Jump to content

Дискусия: Кечът без Хълк Хоган

rawhide

Recommended Posts

Студа е адски кофти нещо.. Ша знаете.. :D

Та..

Представете си че годината отново е 2006,но никога не е имало, няма и да има Hulkamania (С всички добри и лоши последици произтичащи от нея)

Какво щеше да бъде различно...

:)

ПП-Ако някой мисли че идеята е глупава да удари катинара на темата..

Абе катинара нема да удара, ма бахти....'ба ли му мамата ...

[b] tvoite rimi na bokluka, toten kato pika kliuka
Borko e paraliq, she si namaja s med i maslo az filiq
ViChiX za pari ubiva, Phil e sliva mirizliva[/b]

Хммм!Много интересна тема.Не знам дали кеча щеше да е същия,но определено Хълк е допринесъл МНОГО за повишаване на популярността му и с изключение на The Rock и Stone Cold не знам дали има по-известни кечисти от него.Както и да е Hulkamania steel RULZ!

Shawn_Michaels

Ми без Хълк кеча нямаше да е толкова популярен на световно ниво,иначе в Америка пак щеше да се гледа(както се е гледал и преди това),Хълк колкото и да е голям никой не е незаменим,това е че сега вероятно кеча можеше да е на по-ниско ниво от това,което е в момента не се знае какво точно щеше да стане с WWE през 80-те и коя щеше да е водещата компания,но все пак Хълк си е Хълк :)

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

Според мен е доста трудно да се коментира такова нещо, защото всичко се базира на хипотези. Е, WWE вероятно нямаше да се различава много от това, което е сега. Може би щяха да са по-малко популярни по света, но стилът на кеча и като цяло стилът на шоуто може би щеше да е почти същия. С WCW обаче мисля, че нещата щяха да стоят по много по-различен начин. Все пак Хълк (по точно формирането на nWo) е главната причина WCW да стане толкова популярна компания и дори да бие WWE по рейтинг в продължение на осемдесет и няколко последователни седмици. Ако това не се беше случило, нещата в момента щяха да бъдат доста по-различни.

Posted Image