Jump to content

Кои Кечисти sell-ват най-добре

Recommended Posts

Кои кечисти sell-ват най-добре от хватки и финишъри според вас..

Според мен хора като AJ Styles, Shawn Michaels, Randy Orton, The Rock дори понякога и Ric Flair трябва да са на челните места в подобна класация ;)

Shawn_Michaels

Тук мисля,че се обърка много сериозно :) ,точно тея които ги изброи не sell-ват въобще добре особено Ортън,Шон и Скалата точно тея 3-мата точно това им куца и заради oversell-a точно Шон Майкълс някои хора не го приемат като един от най-добрите кечисти на всички времена,а и на AJ sell-а също не му е на особено високо ниво.За Рик Флър вече по може ама де да знам...

Такаам,ако говорим за хора,които sell-ват добре Брет Харт го правеше доста добре,сега мисля че особено от хората в WWE Крис Беноа е един от хората,който го прави най-добре

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

Team_Xtreme

Ами според мен sell-ват най добре Chris Benoit,Jerico,Samoa Joe,AJ Styles, и май няма други...

[img]http://i.data.bg/07/07/25/476304_orig.jpg[/img][img]http://i.data.bg/07/07/08/452917_orig.jpg[/img][img]http://i.data.bg/07/07/25/476307_orig.jpg[/img]

Да наистина се обърках много в този случаи.. Ортън, Шон и Скалата oversell-ват, но за AJ не мога много да се съглася, че не sell-ва добре.. също можем да прибавим HHH към добре sell-ващите кечисти..

AJ винаги ми е харесвал как sell-ва като парцалена кукла,която размятат нагоре-надолу :)

Иначе към тези,които казахте,да добавя CM Punk.

Иначе естествено най-добрият е Hogan :clap:

The Olimpic Hero

Искам само да споделя,че аз примерно много харесвам oversell-a,тип The Rock и Shawn Michaels,за пример ще дам как The Rock sell-ва stunner-ите на Stone Cold като хвърчи по ринга,или примерно се сетете как Shawn sell-ваше на мача му с Hogan като беше легнал върху третото въже,а Hogan го риташе.Та точно заради това всеки си има различен вкус и за мен това всъщност e яко sell-ване. :)

nWoHulkster

Имена няма да давам, но искам да вметна едно нещо. Има selling и selling ;). Long-term selling и short-term selling, две напълно различни неща. Съотвентно има кечисти, които са много добри в едното, но suck-ват в другото. Така че е хубаво да се прави разлика между добър seller и добър seller.

П.С. А иначе като цяло към 2007 нивото на selling-а в индустрията не е от най-добрите IMO ;).

човекът с най-добър селинг.... Крис Хироу :D иначе и Драгън селва добре, Пол Лондон също.... поне в РОХ и по Индитата екстра си селваше, като цяло намирам Инди-кечистите за по-добри селъри в повечето случаи, най-вече защото рядко са ефектирани от гимик...

едит: но за мейстрийм - Харт и Булдога селваха добре, доста стегнат селинг, Джо също не се справя зле от по-новите, но за мен Брет Харт и Дейви Смит си остават най-добрите ;) И Джерико добре селваше, и Едж селва добре... да го кажа така - повечето (успешни)ученици на Стю Харт селват добре!

[img]http://i21.photobucket.com/albums/b290/-CaPtAiN_cHaRiSmA-/f24afa9a.png[/img]
[color="#990000"]HAIL SABIN[/color]

Brock_Lesnar

Искам само да споделя,че аз примерно много харесвам oversell-a,тип The Rock и Shawn Michaels,за пример ще дам как The Rock sell-ва stunner-ите на Stone Cold като хвърчи по ринга,или примерно се сетете как Shawn sell-ваше на мача му с Hogan като беше легнал върху третото въже,а Hogan го риташе.Та точно заради това всеки си има различен вкус и за мен това всъщност e яко sell-ване. :)

И аз споделям това мнение, тъй като ми харесва selling-a на Майкълс и Скалата, нищо че е доста нереален и на моменти смешен на мен повече ми харесва.

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Chris Benoit за мен...

[center][color="#ffc0cb"]
[size=6][color="#483d8b"][s]Flair[/s][/color][/size][/color]

[img]http://www.wwfchamps.com/wallpaper/thumbnails/Shane_Douglas_1.jpg[/img]
[/center]
[color="red"][size=18][center][size=7][b][font="Impact"][color="#ffa500"]Flair[/color] [color="#0000ff"]is[/color] dead [color="#000000"]![/color][/font][/b][/size]
[/center][/size][/color]