Jump to content

EWR

shevchenko

Recommended Posts

Отново опитах с друг мод от юли 2005 и същото... 

dask.png

Къде по дяволите бъркам? Вчера Flam3 ми обяснява 20 минути като луд, пак нищо, днес писах в ewbattleground, пак нищо. Съмнявам се да е от компютъра, направил съм си го по United States време.

Леле, човек, благодаря ти адски много! Поклон пред теб! Не знам защо винаги при мен имаше този crash, но сега всичко е наред. Благодаря отново! :beer:

На мене нещо ми се цъка TEW тия дни, че почни не остана нещо което не съм правил на EWR. Кажете ми коя версия на TEW е най-добра и с най-добрия real live мод.

Много ми се искаше през последните години някой да беше се наел да направи някоя кеч игра, нещо между TEW и EWR, но малко по-опростена от TEW.

[b]Team Take It :[/b]
[b] "Dicks to Pussies"[/b]

• 2 weeks later...

Имам два въпроса:

1. Мога ли да направя приятелски връзки между две кеч компании? Пример: NJPW с ROH и да може взаимно да си използваме кечистите от време на време.

2. Мога ли да купя кеч компания, която е изпаднала в криза и целия и roster да се присъедини към моята компания или като ги купя контролирам само тях?

Lubo Dimitrov

Надъхах се сега да цъкам отново EWR, свалих си датата от август 2016, обаче след две шоута Рейнс ми е топ фейс и всички го обожават, рейтингите ми са над 6, имам само по едно ППВ всеки месец и Стив Остин ми е свободен агент. Няма го кефа, който изпитвах преди, защото си личи, че не можеш да водиш WWE по начина, по който водиш всяка друга компания.

stone_cold_steve_austin_signature_by_cyd

Аз си я цъкам с mod-a от октомври 2005, който itzo1994 е качил по-горе. Ако искаш пробвай с него.

• 2 months later...

Започнах нов сейв на ЕВР и в момента съм на ППВ-то Royal Rumble, но като буукна роял ръмбъл мача за мейн ивент на шоуто и ми дава грешка и ме изхвърля. На някой друг случва ли му се това или играта ми се подиграва, зщото бууквам Роман Рейнс за победител? 

• 5 months later...

Малко ще bump-на темата, ама може ли някой да даде линк да си сваля играта с последния излязъл ъпдейт?

MainEventer
14 minutes ago, kabakov8989 said:

Малко ще bump-на темата, ама може ли някой да даде линк да си сваля играта с последния излязъл ъпдейт?

http://ewwarehouse.info/TEWR/EWR/+Software/EWR/EWR_4(2)/ - втория линк е играта

http://www.mediafire.com/file/eigbhl14eb5df52/June+2017.zip - дата от юни 2017-та

• 2 years later...
On 1/7/2006 at 2:05 PM, shevchenko said:

Кажете как в началото да надвия WWE.Взех Крис Джерико. Предварително Благодаря за идеите!

И Тони хана взе Джерико, сигурно чете BWC. Чакай да видиш дали това ще му стигне на него.;)

• 2 weeks later...

Опаа, чакам да излезе декемврийския ъпдейт и зачесвам тежко! По принцип идеята ми е да почна с AEW, но варианти са NWA, Impact и дори RoH/MLW. Ня някой ако му се занимава по-сериозно за дневник - трябва ми writer на промота и booker на мачове? :D 

jlny.gif

Абе това има ли някакъв вид мобилна версия? Едно време що часове изпочупих на тая игра. :D Бях направил ТНА мега компанията. Накрая я зарязах, за да си започна моя собствена и й ебах майката за два месеца ;(

Йееа една от най-добрите теми във форума :wub: Не знам дали е случайност, но и аз цъкам горе-долу тежко от 2 седмици.Обаче аз винаги си цъкам с WWE :D Харесвам много от талантите в компанията и ми харесва да ги развивам по-реално и постепенно.Ползвам fued системата само за кечисти с 90 оувър и над, имам средно по 2 врежди за ППВ и 5 за Мания с тая тактика.По-трудно и забавно се развиват кечистите така, иначе е лесно да си правиш квото си искаш, тая игра е яко лесна, но много зарибява.

wmmmm.thumb.jpg.91389b7d2eba03ad1751520e236a0146.jpg

Направих Insanity с Aleister Black, Eric Young и Jimmy Jacobs, пушнах Харпър на мачове за титлата с Брей преди Манията, обединих титлите по двойки и Owens & Joe са първите шампиони, New Day tlc four way всъщност е MITB :D Big E взе куфара и вече ми е шампион.Търнах го срещу Кофи и му сложих Apollo Crews за лакей хахах и му давах само победи.И ся Bray загуби от Романката, а Романката от Big E.В RAW е скучно, Дрю вече е мега фейс шампион след победа над Брок и сега се бие с AJ и путката Ролинс в класики.Уволнил съм всичките женски, щото не мога да бууквам тия неща хаха Сега ще върна Сина който ще иска да спечели 17тата, но ще загуби първите си два мача и след това ще бие 10 пъти на ППВ подред само в дрийм мачове за да се докаже и вече на Мания ще я вземе и ще го пенсионирам. :D Иначе в NXT шампионите бяха Adam Cole>Kassiush Ohno като мега бейбифейс ветеран стил Мики Рурк :D, и ся Родерик който търна фейс, понеже Fin Balor, който е вече лидер на групата и прокуди Коул, го преби след мача за титлата.От там О Райли и Боби Фиш ще търнат фейс по-нататък щото са по-големи приятели с Родерик отколкото с Balor и така нататък.

9MLnN5Y.gif

И аз днес почнах с AEW. :D Аз пък никога не съм играл с WWE, само веднъж се пробвах да търна Джон Сина. :D 

С AEW за сега нищо кой знае какво ново. Тъкмо приключих първия месец(декември), като първите Dynamite и Dark бяха почти същите. След това подписах Ryback, MVP, Rush, Nzo/Cazz, но за сега не ги пушвам мн мн. Джерико си защити титлата срещу Крис Даниелс вместо Джънгълбой.
Измислих повечко PPV-та, след 2рата седмица изместих Dynamite в late evening, защото NXT правят двойни рейтинги на моя... Уви сега на 1ви януари ми дойде оферта от Spike/Paramount Network и ще почвам ново шоу там - Rampage! 😎

Относно първото ми PPV End Game:

Райбек скуошна Даниелс в прешоуто

Рихо победи отново Еми Сакура, този път в I Quit match с Ankle Lock и запази титлата

Spears победи MVP след намеса на Бланшард във Falls Count Anywhere match

SCU си запазиха титлите в TLC match срещу новите Nzo/Cazz  и Blade/Butcher

Rush дебютира наскоро и още няма загуба, още с идването почна вражда с PAC, като сега го нацепи на PPV-то в hardcore match

Моксли спечели троен мач, с който стана номер 1 претендент за титлата

И мейн евента - 5vs5 War Games между Cody/Omega/Bucks/Hangman vs. Jericho/Hager/PnP/Guevara, като изненада беше, че Сами Гевара(който имаше само загуби) нацепи със "sledgehammer" Adam Page. :D Сега Джерико му е голям авер, Inner Circle са на топа, но Mox дебне...

G.o.D. и Okada също дебнат. 😈

aewendgame.jpg

jlny.gif

Такаа януари при мен в AEW е към своя край. Обявихме PPV-тата и за момента имам 3 седмични шоута. Dark и Dynamite са ми в late night slot, демек 2те правят все едно 1 шоу, че много буукване и бавно стават нещата. :D През този месец Луча братята взеха Таг Титлите, Кени Омега търна хийл и топ враждите Jericho/Mox и PnP/Bucks вървят към своята кулминация. Cody/MJF също се развива добре като история.

AEWevents.jpg

AEWtvshows.jpg

Относно New Dawn PPV-то:

Riho защити титлата си в 4-way мач срещу Gibbs, Sakura и Nyla Rose в preshow-то. Общо взето всичките ми мацки са в development и женската дивизия е зле за сега, но се готвят доста изненади.

Lucha Bros отново победиха SCU и запазиха титлите си. По-рано през месеца Daniels търна хийл и започна вражда със Scorpio Sky. Сега Kazarian също търна срещу партньора си и мексиканците спечелиха лесно. ;) 

Shawn Spears победи този път чисто MVP в клетка и враждата върви към своя край. Двамата за сега изненадват и стават доста over.

Cody победи MJF чисто, но Max не се отказва и нападна в гръб бившият си идол и приятел

PnP записаха първа победа, макар и с измама срещу Бъксовете, след мача 2та отбора продължиха да се млатят

В Main Event-a Джерико запази титлата и прецака Мокс, който полудя след мача и започна да руши залата, докато Крис се измъкна тихомълком.

AEwNewDawnPPV.jpg

Edit:  Nzo Amore ми е новия commisioner на шоуто и мениджър на Big Cazz(chosen one), като сега ще се опитва да го бута в мейн евента. :D Това се случи след победата на Inner Circe, където Jericho искаше Cody вече да няма никакви управленски функции, освен че не може да се бие за титлата. :D  

jlny.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...