Jump to content

Поредицата "кой трябва да бъде шампион" от сайта

nWoHulkster

Recommended Posts

През последните няколко (5-6) седмици на сайта имаше поредица от анкети от типа "кой трябва да бъде шампион". Идеята беше да се види в крайна сметка кой е "най-over" в очите на членовете на "Българското Кеч Общество" и кой според тях заслужа съответната титла най-много. На мен лично ми беше интересно да видя какво ще се получи, а то е следното:

Raw (240 гласували):

= John Cena - 35%

= Kane - 13,33%

= HHH - 12,08%

= Edge - 9,17%

= Jeff Hardy - 7,92%

= Shawn Michaels - 5,83%

= Randy Orton - 5,42%

Smackdown (213 гласували):

= Batista - 34,27%

= The Undertaker - 23,94%

= Rey Mysterio - 14,55%

= Chris Benoit - 10,58%

= Lashley - 3,76%

ECW (183 гласували):

= Rob Van Dam - 22,95%

= Sabu - 16,94%

= Big Show - 16,39%

= CM Punk - 13,11%

= The Sandman - 6,56%

= Test - 4,92%

TNA (176 гласували):

= Kurt Angle 43,75%

= Sting - 7,39%

= Samoa Joe - 7,39%

= Rhino - 5,68%

= Raven - 4,55%

= Jeff Jarrett - 3,98%

Ако някой иска да дискутира резултатите ;).

П.С. Това са само кечистите, които са получили над 3% от гласовете. Ако ви интересуват тези с по под 3% вижте ги на сайта.

Хубава анкета но аз не мога да влезна в сайта.Пускам го но не зарежда само бял екран.

Според мен на raw щампион трябва да е HHH

SmackDown - Undertaker

ECW - CM Punk

TNA - Kurt Angle

;)

Не мисля,че резултатите са неочаквани.Само ме изненадва това за Сина,защото уж всички говорят как той НЕ трябвало да бъде шампион и колко бил тъп...според мен са гласували и доста хора които нямат нищо общо с форума,защото повечето хора от форума биха гласували за друг.Batista,RVD и Kurt никак не ме изненадват.Моето мнение е:

RAW-Randy Orton след няколко месеца и поосвежаване на образа

SD-Mr. Kennedy,но и той след няколко месеца,че и повече

ECW-run-а на Big Show ме кефи,но продължава доста дълго,така че Sandman или Sabu или CM Punk,но той трябва да се доразвие още.

TNA-тук избора е много труден!Ако става въпрос кого искам да видя с титлата,то това е Ron Killings,а ако ства въпрос кой трябва да бъде,то това е Кърт или Джо!

И според мен са гласували доста лапета, защото Сина не може да е на първо място!

Иначе резултатите са интересни и ме шокира как Kurt Angle е събрал толкова много проценти за TNA :blink: Това, че е отскоро в TNA не значи, че трябва веднага да става шампион. Според мен за него са гласували хора, които нямат никакво понятие от кеч! В TNA шампион трябва да бъде някой, който го е заслужил с дългогодишната си работа за компанията, а не човек, който току-що идва. Вече направиха тази грешка с Кръсчън, прецакаха нещата, и се надявам сега да не го направят и Енгъл.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

HeartBreak`Kid

го ме изненада първото място на Сина,по мое мнение въобще не трябва да го има и с един процент :P С другите съм горе-долу съгласна (като изключим Батиста на SD! X_X_smiley.gif - там трябва да е Тейкър или Кенеди според мен) На ECW - до гуша ми дойде от Big Show,време му е да го сменят със Sandman ;)

Колкото до това за Kurt Angle - още много преди да напусне WWE имаше дискусии относно евентуално преминаване в TNA и още помня двата главни момента - вражда на Angle със Samoa Joe и title reign-a на Кърт.Първото вече стана и мисля,че второто е въпрос на време...И под "време" далеч нямам предвид няколко години.

В TNA шампион трябва да бъде някой' date=' който го е заслужил с дългогодишната си работа за компанията, а не човек, който току-що идва.[/quote']

Едва ли някой се съмнява,че това изобщо не се отнася за Енгъл.Той все пак е "най-добрия в WWE" ( :glare: ) ,благоволил е да дойде в TNA...Мога само да си представям колко ще го издигнат и то за сметка на тези с дългогодишната работа за компанията.Няма да се учудя нагодина по това време не Джо а Енгъл да излиза като "Unbeaten and seemingly unstopable" :rolleyes:

[center][img]http://i.data.bg/07/11/27/681985_orig.jpg[/img][/center]