Jump to content

Клетката на RADOX 8

Radox

Recommended Posts

Здравейте отново. ;)

Състоянието на WWE ми се струва, че се подобрява! Не може да бъде - ще цели ОСЕМ мача на турнира GAB! Това не се е случвало от много отдавна и може само да ме радва :) Да не говорим за Летния Сблъсък - там пък също се заформят супер-интересни мачове, които засега няма да коментирам. Въпреки, че "лотарията" вече отшумя, нейният отзвук върху продукта на WWE се усеща вече с пълна сила - а именно интересни вражди, добри мачове и малко класика даже :) .

Според мен ще са доста интересни наближаващите 2 турнира - ще поживеем и ще видим :D Уволнените 18 човека пък според мен поизчистиха доста шоутата и дадоха поле за изява на останалите с компанията кечисти.

По мое мнение WWE най-после тръгна поне малко нагоре - дано да се продължава така и занапред!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Доста добра статийка :) Ми какво да кажа. Знам, че от тези теми обикновено искаш да се получи добра дискусия, но ще трябва да почакаме и някой друг да отговори, защото аз съм напълно съгласен със всичко, което казваш. Всичко си е точно така. И наистина е голяма изненада да има осем мача на PPV само на едното шоу. Това не се е случвало отдавна, ако въобще се е случвало де :) Това е от мен засега. Ако някой не е съгласен със статията, вероятно ще подискутираме някой въпрос :lol:

P.S.: Новият ти подпис рулира :D Имам предвид като идея. Иначе за класацията на федерациите не съм напълно съгласен :)

Posted Image

Не съм напълно съгласен...Напоследък RAW sux-последното RAW беше трагично-Masterlock & Angle Challenge ,Diva search-a,Hogan и HBK,Carlito и Benjamin(100% на следвабащото RAW ще има NO DQ мач между тях ),пък и Lumberjack мача не беше кой знае какво.... :x

Според мен в момента Smackdown!>RAW