Jump to content

NPBW(New Pro Bulgarian Wrestling)

Recommended Posts

ThE-{HHH}-Game

Така това е новито ми диари. Записването е на ПМ-ЛС

Ето ги и данните :

Име -

Тегло-

Височина-

Финишър-

Категория-

Heel - Face-

------------------------------------------------------------------------------

Roster:

Face

Heel

Име -Toro

Тегло-112kg

Височина- 186cm

Финишър-Frog Splash , Sharpshooter

Категория-Heavyweilght

Heel - Face-Heel

Име -KeNNeDy

Тегло-114kg

Височина-188cm

Финишър-KeNNedy's Fortress(Walls of Jericho) , Welcome to Greenbay(Rolling Cutter)

Категория-Heavyleight

Heel - Face-Heel

Име - "The Legend Killer" Randy Orton

Тегло- 111kg

Височина-193cm

Финишър-I'm Better Than You! (RKO) You Gonna Tap Out (Sharpshooter)

Категория-Heavyweight

Heel - Face-Heel

Име - Lightfist

Тегло- 150kg

Височина-200cm

Финишър-Heavyweight-Lighthammer(Elevated Powerbomb/Last Ride),Ankle Lock

Категория-Heavyweight

Heel - Face-Heel

Име - Bizkit

Тегло- 116kg

Височина- 180cm

Финишър- Pepsi Plunge

Категория-Heavyweight

Heel - Face-Face

Име - Chris "The Hurracane"

Тегло-119kg

Височина- 180cm

Финишър- The Sharpshooter,Hurracane(Shooting Star Pres)

Категория- Heavyweight

Heel - Face-Face

Отбори:

Няма

За искане на отбор - ЛС

Шоута:

Седмични:

Xtreme Day - Вторник

Crashed Wrestling - Четвъртък

Месечни:

Януари - King of Bulgaria

Февуари - Crash Down

Март - Battle Royal

Април - Big Bang

Май - 100 000 Slam (Big Event of NPBW)

Юни - Show of Chairman

Юли - Main Event

Август - Show in BWC (2nd Big Event of NPBW)

Оспетмври - One Night of Hardcore Octomber

Октомри - Night Light

Ноемтври - Show in Big Brother

Декември - The End of All

Титли:

NPBW Champion: "The Legend Killer" Randy Orton

NPBW Light BG Champion: KeNNeDy

NPBW Ladies Champion: Vacant

NPBW Ultimate Tag Champions: Vacant

Edited by ThE-{HHH}-Game
ThE-{HHH}-Game

Новини :

Като се съберат 10 - човека и победителя ще се бие срещу мен за титлата в тжка категория

ThE-{HHH}-Game

Xtreme Day Card 03.04.2007 :

NPBW Light BG Championship

Chris "The Hurracane" VS KeNNeDy

Single Match

Lightfist VS Toro

NPBW Championship

"The Legend Killer" Randy Orton VS Bizkit VS The Game{Me}

Можете да пускате РП вече

Edited by ThE-{HHH}-Game
ThE-{HHH}-Game

Xtreme Day 04.04.2007

Мощни пироефекти и XTREME DAY започва.

-Аз съм Мат Лебланк а това до мен е Скалата.

-Здравейте Дами и Господа. Да чувате правилно аз Скалата. До сега ме нямаше защото снимах филма Джони Браво.

-Да първият мач е между Chris "The Hurracane" и KeNNeDy за титлата в лека категория .

-За пръв път аз съм коментатор . Още помня славните времена когато аз и Хълк Хоган бяхме отбор.

-А сега виште интервюто с Chris "The Hurracane" .

Интервю с Chris "The Hurracane"

-Здравей Крис . Смяташ ли че можеш да спечелиш тази титла от противник като Кенеди ?

-Мога, направо ще го размажа. Аз съм се бил срещу много като него . и никой не оставал непобеден от мен.

-А каква тактика ще използваш ?

-Аз никога не разказвам тактиката си !

-Добре , добре само се успокой.

Появява се KeNNeDy. Аз никога няма да загубя от теб. ХАХА, та ти си с новак ,а аз съм велик кечист .

-А какво ще кажеш за това Скала .

-О мача ще бъде интересен. Такива заплахи само.

-А нека мач започне!

Мач: Chris "The Hurracane" VS KeNNeDy за титлата в лека категория.

Зазвучва музиката на Хърикейн и той се появява. Здрависва се с публиката и вилиза в ринга. Ето я музика на Кенеди и той не се здрависва с публиката и направо влиза.

Мача за почва и съдията показва титлата. Кенеди хваща Крис в захват. Отиват до въжетата и Крис го бута в въжетата. Кенеди се връща и мощен удар саблен удар с който изкарва Крис извън ринга. След това той отново се мята в въжета и когато се връща се хвърля извън въжетата . Но няма никой в къщи .Крис се одръпна . Сега съдията започва да брои – 1,2,3,4,5,6,7,8 и двама се качват на ринга . КРис се мята във въжетата и прави саблен удар. Сега , О боже той заключва захапката на акулата . Кенеди е напът да се предаде , когато той се извърта и Крис пада. Кенеди веднаха за заклюва KeNNedy's Fortress . И да хърикейн се предава. Кенеди е победител. Новия шампион в лека категория е Кенеди.

-Какъв мач какво зрелище Кенеди за малко да се предаде но последния момент той се обърна.

-Да. Нямам търпение да видя втория мач за вечерта между Toro и Lightfist

-Ето сега ми съобщиха че са пребили Bizkit. Дали ще може да се бие тази вечер. Нека видим. Пуснете видиеото. ООО той е на носилка и целия е в синини. Явно тази вечер нама да може да се бие.

-Нека видим и Интервюто с Randy Orton.

Интервю с Randy Orton

-Ренди , Ренди чакай. Знаеш ли кой e пребил Bizkit ?

-Не , не знам – усмивкато стана много голяма. – но сега моя шанс да стана шампион е много по голям.

-А как мислиш ще се справиш ли с Легендата The Game

-Как няма да се справя та аз съм Убиеца на Легенди. Много по повече са опитвали силата ми!

-Добре благодаря за интервюто.

И в следващия миг Ренди прави I'm Better Than You! на Ана Джонсън (Жената която взима интерюта.)

-Горката какво РКО само.

-Да мисля че тя не го заслужаваше и Ренди трябва да си получи заслуженото!

- А сега нека видим мача между Toro и Lightfist

Toro VS Lightfist

Lightfist излиза под освиркванията на публиката качва и се на ринга. Когато Торо излиза публиката избухва той взима и микрофона и казва "Дами и господа, дами и господа! Сигурно се чудите, защо талантлив кечист като Toro се е присъединил към New Pro Bulgarian Wrestling. За да сбъдне детската си мечта? -Пфу! За да покаже технични умения на ринга? Да беее! За да радва публиката с изявите си всяка вечер? Хахаха, сигурно се шегувате, тъпаци. Toro е тук да срита задника на всеки един в тази ш*бана федерация, за да покаже на целия свят, че е най-коравият кучи син на тоя свят. Започвам тази вечер като ще победя гиганта Lightfist. Lightfist, тази вечер ти ще разбереш, кой ще е номер едно в New Pro Bulgarian Wrestling за следващите години. Готви се!". Мача започва Торо започва да се кикоти . Lightfist обаче не му е до шеги и и го хваща и още отначалото прави Body Slam . Торо веднагата се повдига и Започва да налага Lightfist. .200 сантиметровия гигант отново му прави Body Slam. Каква разлика само в големина. Опит за туш 1,2 и повдигане. Торо се повдига, хваща Lightfist и се опитва да го вдигне за Body Slam . Но не може . Lightfist се възполза - удря го в корема хваща го за Lighthammer. Опит за туш но отнякаде се появява Chris "The Hurracane" и му прави Hurracane . Торо се качва на въжетата и му прави Frog Splash. Туш – 1,2,3 . Това е краят , Торо победи.

-Какъв неочвакван мач . Но защо се появи Hurracane ?

-не знам ,но знам едно.

-Какво знаеш ?

-На Crashed Wrestling ще има отмъщение.

-Да следва Майн Евента на вечерта . Убица на легенди срещу Легендата за титлата на федерацията.

Интервю с The Game

-Тази вечер аз Играта ще разбия малката муцуна на Убиеца на Легенди

-Защо си толкова сигорен

-Защото аз съм играта и си правя каквото изкам ХХАХАХА

Ренди Ортън се появява .

-Ти никога няма станеш шампион Игра.

-Ще видим тази вечер.(И Играта прави педигрии на Ренди.)

-Какво ще кжеш кой ще спечели ?Според мен Играта ще спечели.

-Да жалко че Bizkit няма да може да се бие!

-Е нищо, не видим мача между двамата.

The Game VS Randy Orton за титлата на федерацията.

Трите Хикса се появава....Прекъсваме за реклами. Така Ренди и Играта вече се бия . Сега Ренди раздава Юмруци . Играта се измъква измукава , хвъркя се към въжетата и прави много мощен саблен удар и Ренди се прави салто. Опит за туш но Ренди се повдига. Играта го дига и прави Суплекс . Качва се на въжетата и опит за Падащ лист но ренди се дърпа. Той слиза взима бокс без съдята да го види ,качва се на ринга и го забива лицето на Играта . Сега го чака за РКО . И да той успя да му го направи.Туш 1 , 2 ,3. Победител е Ренди Ортън

Edited by ThE-{HHH}-Game
The LEGEND KILLER

Шоуто беше добро.Хареса ми че станах шампион!Но за в бъдеще ще е добре да правиш,малко по-дълги описания на мачовете,иначе беше добре!

CageSig.jpg
4x WWE Prediction Champion
4x Universal Prediction Champion 

ThE-{HHH}-Game

Шоуто беше добро.Хареса ми че станах шампион!Но за в бъдеще ще е добре да правиш,малко по-дълги описания на мачовете,иначе беше добре!

Ами нямам много ростер и за туй следващатото шоу ще бъде много по дълго. Благодаря че ми показа грешката

Прилично дебютно шоу, но както и Ледж каза описвай малко повечко мачовете.. Можеш да добавиш примерно повече BB Codes, а защо не и banner на шоуто за да стане по "good looking". Lightfist vs Toro беше най-добрия мач и въпреки това не бе описан кой знае колко добре.. интересна беше намесата на Hurricane накрая. Мейн евента очаквах повече, но добър избор за шампион.. Първият мач м/у мен и Hurricane, ми хареса.. няма как нали победих ;) Всичко това бе придружено от интересни сегменти.. според мен този дневник може да се получи много добре, трябва ти само време да развиеш всичко (истории, начин на писане и "декор"), както и по голям roster.

Добро дебютно шоу. Наистина мачовете бяха доста кратки като описание. Аз лично съм що-годе готов със стила си и ще го обсъдим на ПМ. Харесва ми, че Скалата е коментатор на шоуто, както и идеята и това, че имаше heel vs heel мач, доста нетрадиционо в днешно време. Също е хубаво, че не даде титлата на себе си. :P А най-много се кефя, че при дебютния си мач в Е-fed взех неочаквана победа :D

Хора той ми каза че няма да имал време да го продължи и затова в скоро врема няма да има. Причината е , просто той си прави форум където може и да продължи , може и да е ново !

[url="http://283.freebb.com/worldwrestling"]не може да не влезеш[/url]