилки!?"

LOst: "... хмм.. сигурен съм, че някой краде от теб.. само да го намеря този!! Та айде отивам до бара.."

KENNEDY: ".. по-добре върви в някоя клиника за анонимни алкохолици.. това бяха 3 ботилки подяволите!!"

Lost: ".. Опитах веднъж, но там и бира не сервират.. как живеят тези хора!?"

Страхотно дебютно шоу! Рулира от всякъде! Споилерите са харни :D. Това как показваш как KENNEDY е подписал всеки кечист много ми харесва.

afdaf.jpg
assadsa.jpg
It`s real, it`s DAMN real... BROTHER!

NGW NEWS:

- 3 японски звезди ще "тour-ват" с New Generation Wrestling от следващия месец за неопределено време!!

- През месец Май някой NGW звезди ще участват в евенти в Япония и Канада.. ето и известните кардове засега:

Toronto/Canada NWA: Extreme Canadian Championship Wrestling Event

Chriastian Cage vs Fast Freddy Funk vs ToReX

The Twin Terrors vs Jack Evans & Puma - NWA Canadian Tag Team Titles

Lance Storm vs Steve Corino - No DQ Match

Main Event

The Blue Demon & Christian "The Hurricane" vs Chill Town - NGW vs NWA/ECCW

DRAGON GATE Japan Event

Matt Sydal vs Jack Evans vs Ryo Saito vs Dragon Kid

Bulgarian Lion vs CIMA

Shingo & Raoh Shiro vs Naruki Doi & Ken Shiro - Tag Team Death Match

MAIN EVENT

Masato Yoshino /w Genki Horiguchi vs The Legend Killer /w KENNEDY & Chris Lost - NGW vs Muscle Outlaw'z

- Резултатите на евентите с малко подробности ще бъдат post-нати..

NGW Monday Night Mayhem CARD!

Team Hart (The Blue Demon & Christian "The Hurricane") /w Bret Hart vs Local jobbers

Chris Bosh vs Lightfist - Normal Match

Bulgarian Lion & BiZkiT vs ToReX & The Legend Killer - Tag Team Match

MAIN EVENT

Raoh Shiro vs Speacial Opponent /w Ken Shiro

Monday Night MAYHEM!! 01.05.07

~ Добре дошли на второто издание на Monday Night Mayhem! За втора поредна седмица сме в препълнената зала Warewolf в Торонто/Канада.. Samurai TV отново представя програмата ни от Prime Time слота.. Welcome to NGW!!!

Intro CLip..

~ След Интро клипа и малко пироефекти за начало, се пуска клип с най-интересното от миналата седмица, когато 4-ма човека се класираха за финалите на първия Heavyweight Tournament в New Generation Wrestling.. Тази седмица ще успеем да проследим развръзката от тази ситуация само седмица преди първото NGW PPV - Night of Legends!! Също така Ken Shiro е довел мистериозен борец от Япония за да премери сили с Raoh Shiro (брата на Ken!).. Това и още много насладете се на поредния еп. на Monday Night Mayhem!

BACKSTAGE:

The Legend Killer: "Миналата седмица започна победната ми серия.. която можете да бъдете сигурни, че хич няма да е малка!! Класирах се за финалите на Heavyweight Турнира.. и въпреки, че има още 3-ма финалисти, бъдете спокойни смотани канадци, следващия шампион ще бъде аз!!.."

~ В този момент Брет Харт се появява пред камерата! Огромна реакция от страна на феновете!

Hart: "Слушам те вече 2-ра седмица и си мисля, че имаш нещо против Канадците.. а ако случайно не знаеш аз съм един от тях!!.. или ще спреш с тези глупости или ще почувстваш един канадски юмрук в лицето си!!.."

~ Bret Hart продължава надолу по коридора, а Ледж не изглежда въобще доволен!... KENNEDY е показан в следващия момент да наблюдава случката от монитора в офиса си!..

РЕКЛАМА

~ Чува се музиката на KENNEDY и шефа на NGW слиза към ринга с широка усмивка на лицето си! Какво ли има да ни каже..

KENNEDY: "Както знаете само след една седмица е ППВ-то.. извинявам се дебютното ППВ на NGW - Night of Legends... Освен да го hype-на яко, също така съм излязъл да обявя мачовете, които ще се състоят!... За мейн евента съм приготвил голяма изненада.. както знаете ситуацията около тази Heavyweight титла и турнира от миналата седмица е много интересна, затова и избрах 4-мата финалисти да направят един 4 Way и в края на мача да излезе the 1st ever NGW Heavyweight CHampion! ToReX vs The Legend Killer vs BiZkiT vs Bulgarian Lion!!.. Но някак си това не мисля, че ще ви накара да си купите билети още с излизането ви от тази зала... затова реших да направя нещо още по интересно и да направя още един мач с тези 4-мата!!"

~ Публиката започва да cheer-ва за KENNEDY след многото ..

KENNEDY: "О благодаря нямаше нужда.. та тези 4-мата ще открият шоуто да речем с един... Tag Team мач, както този който ще се състои тази вечер.. и да направим нещата по интересни.. мача ще бъде за Tag Team титлите на NGW!!! TLK & ToReX vs BiZkiT & Bulgarian Lion за отборното злато!!"

~ Публиката отново cheer-ва за шеф0

KENNEDY: ".. Друга интересна ситуация е войната между двамата японски братя Ken SHiro & Raoh Shiro.. двамата започнаха да ме изнервят с постоянните си намеси и побоища, затова реших.. след като се посаветвах с адвоката си разбира се.. да направя един No Escape CAGE Match м/у двамата!! Правилата са прости, No Escape.. No Surrender.. единствения вариант да спечелиш е чрез туш или предаване.. излизането от клетката не важи като победа!.. До тук станаха 3 нали.. Мисля да добавя още един мач, но просто не се сещам какъв да бъде.. хмм.."

~ Изведнъж в залата гръмва музиката на Bret "The Hitman" Hart!! Феновете са в делириум!... Hart се качва на ринга с микрофон в ръка..

Hart: "Ken.. Ken чакай малко.. искам да ти предложа нещо преди да си обявил последният мач за ППВ-то! Както знаеш, а и ти казах миналата седмица идването ми в NGW въобще не е случайно! Наясно си, че в roster-a ти има няколко човека, които идват от моята школа.. и са научили всичко от мен.. та мисълта ми е, че не искам те да се чувстват като ненужни "боклуци", както аз се чувствах навремето на някой места!.."

KENNEDY: "Bret, благодаря ти, че излезе тук и вдигна рейтинга на шоуто както винаги правиш.. но не мисля, че отново искам да слушам познатата на всички история "Johny screwed Jenny".. ако имаш нещо да казваш.. казвай!"

Hart: "Имам!! Двама от учениците ми нямат мач на PPV-то.. както каза ще карам направо.. искам те да имат мач срещу някой отбор.. и искам аз да съм им мениджър!!"

~ Феновете се кефят на изказването на Брет...

KENNEDY: "..Хмм.. хвана ме неподготвен с това предложение, но трябва да знаеш, че КЕННЕДИ винаги намира начин да се измъкне от всяка една ситуация.. ще избера отбор, който ще се изправи срещу Team Hart на NOL.. но първо искам да съм сигурен в уменията на момчетата ти.. Bruno.. Sammy излезте тук!.. Ето Брет твоите момчета могат ли да се справят с личната ми охрана!!?"

~ Чува се музиката на (новата музика) на Team Hart (Christian "The Hurricane" & The Blue Demon).. "канадските" момчета се затичват към ринга под бурните овации от страна на публиката...

Team Hart (Christian & Blue Demon) vs KENNEDY's security

"Bruno" & "Sammy" посрещат опонентите си с многобройни удари, но Team Hart бързо се съвзема и изхвърлят задружно Sammy от ринга. Bruno е засилен в сглобката и The Blue Demon му прилага приятен Belly to Belly Suplex!! KENNEDY е разярен.. Sammy се връща на ринга за да помогне на партньора си,но Christian "the Hurricane" го засича с един Roundhouse Kick, след което го залепя за земята със своя Tornado Cutter!!.. От другата страна на ринга Blue Demon събаря технично Bruno и му apply-ва болезненият си finisher The Sharpshooter!!.. Бруно бързо се предава и Team Hart печелят!!.. Веднага след мача обаче, на ринга pop-ват Lightfist & Chris Lost.. Lost размазва Christian с един Airplane Crush!!.. а Blue Demon бива засечен от брутален Yakudza Kick от страна на Lightfist!!!.. мисля, че това послание бе повечве от ясно!.. KENNEDY вдига победоносно ръцете на Light & Lost, а Харт нервно помага на отбора си..

Winner: Team Hart via submission (02:11)

-=РЕКЛАМА=-

~ Ken Shiro е показан да говори по мобилния си.. След като затваря той се ухилва злобно и потърквайки ръце се насочва към паркинга.. явно японската звезда, която ще срещне брат му в мейн евента тази вечер, ще пристигне всеки момент..

~ Показан е ToReX да влиза в съблекалнята на The Legend Killer..

ToReX: "Виж, знам, че на ППВ-то всеки ще играе за себе си.. но тази вечер сме tag team и искам да знам, дали да разчитам на подкрепата ти.."

TLK: "Не само ще разчиташ на подкрепата ми ToReX.. смятам да открадна и победата от онези копеленца BiZkiT & Bulgarian Lion тази вечер.. а и смятам на Night of Legends да си тръгна с 2 титли.. сам си направи изводите."

~ The Legend Killer потупва събеседника си по рамото и излиза от съблекалнята.. ToReX изглежда TLK недоверчиво..

Офиса на KENNEDY:

KENNEDY: "Преди да разбиете смешниците Team Hart на ППВ-то искам да съм сигурен, че съм направил правилният избор.. тази вечер ще се изправите един срещу друг, за да ми докажете, че струвате нещо.. за Chris Lost съм сигурен, познаваме се от много време, но Lightfist теб не съм имал възможноста да те наблудавам в мач, затова сега ти давам възможност.. мача ви започва веднага!!"

~ Lightfist & Chris Lost напускат офиса на KENNEDY.. но след малко Lost се връща.. отива до барчето, отваря го и оставя едно малко шишенце с водка, което е извадил от джоба си.. Lost напуска виновно офиса на шеф0, а KENNEDY изглежда бесен!

Lightfist vs "Heel Power" Chris Lost - Normal match

След като и двамата са на ринга, рефера дава знак за гонга! Lightfist бързо натделява над сравнително по малкия си противник и наняколко пъто го събаря с саблени удари и Body Slams! Lost успява бързо да се върне в мача след един eye rake! Той засилва със всичка сила Light във въжетата и го просва с невероятен High Elevated Dropkick!! Невероятно изпълнение от страна на "heel power".. приятна реакция и от страна на феновете. Lost изправя опонента си, но изведнъж "The Destroyer" отбива ръцете му в страни и му забива злобен upercut!! Лост започва да се въргаля артистично по тепиха, докъто Lightfist се покатерва на 3-тото въже.. Lost се изправя след известно време и отнася Top Rope Clothesline от страна на "великана".. Lightfist веднага вдига опонента си и го приготвя за Powerbomb, но Lost се отървава от ситуацията с Mule Kick и в следващия момент поваля опонента си с Jumping Calf Kick, който попада право в челото на Fist.. Имаме и "first blood" в мача.. от челото на Lightfist започва да се стича бавно кръв! Lost веднага се възползва от това и започва злобно да рита опонента си в главата.. След което го повдига и го забожда моментално с DDT в центъра на ринга.. добра офанзива от страна на Lost.. той прави опит за туш!? 1..2... и повдигане от страна на Lightfist!! Лост забожда още няколко ритника в лицето на Lightfist и се качва на 3-тото въже!? Още един High risk move.. Lost се приготвя и опитва Jumping Harricanrana, след като fist се връща на краката си... но "The Destroyer" го задържа в Powerbomb позицията и.. го "заварява" за ринга с Lighthammer!!!!!!!!! Прекрасна бомба, дали ще е достатъчно!? 1....2...3!! Lightfist успя да тушира един от ветераните в NGW Chris Lost.. добро начало за гиганта, със сигурност и КЕННЕДИ е доволен.. след мача Lost поздравява Lightfist и двамата напускат ринга..

Winner: Lightfist via pinfall (06:54)

-=Реклама=-

~ Коментаторите отново hype-ват предстоящото ППВ, мачовете & ситуацията около мача Team Hart vs Team KENNEDY!.. СЪщо така ни казват, че най-накрая Японския неизвестен кечист, който ще се изправи срещу Raoh Shiro тази вечер е пристигнал! Следва Tag Team мача на 4-те финалисти!...

Backstage: Съблекалнята на "The Phenomenal" BiZkiT!

Bulgarian Lion: "Сигурен съм, че ToReX & TLK вече са си изградили стратегия за мача след малко.. кажи какво ще правим!?"

BiZkiT: "Бате по-добре се тревожи за 4ния мач на NOL.. дори за Tag Team мача за титлите!!"

Bulgarian Lion: "..аз не се тревожа.. аз бия!"

BiZkiT: "Тогава остави на мен тревоженето, а ти ни осигури победите!"

BG Lion: "Ще го сторя, но за Мейн Евента на Night of Legends.. по добре стой надалече от мен!!"

~ BG излиза от съглекалнята..

Bulgarian Lion & BiZkiT vs The Legend Killer & ToReX - Tag Team Brawl

BG Lion & BiZkiT излизат първи.. след като загряват за кратко на ринга, се чува музиката на ToReX.. Ветерана се насочва усмихнат към ринга.. Ohh това е TLK.. той изкача от публиката и влиза на ринга атакувайки BG & BiZн в гръб!! Каква подла атака от страна на "Heel Team".. ToReX бързо се присъединява към brawl-a и двамата започват лека полека да размазват опонентите си.. ToReX бие по една глава и на BiZkiT & на Bulgarian и нарежда на Ledg да довлече една маса на ринга.. 2-мата трябва да внимават, мача има DQ!!!!!!!! Ледж усмихнато внася една маса на ринга докъто ToReX "малтретира" опонентите си. Ledg я разпъва в средата на ринга въпреки упреците на съдията.. но в същия момент Bulgarian Lion се съвзема и сваля ToReX с един Big Boot.. след което plant-ва неочакващия TLK с Powerslam!! (Не през масата!) Bulgarian Lion потрошава масата ядосано с крак и изхвърля останките извън ринга! В този момент BiZKiT вдига ToReX и го вгражда в сглобката след което му прави невероятен Summersault Kick!! Феновете яко се радват на изпълнението, а BiZ прави редовния си "I'm Phenomenal" Taunt!.. Ледж вече е на крака.. той се засилва и почти не маха главата на BiZKiT с един саблен удар!! Ледж се засилва и към Lion.. но набития борец го вдига с лекота във въздуха и го запраща извън ринга!! Каква сила само!.. Bulgarian съзира, че в същия момент ToReX се изправя с помоща на въжетата до сглобката.. BG се засилва яростно към опонента си, но ToReX се навежда в последния момент и Lion изхвърча над въжетата, наранявайки се лошо извън ринга!.. ToReX се изправя доволно и в следващото действие поваля BiZKiT с Running Big Boot!! Невероятно sell-ване от страна на BiZ! ТоРеКс бързо дава знак за Jackknife Powerbomb и вдига BiZKiT за финишъра си!!.. Дали ще успее!?.. Нее "The Phenomenal" успява да обърне в бърз туш опонента си чрез Sunset Flip! 1....2.. и TLK успява да спре туша!! TLK бързо вдига BiZkiT и опитва BFE!!!!!.. но BiZKiT се измъква след като тръшва Legend на тепиха! "The Phenomenal" бързо вдига опонента си и му забива Go 2 Sleeppppppppppppppppppppppppppppp!!!!!!!!!! Това 100% трябва да е края.. невероятен impact на движението.. BiZkiT прави опит за туш, но в последния момент ToReX успява да го спре!!! ToReX яростно вдига значително по малкия от него BiZKiT и го забивана ринга с Jackknife Powerbomb!!!!.. 1....2... и BG успява да спре туша!!! Подяволите какъв мач!.. ТоРеКс се опитва да изблъска от себе си BG, но не успява и Lion му забожда един зрелищен Sambo Suplex!!.. Bulgarian веднага се насочва към наведения TLK, но Legend явно го очаква.. той изведнъж отскача и забожда удар на BG с "БОКС"!!! Съдията вижда това и прекратява мача чрез DQ!!! Това не прави впечатление на ToReX & TLK, които продължават да налагат опонентите си.. Веднага гардове на компанията разтърват 2-та отбора.. но тази кървава случка няма да бъде забравена, особено от BG Lion!!

Winner: Bulgarian Lion & BiZKiT via DQ! (12:34)

-=Реклама=-

~ Коментаторите hype-ват таг тийм мача от преди малко, който се превърна направо във война!! Също така hype-ват 2-та мача м/у тези 4-мата на NOL!!.. Пуснат е Replay с най-яките моменти от мача и се отправяме към МЕ!!

NGW Mayhem MAIN EVENT

Raoh Shiro vs "Special Opponent" /w Ken Shiro - Normal Match

Raoh Shiro слиза до ринга под смесениете chant-ове от страна на феновете и зачаква опонента си.. Кой подяволите ли ще е той!? Изведнъж музиката на Ken Shiro избухва.. Бурни освирквания за японския борец.. той се усмихва и представя "японската звезда".. това е Shingoooo от Dragon Gate!!!! Дали Шинго ще успее да нарани максимално Raoh Shiro преди мача му с Ken на ППВто!?.. Shingo се засилва към ринга и започва да налага яростно Raoh.. След като вижда, че това въобще не помръдва опонента му той опитва няколко саблени удара с помоща на въжетата.. отново нищо! Шинго извиква нещо на Raoh от сорта "Защо не падаш подяволите!!?" след което се засилва за сетен път във въжетата.. Ohhh Raoh Shiro сграбчва Шинго за врата в движение с две ръце и го мята яростно в сглобката!! Каква сила!.. Raoh веднага се засилва и доразмазва опонента си със Running Splash.. Shingo прави няколко яки физиономии преди да се трупяса на тепиха.. Кен въобще не е доволен от развоя на мача. Raoh вдига опонента си и злобно се усмихва към брат си, след което забожда Shingo на ринга с прекрасен Body slam!! Засега Raoh напълно доминира в мача. Raoh пак вдига Shingo и го праща във въжетата, но бореца от Dragon Gate успява да завърти движението и да изпрати Shiro във въжетата.. Ohh Кен хваща краката на брат си от отвън и го проска по лице на ринга.. съдията не видя това.. каква подла проява! Феновете освиркват Кен, който усмихнато търка ръце.. Shingo веднага се възползва и след като вдига опонента си го plant-ва на ринга със Spiked DDT!! Дали това ще е края.. 1...2. и Raoh намира сили да се повдигне! SHingo заюпочва да рита злобно опонента си след което поглежда към Кен.. той казва нещо на японския борец и двамата кимват доволно.. явно Ken даде знак на SHingo да довърши брат му.. SHingo вдига Raoh, но изведнъж от някъде Shiro намира сили да го изблъска от себе си.. Shingo бързо се засилва обратно, но Raoh го сваля с Big Boot! Добра контра.. И двамата се трупясват на тепиха и съдията започва преброяването си до 10! 1...2....3....4...5...6...7 и ..и двамата са ве4е на крака! Шинго вкарва няколко злобни chop-а в гърдите на опонента си, но Raoh не му остава длъжен като почти не го праща до другата страна на ринга след един European Upercut!!.. Raoh бързо се засилва към SHingo... но японеца го сграбчва в движенние завърта го във въздуха и.. Gallon Throw!!!!!!!!!! Не мога да повярвам.. как успя подяволите да го направи на гигант като Raoh Shiro!!?.. SHingo бързо се съвзема и Кен му извиква бързо да довършва мача.. Шинго дава знак за края и вдига Raoh на крака.. след което го приготвя за финишъра си Blood Fall!!!... Дали ще успее да го засече.... Неее!! Raoh някак си се измъква.. отласква се от въжетата и... Lariattttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!.. Нееееееее!!! Shingo го блокирва с ръце.. Raoh се връща във въжетата от сблъсъка със Шинго и се отласква отново.. Lariattttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Този път го засече!!! Какъв impact.. Raoh прави опит за туш 1....2...3!!! Това е края.. Shiro е победител.. Веднага след мача невярващия Ken Shiro се качва на ринга и размазва брат си с няколко брутални chair shot-a!!! Двамата с Шинго напускат ринга.. а Raoh се опитва да стане след бруталната атака.. Какво ли ще стане тази неделя когато 2-мата ще се срещнат в Cage Match!!??...

Winner: Raoh Shiro via pinfall (20:30)

КРАЙ!! КОМЕНТИРАЙТЕ ШОУТО..

Добро шоу, сега чакаме PPVto, не ми хареса само, че всички мачове за PPVто се обявиха в последния момент.

afdaf.jpg
assadsa.jpg
It`s real, it`s DAMN real... BROTHER!

Team_Xtreme

Добро шоу!Аз мисля че може отборът ми вместо да се казва Team Hart може да е Hart Foundation 2?Сега чакаме PPV-то и победите естествено! :P

[img]http://i.data.bg/07/07/25/476304_orig.jpg[/img][img]http://i.data.bg/07/07/08/452917_orig.jpg[/img][img]http://i.data.bg/07/07/25/476307_orig.jpg[/img]

NIGHT OF LEGENDS PPV CARD

MAIN EVENT:

ToReX vs BiZkiT vs The Legend Killer vs Bulgarian Lion - 4 Way NGW Heavyweight Title Match

NO ESCAPE CAGE MATCH:

Raoh Shiro vs Ken Shiro

TAG TEAM MATCH:

Team Hart (Christian "The Hurricane" & The Blue Demon) vs Team KENNEDY (Lightfist & Lost)

TAG TEAM TITLES:

ToReX & The Legend Killer vs Bulgarian Lion & BiZkiT

DARK MATCH:

CIMA vs Shingo

Monday Night MAYHEM!! 01.05.07

Конфронтацията между The Legend Killer и Bret Hart се получи много добре.Явно ще има някава вражда между хората на KENNEDY и тези на Bret Hart и ми е много интересно как ще се развие тя.Думите на Hart ме изкефиха на макс! :D

Сегмента с KENNEDY и обяването на мачовете ми хареса,но мисля че ППВ-то трябваше да бъде след още 2 седмици когато build up-а ще е напълно завършен.Сега нещата се получиха някакси прекалено бързо.Иначе това,че на PPV-то ще има 4-ворен мач ми хареса и се радвам,че аз ще участвам в него.Мисля,че този tag team мач няма да повлияе на качеството на другия,а по-скоро ще надъха за main envent-а.Мача между Ken Shiro и Roah Shiro ще е МЕГА БРУТАЛЕН като ще бъде само началото на враждата им предполагам.Появата на Bret Hart също се получи много добре и hype-на много.Мача между охраната на KENNEDY и Team Hart беше слаб,но целта му беше да покаже,че хората на Bret заслужават мач на ППВ-то.Намесата на Chris Lost и Lightfist и Chris Lost ме изненада,но се получи добре и вкара и елемент на вражда в предстоящия мач на ППВ-то.

Сегментите с Torex и TLK,а след това с мен и Bizkit бяха много добри и ми хареса,че не сме на типичното heel vs. face ниво,а е всеки за себе си.Евала за добрия booking!!!

Мача между Lightfist и Chris Lost както и сегмента преди това ми харесаха много и hype-наха за tag team мача на PPV-то.Очаквах отмъщение от Team Hart,но и така беше добре.

Tag team мача беше страхотен.Радвам се,че завърши с draw като по този начин направи мача за титлата адски непредсказуем.Войната накрая ми хареса много,но все пак мисля,че това трябваше да е main envent-а.BG Lion will be THE CHAMP!!!

Мача на Raoh Shiro и Shingo беше доста як като доста наблягаш на тази вражда и тя става все по-интересна и по-интересна.Края беше як и разви всичко перфектно!Сега на ППВ-то двамата братя буквално ще се размажат!!!

Като цяло доста добро шоу преди ППВ-то,но сякаш първото ми хареса малко повече!

Toronto/Canada NWA: Extreme Canadian Championship Wrestling Event 02.05.07 RESULTS!!!!!!

Chriastian Cage def. Fast Freddy Funk, ToReX - Солиден троен мач, в който дълго доминира чудовището ТоРеКс.. в крайна сметка Крисчън открадва победата с бърз туш над Fast Funk.. ToReX не успява да го спре защото бива съборен с The Unprittier преди това.

The Twin Terrors def. Jack Evans & Puma - NWA Canadian Tag Team Titles - 3T печелят след красива двойна хватка на Jack Evans.. Пума е извън ринга и не успява да помогне на партьора си!

Lance Storm vs Steve Corino - No DQ Match - Мача на вечерта!! 40 min action!! Доста хардкор спотове и технични отигравания.. в крайна сметка Lance Storm печели като предава опонента си с Half Boston Crab!..

Main Event

The Blue Demon & Christian "The Hurricane" def. Chill Town - NGW vs NWA/ECCW - Team Hart печели в солиден Tag Team Brawl след двойна хватка (The Sharpbuster!), която представлява SHarpshooter предружена от Top ROpe Leg Drop!

Team Hart rulira :P

[img]http://i.data.bg/07/04/04/310792_orig.jpg[/img]
[url="http://url=http://signatures-bg.com/forum"]http://signatures-bg.com/forum[/url]
[i][font="Comic Sans Ms"][color="#000099"][size=4][b]Bulgarian Signatures Portal[/b][/size][/color][/font][/i]

NGW News

- 3-те Японски звезди, които ще tour-ват с NGW за 3 месеца вече са известни (CIMA, Shingo & Dragon Kid)

- Причината за Mini-feud-a между ToReX & BiZKiT, е издигането на The Phenomenal като Мейн Евентър... Плановете на този етап са да получи интересен образ за да може да се комбинира с high-fly уменията му.

- Bret Hart е подписал 5 месичен договор с NGW!! В него също е прибавил няколко участия на ринга!! Засега ролята му ще бъде свързана с пушването на новосъздадения отбор Team Hart и вражда със собственика на NGW KENNEDY.

- Засега враждата м/у Raoh & Ken SHiro е планувана да продължи близо година!!

- Bulgarian Lion е подписал 2 годишен договор с компанията, който му позволява много indy участия.. 26 год. кечист вече е букнат в няколко Dragon Gate event-a

- NGW проявява интерес към към нашюмялата инди звезда Davey Richards

- The Legend Killer & ToReX ще заминат за Япония в края на месеца, за малко indy участия в няколко федерации..

- KENNEDY & шефа на Dragon gate са в добри бизнес отношения, затова няма да са изненада нови размени на кечисти от двете страни до края на годината.

- Идеята за "NO Escape Cage Match-a" м/у Raoh & Ken Shiro на ППВ-то Night of Legends е на writer-a Doug Summers.. Тя дошла след като Doug прочел "био-то" на Raoh Shiro, в което се казва, че като дете семейството му го е държало в "клетка"!

- Възможно е сформирането на стейбъл в най-скоро време.. KENNEDY, Chris Lost & Lightfist са едни от подхвърлените имена засега при евентуален ход.

СТРАХОТНО ШОУ!!!Много се радвам,че съм в отбор с BG Lion (нищо,че ще го прецакам в мача за титлата :P ) просто правиш невероятни шоута.

ПС - Кой ЩЕ Бъде нОмЕр 1 :P

Team_Xtreme

ПС - Кой ЩЕ Бъде нОмЕр 1 :P

Тeam Hart Естесвено! :P Базик! А са дневника просто нямам думи страотни шолута правиш! :clap: Ти имаш някаква дарба я ни я разкрии! :P

[img]http://i.data.bg/07/07/25/476304_orig.jpg[/img][img]http://i.data.bg/07/07/08/452917_orig.jpg[/img][img]http://i.data.bg/07/07/25/476307_orig.jpg[/img]

*NIGHT OF LEGENDS PPV*

~ Невероятни Пироефекти откриват шоуто!! Публиката изглежда много оптимистично настроена към дебютното ППВ на New Generation Wrestling - Night of LEGENDS!! Ето и мачовете които ще се проведат в тази паметна вечер:

MAIN EVENT:

ToReX vs BiZkiT vs The Legend Killer vs Bulgarian Lion - 4 Way NGW Heavyweight Title Match

NO ESCAPE CAGE MATCH:

Raoh Shiro vs Ken Shiro

TAG TEAM MATCH:

Team Hart (Christian "The Hurricane" & The Blue Demon) vs Team KENNEDY (Lightfist & Lost)

TAG TEAM TITLES:

ToReX & The Legend Killer vs Bulgarian Lion & BiZkiT

~ Коментаторите ни съобщават, че в Dark Match малко по-рано тази вечер CIMA е победил опонента си Shingo с HUge Frog Splash! Мача е продължил (12:30)

~ След това веднага се пуска интересен клип, промоутващ ППВто и най-вече главния мач за Heavyweight титлата...

-=Реклама=-

Офиса на KENNEDY:

KENNEDY: "Да точно така искам 3 чийзбургера, една диетична кола и пържени картофки... да залата на NGW.. не не съм Bret Hart и не може да ми вземете автограф!!.. Шибани дебили.. все тоя Брет Харт!!"

Lost: "На кого звънна шефе!?"

KENNEDY: "На "Лари Макинтош"... на кого подяволите пислиш, че звъннах!!?"

Lost: "Добре де спокойно просто исках да повдигна някакъв разговор... последно време си яко изкрейзил!"

KENNEDY: "Заради този тъпак Харт е.. мисли се за голяма клечка и си мисли, че може да се разпорежда тук! Но не и тази вечер Лост.. не и тази.. защото ти и Lightfist ще разбиете Team Hart и ще ми върнете усмивката.. върви намери Lightfist трябва да говоря с него.."

~ Chris Lost излиза от офиса..

The Legend Killer & ToReX vs Bulgarian Lion & BiZkiT - Tag Team Titles Match!

Opener-a тази вечер ще бъде мача загрявка измислен от КЕННЕДИ, в който участниците в мейн евента ще се срещнат в един друг вид мач.. за определяне на отборните шампиони! От едната страна имаме heel формацията TLK & ToReX, а от другата BG & BiZKiT.. чака ни една невероятна вечер! Първи към ринга се отправя Bulgarian Lion!!!!!!!!! The Pride of Bourgas е много добре посрещнат от публиката в Канада.. БГ е с фланелка на Bret Hart, което още повече му помага да over-не пред феновете!!.. Веднага след него излиза и партьора му.. "The Phenomenal" BiZKiT!! Двамата веднага започват да обсъждат стратегията си, докъто музиката на The Legend Killer не ги прекъсва! TLK излиза ухилен до уши и отнася бурна реакция от феновете.. Много плакати направо разсичат heel-a като (TLK "killed" my dog!), (What do you have against Canadians, Ledg!??), (BG Lion will "Kill" TLK!) и мн. други. The Legend Killer не се качва на ринга веднага, а изчаква партньора си ToReX.. а ето го и него!! ToReX излиза като получава дори още повече heat от страна на феновете. Двамата heel-ове се наговарят нещо и само след секунди се затичват към ринга.. Here we GO!! Двата отбора започват да се налагат злобно, а съдията дава знак за гонга. The Legend Killer успява да изхвърли BiZKiT извън ринга и двамата с ToReX започват да налагат злобно BG в ъгъла!! Lion изведнъж успява да вземе някакъв momentum и разхвърля и двамата си опоненти с European Upercuts!!.. но и това не трае дълго понеже TLK използва eye rake за да спре опонента си, след което го гъта на земята с невероятен Standing Dropkick!.. TLK & ToReX започват да таунтват публиката в Калгъри.. но не за дълго.. BiZKiT се качва на ринга и.. Springbord Double Dropkick!!!!!!!!!! BiZKiT поваля и двамата си опоненти с движението.. голям pop от страна на феновете! БиЗ веднага вдига ToReX и след като му забожда няколко stiff ритника, го dump-ва на земята с една яка Enzuigiri Harricanrana!! Прекрасно изпълнение от страна на БиЗ.. но той бързо е спрян от TLK, който му забожда силен Clothesline.. феновете започват да освиркват Legend, който им се смее.. изведнъж феновете започват да cheer-ват.. Ледж започва да се чуди защо и разбира веднага след като се обръща... T-Bone Suplex!!!!!!!!.. BG Lion от никъде тръшва опонента си по врат с красив suplex!! Феновете започват да скандират "You Killed Legend!".. BG Lion се изправя на крака и след няколко таунта вдинга отново TLK.. Release German Suplex!!!!!!!!!!!!!!! TLK пада отново право на врата си.. реакцията на феновете се увеличава, но по нищо не личи, че БГ ще спре със stiff атаките си.. ToReX се изправя и ядосано се засилва към Lion... но изведнъж Българина се обръща и доставя Snap Belly to Belly Suplex!!!! Bulgarian Lion направо полудя! BiZKiT се изправя и Lion му казва да се качи на 3-тото въже.. какво са намислили двамата!? BG извиква нещо към феновете след което вдига ToReX... BG го засилва със всичка сила в сглобката където е BiZKiT.. ТоРеКс се среща здраво със структурата и BiZKiT го подготвя за финишъра си The Pepsi Plunge!!!!!!!!!! БГ в този момент вдига TLK и го приготвя за PLANE... Дали двамата ще изпълнят финишърите си едновременно!!??... Неее.. Legend успява да обърне BG в Sunset Flip Cradle Pin.. а ToReX просто вдига BiZKiT с помоща на раменете си и го тръшва в средата на ринга.. Добра контра от страна на heel-овете! TLK не успява да тушира BG, затова веднага започва да го налага.. докъто в другия край на ринга, ToReX вдига опонента си BiZKiT и го плантва с Jackknife Powerbomb!!!!!!!! Пълен обрат.. това е края.. ToReX прави опит за туш.. Ледж през това време държи BG настрана 1.................2..................... и повдигане!!!!!!!!!!!!!! Не мога да повярвам!!! ToReX & Ledg също... BiZkiT kick out-на от финишъра на Big T, The Jackknife Powerbomb.. невероятен мач дами и господа! ToReX е направо яростен.. той започва да рита по ринга и по сглобката.. The Legend Killer веднага пробва да поправи грешката като причаква изправящия се BG.. BFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Connects!! Това вече е края... 1.......2....... и повдигане на БГ!!!!!!!!!!!!!! OMG!!!!!!!!!! Феновете започват да скандират "Holly Shit".. "Holly Shit".. ToReX разярено казва нещо на TLK и двамата веднага вдигат BiZkiT.. Какво подяволите са намислили.. ToReX се качва на 3-тото въже и казва на Ледж да донесе "трупа" на БиЗкиТ.. ТоРеКс сграбчва БиЗ и изкрещява към феновете "Super Jackknife!".. публиката прави голям pop на изказването и ToReX се приготвя за движението.. изведнъж обаче Legend се сдърпва нещо със съдията!! Съдията изблъсква Ледж, което разбира се не е на добре.. TLK веднага сграбчва раираното момче и го запраща във въжетата.. това кара ToReX да загуби равновесие и двамата с BiZkiT бързо се издънват на ринга.. TLK веднага отива до ТоРеКс и се опитва да му обясни за ситуацията, но ветерана не иска и да чуе.. той сграбчва Ledg и го събаря на земята.. Феновете извикват едно задружно "Ohhhh!" за да дооформят ситуацията м/у двамата. ToReX понечва да излезе от ринга, но Legend бързо се изправя, завърта го и... BFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Best Finisher Ever connects on ToReX!! Не мога да повярвам, TLK току що разби с финишъра си ToReX.. TLK усмихнато се изплъзва от ринга и доглежда мача от рампата.. който и не трае дълго!! Веднага след излизането на Ледж, BG Lion тръшва ToReX със PLANE!! а BiZkiT го довършва със Shooting Star Press!!!!!!!!!! Имаме опит за туш.. 1...2...3!!!!!!!! Това е и края.. Какъв мач само дами и господа.. BG Lion & BiZKiT са новите шампиони по двойки!!!!!!!!!!!!! След мача ToReX изглежда Legend много злобно!

Winner: BG Lion & BiZKiT via pinfall to win the NGW TAG TEAM BELTS!!!! (20:31)

-=Реклама=-

~ Показан е ToReX нервно да обикаля съблекалните в търсене на The Legend Killer!!.. засега без успех.

Съблекалнята на Team Hart

Bret Hart: "Мисля, че сте наясно колко много означава този мач.. искам като излезете да използвате всичко на което съм ви научил и да наритате задниците на онази пияница Chris Lost и партьора му "Граф Дракула" Lightfist.. готови ли сте!?"

Christian: "Не само това тренер... освен, че ще защитим името Харт в този мач, ние ще им доставим боя на жалките им животи!"

The Blue Demon: "И от моя страна няма никакви опасения.. 100% победители сме!"

Bret Hart: "Браво така ви искам.. сега продължавайте да тренирате.."

~ Камерите се насочват към тъмните дебри на залата, от където се показва Raoh SHiro...

Raoh Shiro: "Всяко патуване към славата е наситено с болка и страдание... това е целта ти нали Кен, искаш, чрез унищожаването ми да продължиш пътя си към така желаната слава! Е братко, твоето пътуване ще бъде прекратено още тази вечер!! Тази вечер ще бъде и твоята последна в Cage мача.. знаеш на какво съм способен, знаеш какво съм направил!.. Откажи се докъто е време или почувствай не славата... а отмъщението ми!!"

Team Hart (Christian "The Hurricane" & The Blue Demon) vs Team KENNEDY (Lightfist & Chris Lost) - Tag Team Match

На ред е и един от най-обсъжданите мачове за ППВто.. Team Hart vs Team KENNEDY!! Пуснат е клип добре описващ враждата между двамата и как се е стигнало до мача.. Веднага след клипа се чува музиката на Bret Hart.. Цялата публика е на крака!! Заедно с Брет са и Team Hart. И двамата развяват канадското знаме.. Феновете започват да хвърлят цветни ленти из целия ринг.. Какво посрещане! Ето ги и тима на шефа KENNEDY (Lightfist & Lost).. Бурни освирквания за 3-мата heel-ове. Единствено Chris Lost е посрещнат по "достойно" от канадската публика. Двата отбора биват инструктирани от мениджърите им и най-сетне този мач може да започне. Съдията проверява всички за скрито оръжие след което дава знак за гонга.. Редовните начални смени ще бъдат Chris Lost & The Blue Demon! Двамата бързо се сграбчват в средата на тепиха, след което The Blue Demon успява да преметне опонента си на няколко пъти с Arm Drag! Красиви изпълнения от страна на TBD! Bret Hart изглежда доволен от показаната от ученика си техника.. Chris Lost се изправя усмихнат както винаги, KENNEDY веднага му нарежда да се стегне.. Двамата пак се сграбчват, но този път Lost натделява след като извива ръката на Demon, хваща го в headlock и като за финал го събаря на земята със Side Headlock takedown.. Добра техника и от страна на "Heel Power".. The Blue Demon бързо се освобождава от headlock-a с помоща на headscissors, след което претъркаляйки се в ъгъла си се сменя със Christian! Крисчън влиза бързо на ринга и dump-ва опонента си на земята с няколко красиви Arm Drag-ове.. Lost е принуден да се смени с чудовището Lightfist.. сега вече стана интересно! The Hurricane пребледнява при вида на Lightfist, но бързо се съвзема и го атакува с няколко саблени удара. Разбира се те дори не помръдват чудовището, който бързо поваля Christian с Big Boot! Lightfist бързо вдига опонента си и го запраща със сила във една от сглобките.. Light се засилва за Corner Splash, но Christian се претъркаля извън ринга в последния момент и чудовището среща "стоманата". Lightfist е зашеметен. Christian се покатерва бързо на третото въже и.. Jumping Top Rope Harricanrana!!!! Невероятно изпълнение от страна на Крисчън! Той бързо прави опит за туш, но Lost се намесва и спира броенето.. Bret Hart веднага започва да протестира и да спори със съдията за тази намеса.. Този разсейващ ход обаче не помага на Team Hart защото, докъто съдията не гледа, Lost събаря The Blue Demon извън ринга и разбива Christian с едно невероятно DDT! KENNEDY изглежда много доволен от хрумването на приятеля му "Heel Power".. Lightfist бързо се връща на крака.. той сграбчва The Hurricane и го просва на ринга със Sidewalk Slam!! Това може и да е края имаме опит за туш.. 1...2. и Blue Demon прекъсва отброяването. Lightfist бавно се добира до ъгъла си и се сменя със CHris Lost.. Урагана опитва същото, но Lost го спира на време! Lost издърпва Christian в отсрещния ъгъл и започва злобно да го налага.. Heel Power изправя опонента си и го запращя в един от ъглите след което му доставя много stiff Running Forearm!! The Hurricane се струполява на тепиха и Лост веднага издебва момента за да се покатери на 3-тото въже! Какво подяволите е намислил!? 450 Splash!!!!!!!!!!!!!!!!! Неее Christian се претъркаля в страни в последния момент и се сменя светкавично с The Blue Demon! TBD влиза и размазва Lost с няколко саблени удара.. Lightfist също влиза на ринга, но Demon успява да го свали със своя Canadian Side Kick!!.. Lightfist е аут.. а много добре знаете какво следва след Side Kick-a.. ДАаа TBD заряга Sharpshooter-a!!!!!!!!!! Bret Hart започва да ръкопляска, а феновете са в екстаз... Christian моментално се качва на третото въже и извиква нещо на партньора си... О неее!! Дали ще опитат бруталния си 2-ен финишър The Sharpbuster (Sharpshooter into a Top Rope Leg Drop into the back of the head!)... Ако успеят да ударят Lightfist с това са наполовина победители!.... Но това е KENNEDY той се качва на ринга и разсейва съдията.. Брет Харт веднага го сваля от там и му надява няколко юмрука!! Ohhh публиката направо пощурява... Но на ринга нещата са малко по различни.. докъто съдията е разсеян за 2-ри път Lost халосва със стол Christian, който е на сглобката!! Урагана се размазва на ринга, а The Blue Demon е принуден да пусне Lightfist!! Той напада Lost, но Heel Power успява някак си да халоса и него със стола!!!! О не по този начин!! Lightfist веднага вдига окървавения Blue Demon и го plant-ва на ринга със своя финишър Lighthammer!!!!!!!!! Редовната смяна Chris Lost веднага се качва на въжетата и довършва Demonismo със 450 SPlash.. Съдията оставя Брет & Кенеди да се бият и отброява тушана ринга.. не и по този начин!! 1.....2....3!!!!!!!!!! Това е края Team KENNEDY успяха да откраднат победата!! Насинения шеф КЕННЕДИ също е щастлив!... Брет Харт не може да повярва..

Winner: Team KENNEDY via pinfall (15:13)

-=Реклама=-

Backstage:

~ Показан е КЕННЕДИ да върви към офиса си с телефон в ръка...

KENNEDY: "Да.. искам да осъдя копелето! Колко ще му взема за няколкото тупаника в лицето.. синините.. болката!?.. 100$!???? Какво трябва да направя за да му взема поне 1000... ок дадено!"

~ KENNEDY се спира за момент и след няколко-секундно мислене забива главата си в стената..

KENNEDY: "Ок мисля, че оправихме нещата... ще ти се обадя после!"

~ Пуснат е клип промоутващ Cage Match-а м/у Raoh & Ken Shiro!

Raoh Shiro vs Ken Shiro - No Escape Cage Match

Ето, че дойде време за голямата атракция на Night of Legends.. The No Escape Cage Match! Светлините в залата се загасят и след няколко секунди се пуска музиката на звяра RAOH SHIRO!! Един от най-опасните и stiff борци в света днес!.. Raoh прави мистичното си излизане на ринга.. на лицето си е сложил много интересна маска, като че ли изобразяваща дракон! Raoh престъпва във голямата структура и вдига ръката си във въздуха.. смесена реакция от страна на феновете в Калгъри!.. Raoh започва да разгрява за предстоящия мач.. когато в залата избухва музиката на брат му Ken Shiro! Двамата от много време са в Bad Blood и сега е момента да разрешат всичко по м/у си на ринга на NGW! и по точно в Steel Cage структурата!! Кен се колебае малко преди да влезе при брат си, но най-накрая се надъхва и мача може вече да започне. Огромна реакция от страна на феновете.. изсипват се всякакви chant-ове към двамата, които не отлепят поглед един от друг! Raoh Shiro маха маската си и я хвърля пред Ken SHiro.. Кен се заглежда замалко в нея след което се засмива кимвайки с глава.. явно това е някакъв знак, който само двамата разбират. Съдията казва нещо и на двамата, след което дава знак за гонга!! Това е.. No Escape Cage Match begins!!! Може да очакваме всичко от тези двамата, особено в такъв вид gimmick мач!.. След още няколко минутен staredown.. двамата най-накрая се раздвижват из ринга.. Ken прави няколко залъгващи остри движения към брат си явно за да го оплаши, но Raoh дори не помръдва.. Ken се доближава още по близа до Raoh и най-накрая губи търпение!! Той изкрещява някаква обида на японски, след което забива груб шамар на Raoh!!! Обичайната реакция от страна на феновете "Ohhhh!!".. Raoh веднага се втурва в атака! Той забожда няколко stiff чопа в гърдите на брат си след което го праща във въжетата.. Kitchen Sink Knee!!.. Кен е на земята.. Raoh веднага отива до брат си и му стъпва на лицето!!!!! OMG това наистина ще е брутален мач.. Ken веднага се изправя и забива 2-ри шамар в лицето на брат си.. Публиката са яко into the match.. Raoh веднага сграбчва Кен за гушата с две ръце и го мята в една от стените на клетката.. Ohhh Ken със сигурност ще е наранил рамото си при този impact! Raoh обаче няма милост.. той вдига брат си once again и му прави Powerbomb в сглобката!!!!!!!! Невероятно изпълнение.. Кен отскача от сблъсъка и се препарирва на тепиха.. Raoh прави опит за туш.. 1....2... и kick out! Raoh поклаща отрицателно глава, след което отново вдига брат си на крака.. Ken изглежда добре зашеметен от сблъсъците. Raoh засилва брат си в сглобката, но Ken завърта движението, след което се засилва и довършва Raoh с един много много стиффф Jumping Yakudza Kick!!! Това направо изтри лицето на Raoh Shiro!... Raoh се свлича на земята, все още опрял се на сглобката.. Кен съзира възможноста си и извиква към публиката "Face Wash!"... О не и това.. Ken отива до съседната сглобка и започва да търси нещо!?.. Какво подяволите прави Shiro!?.. Ohh Ken извади от някъде малко въженце с бодлива тел!!!!!!!!! Явно я е скрил там преди мача.. публиката реагира доста интересно на момента. Ken се засилва и добива брат си в ъгъла с един Running Low Dropkick, след което увива телта по лицето му!!! Боже какво е намислил Кен Широ!??... Той "настъргва" лицето на брат си със Face Wash-a след което го довършва с последния елемент от движението, а именно Running Kick-a, който направо разглубява лицето на Raoh!!!!!!!!! Наистина, наистина брутален момент!!! От цялото лице на Raoh, бавно започва да се стича кръв!!.. Кен се засмива злобно, след което прави опит за туш!! Това трябва да е края 1.......2..... и повдигане!!!!!!! Невероятно!! След всичко това Raoh намери сили да се повдигне!! Кен не може да повярва.. Той извиква нещо като "No more mister Nice Guy!" и вдига Raoh на крака.. Бодливата тел все още е впита в лицето му! Кен прави мръсно combo на брат си!! (Chop & shove combo "Nigel McGuinness Style") като завършва всичко с SAito Suplex!!!!!!!!!!! OMG какъв суплекс.. Raoh се приземи право на врата си!! Това вече трябва да е края... но Ken не е готов да тушира опонента си.. той се усмихва подло once again и се покачва на третото въже.... НЕ!!! Той се отказва и от това и се покачва чак на върха на клетката!!!!!!!!!!! OMG какво е намислил!!?? Феновете веднага се "пробуждат" в този момент.. Кен се приготвя няколко секунди, след което се завърта с отскок на клетката и Moonsaulttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Боже мои Moonsault от върха на клетката!!!!!!!!... Ohhhhhhhhh Raoh SHiro успява да подложи коленете си в последния момент!!!!! Ken се набучва в тях и изхвърча до другия край на ринга!!! Боже какво изпълнение.. и двамата братя са аут!!! Публиката яко cheer-ва този момент!... след няколко минути безжизнено лежене по ринга, най накрая Raoh прави усилие да стане.. той бавно маха телта от лицето си и зачиства малко от кръвта.. колкото да може да вижда!! Кен също започва да се изправя.. Минават още няколко минути докъто братята не успяват да се доберат до изправено положение.. Какъв мач само.. Двамата започват да си разменят удари едвам едвам!.. Изведнъж Raoh събира всички сили.. изревава тежко и доставя stiff combo от ритници и backhand chop-ове в лицето на опонента си!!!!!!!... По всичко личи, че Ken ще се струполи на тепиха всеки момент.. но се случва точно обратното!! Кен също изревава и прави грубо комбо от European Upercuts & chops... Ken завършва комбото с тежък ритник в областа на корема на Raoh!!! Кен веднага сграбчва брат си и опитва Half Nelson Suplex... но в последния момент Raoh се завърта зад него и го мята в една от стените на клетката със Release German Suplex!!!!!!!!!! OMG какво изпълнение!!! Двамата братя направо се изпобиха в този мач! "King Raoh" вижда, че вече е време да довърши брат си, след толкова бой по между им!! Той дава знак за финишъра си The Decacipator Lariat и зачаква Кен да се върне на крака!!.. Звяра зачаква плячката си!!.. Кен бавно започва да се изправя, след големия impact с клетката.. Той се държи за врата и по всичко личи, че изпитва ужасяваща болка!... Кен най-сетне се изправя и Raoh moves for the kill!! Той се отласква от въжетата иии......... неееееее!! Ken успява да се наведе в последния момент и сграбчва брат си в позиция за German Suplex.. Ken веднага се затичва към клетката в тази позиция.. и Raoh я среща face first!!!!!!!!!!!!!! Веднага следва Roll Up от страна на Ken.. това трябва да е края! 1....2.... и повдигане!!!!! Толкова близо!! Кен не може да повярва... Той вдига брат си, почти веднага и го приготвя за своя финишър The Shiro Driver 94'... Ако успее да hit-не това The Absolute Excellence със сигурност ще грабне победата в този брутален мач!!... Нее, Raoh някак си успява да събори брат си със Sunset Flip Cradle Pin!!! 1......2... и Raoh сам спира с туша.... от там той сграбчва краката на Ken и го вдига за Powerbomb!!!!! Невероятна сила притежава King Raoh!!!.. Раох се доближава с гръб към една от стените и вместо да хвърли с Powerbomb брат си напред.. той го изтласква назад.. face first в клетката!!!! Ohhh какъв сблъсък... Кен все още е на крака, а от челото му започва да се стича кръв... Raoh без да чака, се засилва във въжетата и... Decacipator Lariattttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holly Shit!!!!!!! Какъв impact само.. Кен направо се превъртя няколко пъти във въздуха, след което падна на главата си!!! Бърз туш от страна на Raoh 1..........2..............3!!!!!!!!!!!!!! Това е края!!! Raoh Shiro успя да победи брат си в този невероятно брутален мач!!!! Публиката е напълно "задоволена" от срещата!!... В края са показани всички Holly Shit моменти от мача и разбира се самия finish!!..

Winner: Raoh Shiro via pinfall in a VERY BRUTAL MATCH (30:01)

-=Реклама=-