Jump to content

Любим WWE/TNA Stable

neshev

Recommended Posts

Team Xtreme-Просто няма какво да кажа!Перфекния отбор(стейбъл)Просто за времето тогава(1999....2001) нямаше такива изпълнения или поне аз не съм виждал тогава(не че съм гледал други федерации де (: ) Много ме кефеше този отбор и се надявам да се върне в TNA след някоя година (: Дано дано!

DX-Стария DX!Няма такова хилене!Просто rulz от всякъде (:

и разбира се от TNA въпреки,че в момента DX е разделен на две в TNA и WWE ще добавя и James Gang

[img]http://i75.photobucket.com/albums/i303/TheLivingLegend/Pyros%20Banners/DXBanner.jpg[/img]

Ами има много стейбъли които ми харесват,защото аз съм фен на групте с повече хора.Любими са ми D-Generation X(HBK,Hunter,China).Просто страхотен стейбъл с адски забавни сегменти които ще запомня завинаги.Друг такъв е New World Order.Макар и да съм гледал малко неща с тях,от това което съм чел наистина са страхотни.Новосформирането им през 1998 е доста голяма грешка,но все пак...Иначе WWE посрамиха името.Друго което ми харесва е Evolution,този тип стейбъл,който мачка всичко пред себе си ми също ми харесва много и ми е интересно да ги гледам.Имаше не един или два момента,когато смазаха противниците си.Един от тях който е останал в съзнанието ми е когато завързаха Goldberg за клетката през 2003 в Elemination Chamber мача.Иначе в TNA любимците ми естествено бяха Team Canada,но се разпаднаха.Всички бяха страхотни,особено Eric Young.The Embassy също много ми харесват и са адски забавни.

HeartBreak`Kid

WWE/F:

1. Degeneration X (в състав Shawn,Triple H и Chyna) - Няма такъв отбор,няма такова шоу,няма такива майтапи! :lol:

2. nWo - ^^^ ;)

3. Team Xtreme - Да живеят хардкора и екстремните изпълнения (и харизмата и лудото шоу покрай тях)

TNA:

Тука няма какво да му мисля - Team Canada и 3LK RULZ! B)

[center][img]http://i.data.bg/07/11/27/681985_orig.jpg[/img][/center]