Jump to content

EWR

shevchenko

Recommended Posts

А на мен WWE ми откраднаха (в буквалния смисъл) Christian Cage и Christopher Daniels :x Бяха independent workers :? и WWE веднага ми ги отнеха.Тъпи к******а :D

[img]http://www.virginmedia.com/music/pictures/weirdestbands/pix/xome.jpg[/img]
[size=7][color="#FF0000"][font="Lucida Console"][b]HARSH NOISE <3[/b][/font][/color][/size]

А на мен WWE ми откраднаха (в буквалния смисъл) Christian Cage и Christopher Daniels :x Бяха independent workers :? и WWE веднага ми ги отнеха.Тъпи к******а :D

Стига вулгаризми де :!

[img]http://img230.imageshack.us/img230/8480/hhhcopia0ie6kd.jpg[/img]

[img]http://img79.imageshack.us/img79/8759/eddiesig0xxmi9.jpg[/img]

Някой ще ми каже ли от какво зависи броя на хаус шоутата' date=' които има една федерация? И как мога да го увелича?[/quote']

По принцип хаус шоута, ако не се лъжа могат да правят федерации от cult нагоре. Една федерация може да има максимум 5 шоута на седмица. Ако имаш едно тв шоу, то ще имаш 4 хаус шоута. Ако пък имаш две тв шоута - ще имаш 3 хаус. И така... :). Между другото, мисля че това си беше подробно обяснено някъде из guide ;)

dani_sladurani_94, питаш глупав и неясен въпрос...

dani_sladurani_94

кво му е тапото питам просто откаде да си организирам ма4ове:P

YOU CAN DEATH!!!

Благодаря Фил! Аз знам, че имаше някъде из guide обяснено за хаус шоутата, но не можех да се сетя къде беше точно, а не ми се четеше на ново целия guide. Проверих на няколко места където предполагах, че може да е, но уви не го намерих и затова питах тук!

[img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/pyrohunter/guerrero.jpg[/img]

[b]R.I.P. EDDIE GUERRERO! YOU LIED, YOU CHEATED AND YOU STOLE OUR HEARTS![/b]

dani_sladurani_94

а може ли да питам кфо е EVENTS HISTORY за6тото не мога да го вклу4а и изоб6то как се прават тия ма4ове обяснети ми плз предварително благодаря

YOU CAN DEATH!!!

Оф,ако не знаеш English не можеш да играеш.

Events History са всичките ти шоута и PPV-та.Там можеш да видиш колко процнета е дадено шоу.

dani_sladurani_94

а за6то не мога да си направа ма4ове като от къде да си напраим ма4ове плз кажете

YOU CAN DEATH!!!

а за6то не мога да си направа ма4ове като от къде да си напраим ма4ове плз кажете

Ako наистина не можеш да измъдриш от къде се правят мачове и как направо се откажи от играта! Сериозно, очевидно тази игра не е за теб, щом толкова елементарни неща не можеш да възпримеш. Приятелски съвет - не си хаби времето ;)

TheUNDERTAKER

Моля за извинение за СПАМА но ви моля за РАБОТЕЩ линк за тази игра че онзи на първата страница не работи.Моля ви дайте ПЛС.И пак прощавайте за спама.

• 2 weeks later...

BUMP!~

Току-що си подобрих рекордa в играта с ТNA! Първо с предишното ППВ (Global Warning) си постигнах рекорда (92), но сега с най-голямото ми шоу, моята WrestleMania, най-после си разбих рекорда, макар и да ми отне две години да го направя и макар NWA шампиона John Cena (който между другото го купих просто, за да правя мръсно на WWE лол) да се контузи три седмици преди голямото шоу и така се наложи да сменям букинга (който беше направен още преди шест месеца, игрално време, защото умните букъри използват long-term booking...). Слава богу нещата ми бяха така наредени, че имах логичен вариант и мейн ивента ми не се провали. И така, след месеци наред строеж на историите за това шоу вече имам нов рекорд в играта си!

TNA GrandSlam 2009 - 31 May 2009

The Stampede Bulldogs (Harry Smith & TJ Wilson) vs Flaming Youth (Chad Collyer & John Walters) - 91 - месеци наред имаше спорове между The Stampede Bulldogs, Harry стана телевизионен шампион, а TJ Х шампион. Малко преди голямото шоу двамата се събраха заедно и точно когато се готвеха да почнат да мачкат из отборната дивизия един друг велик отбор от миналото се сформира отново и ги нападна - Flaming Youth. Така се стигна до този мач!

NWA Television Title: Shane Helms © vs Matt Hardy - 84 - CM Punk стана първият телевизионен шампион на ТНА и държа титлата няколко месеца, докато не я загуби от наскоро откраднатия от WWE Matt Hardy. Месец-два след това Пънк си върна титлата и не я пусна над година! Най-после в края на 2008 Хари Смит му отне титлата и след 3 месечно царуване я загуби от наскоро откраднатия от WWE Shane Helms! В средата на 2008 Мат Харди претърпя контузия и се върна едва в началото на 2009. Естествено Харди веднага насочи погледа си към телевизионната титла, но това не се хареса много на телевизионния шампион Хелмс и той няколко месеца отбягваше предизвикателствата на Харди. Най-накрая Харди успя да си извоюва мач с Хелмс, но за негово най-голямо съжаление на GrandSlam беше прецакан от новия другар на Хелмс - Rene Dupree (наскоро откраднат от третата най-голяма федерация в момента след мен & WWE - Pile Driver Wrestling на Bill Watts).

Interview with The Rock - 96 - Рок (откраднат още преди години от WWE, нагло нали :P) надъхва народа за тезвечершния си мач. По принцип Рок го ползвам само 2-3 пъти в година, защото играя реалистично и не забравям филмовите му ангажименти;

The Second City Saints (CM Punk, Colt Cabana, Chris Hero, Austin Aries) vs The Rock, Hart Foundation 2k3 (Teddy Hart & Jack Evans), Keven Martel - 88 - тук не ми се обяснява подробно, тъй като има много детайли. Накратко, добрите враждуват с лошите от месеци насам и винаги бяха с един по-малко. За целта, The Rock им се притече на помощ като на един Импакт се завърна и смота Пънк от бой. От тогава насам, в 2-3 отборни мача, Пънк все надхитрява Рок по някакъв начин и го тушира с измама. Това е шансът на Рок да надхитри Пънк, но... Пънк пак го надхитрява и печели мача за своя отбор. Всичко ще колуминира на следващото ППВ, където ще има мач между Пъкн и Рок, който естествено Пънк ПАК ще спечели, но този път чисто. Пънк = мейн ивентър благодарение на тази вражда ;)

Rhino vs Christian Cage - 89 - тъй като тази игра с ТНА я почнах още в края на 2004 (реално време) си мисля да взема да осъдя ТНА, че ме копират. В моята игра аз откраднах Райно & Крисчън от WWE месеци преди те да го направят! Взимам да си мисля, че ТНА са ми пуснали троянец и ми копират историите от EWR lol. Но както и да е. В общи линии, Крисчън току-що търн-а фейс и се провали да спечели титлата от Джон Сина, тъй като беше прецакан от Райно. В замяна Сина беше обещал на Райно мач за титлата, но Сина се контузи и оговорката отпадна. Затова Райно сега ще се опита да си изкара гнева на Крисчън. Бтв, този Райно е много странна работа в играта ми. Джобвах го като луд, почти няма победи, а е най-мразения хийл в играта ми, въпреки че има други хийлове, които пушвам като луд. Но аз за разлика от WWE няма да се ядосвам, че ми е провалил плановете и да го наказвам за това, а ще използвам популярността му и ще го направя шампион съвсем скоро :)

X Division Title: Mistico vs Juventud Guerrera © - 96 - ето този момент го строя може би вече година и половина игрално време. Мистико дойде в ТНА като част от мексикански стейбъл заедно с Ultimo Guerrero & Rey Bucanero. Bucanero & Guerrеro се мъчиха да го карат да стане хийл, но той си стоеше фейс и не ги напускаше просто от лоялност. Но накрая му писна и се махна от Los Guerreros Del Infierno. Това не се хареса на двамата хийла и те почнаха да нападат Мистико. Той потърси помощ в лицето на сънародника му Super Crazy, но и Crazy се обърна против него и се присъедини към мексиканския хийл стейбъл. Имаше и едни други истории тук със Shocker и едни други хора, но няма да ги обяснявам. И така Мистико беше сам срещу трима. AJ Styles, който доскоро беше световен шампион и тъкмо се беше обърнал фейс срещу мениджъра си Paul Heyman (нахално откраднат от WWE лол), съжали Мистико и му се притече на помощ. И все пак, не им достигаше един човек. Опа! Поредната нахална кражба от WWE мухаха. След като ограбих доста от големите звезди на Винс, както и добрите му кечисти, Рей Мистерио остана най-добрият кечист във федерацийката на Винс. На няколко пъти пробвах да го взема, но той не искаше, но най-накрая се нави. И така, Рей Мистерио се присъедини към Ей Джей и Мистико в борбата им срещу лошите мексикански хийлове. Естествено добрите спечелиха тази вражда. Ей Джей & Мистерио сформираха приятелство и отбор, като дори за малко щяха да спечелят отборните титли от Kevin Steen & Burchill (най-доминантния отбор в историята на федерацията ми). Мистико вече беше изградена звезда и най-после дойде момента, който градя от толкова време: Мистико шампион на Х дивизията! На GrandSlam 2009, Mistico се изправи срещу шампиона Juventud Guerrera и го победи, за разлика от предишният им сблъсък от преди половин година, когато Хуви надделя над Мистико и го нарече "срам за Мексико";

NWA World Tag Team Titles: Кеvin Steen & Burchill © vs Christopher Daniels & Rob Van Dam - 92 - Steen & Burchill (най-доминантния отбор в историята на федерация ми, многократни отборни шампиони), Daniels (бивш световен шампион, мейн ивентър) и РВД (отново наскоро откраднат от ВВЕ кечист лол). РДВ го взех от ВВЕ просто, за да им правя мръсно, а той се оказа златна мина. В играта ми вече е стар и има кофти stats, но ми draw-а най-много merchandise. Преди известно време Даниелс се контузи доста жестоко, stats му се прецакаха, а и вече е старичък. Държа го от лоялност, но вече обмислям скоро да го освободя и да го уредя с работа в PDW (тоест да крадна един кечист от третата най-голяма федерация PDW, така че те да има нужда от нови кечисти, после уволнявам Даниелс и най-вероятно те ще го наемат. Така уредих бившия си шампион Сони Сиаки :) ). Историята около мача е по-простичка. И Даниелс, и РВД се опитаха да вземат титлата на Сина, но не успяха. Покрай провала си двамата се сприятелиха и решиха да се пробват при отборните титли. Е и там не успяха, та сега ще видим как ще се развие историята...

Rey Mysterio vs AJ Styles - 96 - DREAM MATCH!~ И така, продължавам разказа от историята с Мистико. Ей Джей & Рей сформираха отбор. В последстие Рей започна да получава по-добри реакции от публиката, тоест over-a му стана повече от този на Стайлс). Това въобще не се хареса на Ей Джей и той най-брутално нападна своя "приятел", търн-а като показа зависта си към Рей.

NWA World Heavyweight Title: Monty Brown vs Bob Sapp - 93 - Много заплетена история. В общи линии, преди година Боб Сап "враждуваше" с Рон Килингс, като това завърши като Килингс "контузи" Сап и го изкара от федерацията. Малко след това, Монти Браун търн-а фейс и контузи Килингс, като изкара "Истината" от федерацията. Килингс се върна няколко месеца по-късно като новия Director of Authority на TNA, като замени уволнения Стийв Остин (поредния нагло откраднат от ВВЕ мухаха). И така, Килингс беше решен да направи живота на Монти АД, затова което Монти му е сторил. Така и стана. Макар и Монти на няколко пъти да ставаше главен претендент за титлата на шампион-а Джон Сина Килингс все прецакваше Монти някакси и го слагаше в гадни мачове. През цялото това време Сина си мислеше, че Килингс е на негова страна, а всъщност историята беше друга... Сап & Килингс бяха решили да инсценират враждата между тях и контузията на Сап, за да може след около година Сап да се върне, двамата да шокират всички като сключат съюз и да вземат конрол над титлата и федерацията. Обаче 3 седмици преди GrandSlam John Cena се контузи и се наложи да сменя плана, а той беше Сап да се върне на голямото шоу, да се намеси в главния мач между Сина и Монти, да прецака Монти, да го изкара временно от ТНА и после с помощта на Килингс да отнеме титлата на Сина (който щеше да търн-е фейс някъде в този целия процес). Но се наложи да сменя плана с това... По принцип 2 месеца преди Голямото шоу от време на време Сап "пращаше" заплашителни интервюта против Килингс, за да държат заблудата, че се мразят. 3 седмици преди GrandSlam, на Импакт имаше сбиване между Монти Браун и Рон Килинг, когато Сап се върна и шокира света като се обедини с Килингс и двамата пребиха Монти от бой. По-рано същата вечер, Килинг беше обявил световната титла за вакантна поради контузията на Сина. Следващата седмица на Импакт, Килингс заяви, че на GrandSlam ще има мач за вакантка титла и единият участник в него ще бъде Боб Сап. Освен това Килингс каза, че му се иска направо да даде титлата на Сап, но шефовете на ТНА не са му разрешили и са назначили battle royalе, в който ще участват всички главни звезди и победителя отива на GrandSlam. Killings обаче промени малко нещата, като каза, че Монти Браун ще трябва да си заслужи мястото в battle royal-a и това ще стане само ако победи Райно в мач едно на едно, което Монти направи след намеса от Крисчън. Освен това, Килингс включи и Сап в battle royal-a, което значи, че ако Сап го спечели, той автоматично ще стане шампион, тъй като на практика държи две number one contenderships. И така дойде battle royal-a, koйто завърши след като Монти елиминира Сап. Така се стигна до Monty Brown vs Bob Sapp for the vacant NWA World Heavyweight Title! Мачът беше спечелен от Монти, въпреки намесата на Килингс. И така, след години наред мал-шанс, най-после се навих да сложа титлата на Монти. Що се отнася до Сап, него го държа само, за да не го прилапа конкуренцията, че си е цяла златна мина, ама аз съм си виновен, че го направих златна мина лол. Иначе планът за след GrandSlam 2009 е шефовете на TNA да махнат Килингс като DOA като кажат, че не приляга на един ДОА да е толкова пристрастен, да се намесва в мачове и да променя правилата на уредените от тях мачове (визирам battle royal-a). И така Килингс ще бъде уволнен като ДОА и отново ще стане активен кечист.

ОVERALL на шоуто: 95

Ех, знам че е дълго, но на мен ми беше страшно интересно да го пиша. Обожавам да си book-вам :)

ЕЙЙЙЙЙ И АЗ Мноо я морим тая игра!!!

Ама Искам Да Ви Попитам - Откъде може да се дръпне TEW 2004 или 2005 Пълна версия???

В тоя живот винаги ще се намери един голям лош Лооп който да ти разбие мечтите! :lol::lol::lol::lol::lol:

П.С - Предишния ти аватар (Тоя с Брет Харт) беше по готин!

Аз във момента играя този сценарйи.Доста добре е построен сюжета и е реално.

Мдам. Страхотен сценарий! Просто изпипан от всякъде. Още не съм имал време да го пробвам, но определено ще го сторя някой ден. Много обичам такива подобни сценарии, където кеча се развива по различен начин. NWA Domination & The Curse of The Clique са два много добри примера за такъв тип сценарии, но този май е най-добрият досега. Ти с коя федерация играеш?

Мдам. Страхотен сценарий! Просто изпипан от всякъде. Още не съм имал време да го пробвам, но определено ще го сторя някой ден. Много обичам такива подобни сценарии, където кеча се развива по различен начин. NWA Domination & The Curse of The Clique са два много добри примера за такъв тип сценарии, но този май е най-добрият досега. Ти с коя федерация играеш?

Еми преди играх с Канадската ама се отказах.Сега играя сериозно с NWA:Big Apple :D

http://hosted.filefront.com/foofighter7664

http://hosted.filefront.com/scarwoodю

http://rapidshare.de/files/12656455/Fall_a...s_Data.zip.html

Изтеглих си сценария и ще го пробвам при първа възможност. Ще играя или с федерацията на Шейн или с канадската. Имам обаче един въпрос...

Как да започна да го играя тоя сценарии? Какво трябва да направя като сваля файла? :?

[img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/pyrohunter/guerrero.jpg[/img]

[b]R.I.P. EDDIE GUERRERO! YOU LIED, YOU CHEATED AND YOU STOLE OUR HEARTS![/b]

Разархивирш го в папката ДАТА

Да ти дам един съвет старата папка си я сложи на сигурно място за да не ти се налага да си теглиш на ново старата дата :tup:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...