Jump to content

Петте мача - Sting

nWoHulkster

Recommended Posts

Ебаси колко фенове на Стинг..

Не съм фен на WCW ама нека повлека крак.Нарочно пропускам мачовете с Вейдър-споменах ги в темата за него,а мача с Кактус Джак уви не съм го гледал...Подбирам мачове само на Crow Sting

1.Sting vs Vampiro-Human Torch Mach -Great American Bash 2000-като фен на картун образите и специалните ефекти ,това за мен е едно от най забавните неща които изобщо съм гледал в WCW.

Класическата история-учител-ученик,потресаващо замислен мач.

2.Sting vs Bret Hitman Hart -Halloween Havoc 98-едно от големите ми разочаровния-това за мен беше дрийм мач,двамата с еднакъв финишър обаче вместо един 20 минутен бой Брет го преби като куче с бухалката и го простря на въжетата.Вярно,че той тогава бе хийл ,обаче това можеше и на Найтро да го направи а не да прецаква боя

3.Sting vs Hollywood Hogan -Starcade 1997 -oтново разочароващо пайпървю обаче Стинг става шампион

4.Sting vs Scott Hall WCW WORLD TITLE-UNCENSORED 98-мача не бе лош,но на едно Найтро направиха по-добър само,че не помня годината 98 или 99

5.Sting vs Ric Flair-Nitro Final Match 2001-много добър бой.

1. Sting vs Hulk Hogan - Starrcade 97

2. Sting vs Vader - Slamboree 1994

3. The Hulkamaniacs vs Dungeon of Doom - Fall Brawl 95 - War Games Cage match

4. nWo vs The Horsemen - Fall Brawl 96 - War Games Cage match

5. Randy Savage vs Sting - Spring Stampede 98

• 2 months later...

веднага се сещам за няколко мача на Стинг, които си заслужават, обаче надали бих могъл да отделя пет най-добри... хм, все пак да помсиля...

1. в ума ми изниква мачът с Кактус Джак от Бийч Бласт 92, наистина - силен мач, запомнящ се мач, един от любимите ми със сигурност. В него всъщност WCW(пък и в цялото ППВ)изпревариха вермето с години, като предложиха нереално добра продукция, в която имаше всички белези на добрият мач, по тогавашните и по днешните стандарти.

2. после, макар че пак ще отнеса критика, задето мачът е мултиперсонен, но все пак - WarGames Match-а от WCW Wrestle War 1991 заедно с Брайън Пилман и двамата Щайнер vs. Рик Флейър, Лари Збиско, Бари Уиндам и Сид Вишъс. Не мога да си кривя душата, мачът е страхотен и няма как да го пропусна.

3. WarGames Match, WCW Wrestle War 1992 with Nikita Koloff, Ricky Steamboat, Barry Windham, & Dustin Rhodes vs. Rick Rude, Steve Austin, Arn Anderson, Bobby Eaton, & Larry Zbyszko - също толкова добър, колкото и този от предишната година. СТарата школа в WCW тъпчеше Винс преди 94 отвсякде, ама това е мое мнение...

4. Мачът от Старркейд 97, само заради дебюта на Брет Харт!

5. определено КОТМ мача от Сламмивърсари 06, изключително добра продукция(както и предишните два мача), вярно - краят си беше точно в стил "WCW - късни години", но качеството беше изключително. Кардът също беше на ниво. Пак мултиперсонен мач, обаче Стинг изигра далеч по-значима роля от останалите в мача(особено Килингс)

[img]http://i21.photobucket.com/albums/b290/-CaPtAiN_cHaRiSmA-/f24afa9a.png[/img]
[color="#990000"]HAIL SABIN[/color]