Jump to content

Петте мача - WWE Divas

nWoHulkster

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Брех, никой не обичал WWE Divas :lol:

Тъй като повечето Divas мачове са от периода, когато вече WWE като цяло взе да ми втръсва и взех доста по-усилено да търся още, и още алтернативи (средата на 2001-...) това, което съм гледал не е много, така че да видим какво ще излезне от цялата работа. Има го и другият момент, че още не съм гледал малкото old school WWF women`s мачове, които имам (80-те & 90-те), така че е хубаво и това да се има предвид.

Trish Stratus vs Stephanie McMahon - WWF No Way Out 2001 - Аз съм Trish & Steph mark, а и мачът е забавен така че...

Trish Stratus vs Mickie James - WM 22, Women`s Title - Единственият мач, за който ми запука от buildup-a за тази Mania и съответно единственият мач и до ден днешен, който съм гледал от това шоу;

Trish Stratus vs Lita - WWE Raw, 2004, Women`s Title - Heel Trish OWNZ, а това беше един доста добър мач за WWE Divas мач. Това е мачът, който беше main event на Raw ако не се лъжа, а и където Lita грабна титлата;

Trish Stratus vs Victoria - WWE Survivor Series 2002, Women`s Title - Не ми е чак толкова любим, но за друго не се сещам. Nice little fued, nice little match;

Stephanie McMahon vs Vince McMahon - WWE No Mercy, I Quit match - Не може да се каже, че ми е любим, но отново за друго не се сещам. Никак не съм фен на buildup-a, но мача беше забавен.

Определено за пет немога да се сетя,но ще дам един-Джеф Джерет срещу Джаклин(Жаклин).На някой от Raw-те беше.Мача завършва класически с "китаров удар". :rolleyes: :lol:

И аз не мога да се сетя за 5,но все пак,

Stephanie McMahon vs. Trish Stratus от No Way Out 2001-За мен това е най-добрия WWE divas мач,който съм гледал някога.Историята не беше кой знае какво,но беше забавна.Намесите на Rigal бяха интересни и направиха мача динамичен.

Trish Stratus vs. Mickey James от Wrestle Mania 22-Имаше само едно botch-нато движение и всичко друго беше много добре.Buildup-а ми хареса много,така че този мач заслужава място в класацията ми.

За жалост за друг добър мач не се сещам.

От женските мачове в паметта ми не остава почти нищо,но все пак ще спомена няколко,които съм ги запомнил,че са ми харесали,даже се чудех кои точно да са :) :

Judgment Day 2001 - Chyna Vs Lita (Women's Championship) - Тоя мач съм го запомнил с желанието,което имаше Лита през целия двубой да спечели титлата,но в крайна не успя,и със спортсменското отношение на Чайна след края на мача,когато вдигна ръката на Лита и я посочи,все едно тя го е спечелила,демек "Тя е жената,тя ще е бъдещето на женската дивизия!"

Backlash 2004 - Victoria vs Lita - Този турнир смея да твърдя,беше по-добър май даже и от Маниа ХХ,така че и този мач няма как да не ми е харесал,между две от любимите ми кечисти от женската дивизия.

Survivor Series 2002 - Trish vs Victoria - Hardcore Rules Match - Този мач съм го запомнил,че беше първият женски Hardcore Match,който бях гледал и ме изкефи,даже мисля,че на Виктория й кървеше устата,което допринася за реализма в срещата :)

No Mercy 2002 - Trish vs Victoria - Това много дълго време го търсих и накрая го намерих като си свалих ППВ-то и мачът ми хареса,имаше защо толкова време да го търся.Както наскоро се случи с мачът между Кристи и Виктория от Vengeance 2005,същата работа :)

WrestleMania 22 - Trish Stratus Vs. Mickie James - Най-добрият женски мач за 2006-та,макар накрая да му преебаха края стана много хубав мач.Даже го търсих в сайтовете с рейтинги да видя колко звезди е,ама не видях - отделно ли се постват рейтингите от женските мачове или са толкова слаби,че не попадат в класацията?

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

• 4 weeks later...

WrestleMania 22 - Trish Stratus Vs. Mickie James - Най-добрият женски мач за 2006-та,макар накрая да му преебаха края стана много хубав мач.Даже го търсих в сайтовете с рейтинги да видя колко звезди е,ама не видях - отделно ли се постват рейтингите от женските мачове или са толкова слаби,че не попадат в класацията?

Ами по принцип са прекалено слаби, че да им дават звезди (то по скоро трябва да са с минуси отпред <_< ), но специално този мач си спомням, че имаше оценка от порядъка на ***

Survivor Series 2002 - Trish vs Victoria - Hardcore Rules Match - Този мач съм го запомнил,че беше първият женски Hardcore Match, който бях гледал и ме изкефи,даже мисля,че на Виктория й кървеше устата,което допринася за реализма в срещата

Аве може и аз да съм в грешка, ама през 2000 Лита и Джаклин нямаха ли хардкор мач? :huh: Както и да е...

Интересно, че чак сега забелязвам тази тема. Моите топ5 мача са:

Lita Vs Trish Stratus - WWE Raw, 6 декември 2004 - Един от най-любимите ми (ако не и най-любимият) Divas мачове някога. Мачът беше много добър, чак не знам как така не беше на PPV. Много се изненадах, че им дадоха Main Event-a, но мачът според мен напълно оправда доверието на компанията към двете диви. Това, което го прави още по-специален за мен и за всички фенове на Лита, е че това беше 2та титла в кариерата й, за която сме чакали хммм... 4 години? :/

WrestleMania 22 - Trish Stratus Vs. Mickie James - Също много добър мач, с доста добър build up. Наистина накрая малко го прецакаха, но бързо се справиха с положението. Също така много ми хареса, че като по чудо публиката не беше Анти-Мики и тя получи заслуженото уважение от феновете.

Trish Stratus Vs Lita - Unforgiven 2006 - Много емоционален момент, съпроводен от наистина добър мач. Перфектен завършек на кариерата на Триш, който сигурна съм много от нас ще помнят дълго време. Аз така и не съм търсила колко е оценен мача ( даскалото съкс :angry: ) - ако някой има някакви инфо, да сподели =)

Trish Stratus vs Stephanie McMahon - WWF No Way Out 2001 - Цялата вражда м/у двете ми е страшно забавна. Има моменти, в които съм се смяла с часове на сегментите им :lol: Мачът също беше много забавен и на доста високо ниво за жени, които по това време нямаха кой знае какви умения.

Christy Hemme Vs Melina - Smackdown! 2005 - Щях да сложа хардкор мача на Триш и Виктория, но изведнъж този изникна в съзнанието ми :blink: Мачът в никакъв случай не е по-добър от този на Survivor Series 2002, но от дълго време не бях гледала приличен женски мач на WWE, така че доста му се зарадвах. Кристи в този мач показа колко наистина е напреднала и какъв потенциал има. Повярвайте ми, до ден днешен се чудя защо я уволниха :rolleyes:

Сигурна съм, че има някой мач, който ми е любим и за който забравям, но за тези се сетих в момента.

Survivor Series 2002 - Trish vs Victoria - Hardcore Rules Match - Този мач съм го запомнил,че беше първият женски Hardcore Match,който бях гледал, и ме изкефи,даже мисля,че на Виктория й кървеше устата,което допринася за реализма в срещата :)

Ами по принцип са прекалено слаби, че да им дават звезди (то по скоро трябва да са с минуси отпред <_< ), но специално този мач си спомням, че имаше оценка от порядъка на ***

Аве може и аз да съм в грешка, ама през 2000 Лита и Джаклин нямаха ли хардкор мач? :huh: Както и да е...

Интересно, че чак сега забелязвам тази тема. Моите топ5 мача са:

Бе те имаха,а още от 99-та има хардкор женски мачове в WWF,но това ми беше първия такъв,който бях гледал между жени ;)

Аз се чудих дали да не ти кажа за тая тема,ма викам не мож да не я е видяла,сигурно я мързи :D

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

^ Мен ме мързи и да гледам, така че друг път споменавай :D А иначе по форуми съм срещала доста хора, които твърдят ( и съответно твърдо са убедени) , че този мач е първият хардкор мач м/у жени във федерацията и затова с подобна нагласа просто не забелязах твоето "който бях гледал" =)