Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Българското Кеч Общество

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOAH - card за 16 Юли 2006

Featured Replies

NOAH, 7/16/06 (NTV/G+)

Tokyo Nippon Budokan

1. Mitsuo Momota vs. SUWA

2. Mohammed Yone, El Oriental & Atsushi Aoki vs. Junji Izumida, Tsuyoshi Kikuchi & Abismo Negro

3. Tamon Honda, Takuma Sano & Kentaro Shiga vs. Akitoshi Saito, Masao Inoue & Kishin Kawabata

4. Yoshinari Ogawa & Ippei Ota vs. Akira Taue & Katsuhiko Nakajima

5. Mushiking Terry Return Match: Mushiking Terry, El Angel & Taiji Ishimori vs. Mushiking Joker, Psicosis & Charly Manson

6. Go Shiosaki vs. Minoru Suzuki

7. Takeshi Morishima & Takeshi Rikio vs. Naomichi Marufuji & KENTA

8. Yoshihiro Takayama Return Match: Jun Akiyama & Mitsuharu Misawa vs. Yoshihiro Takayama & Kensuke Sasaki

Тъй като тази година няма да има шоу в The Tokyo Dome (:(), това шоу се води нещо като едно от най-големите шоута на NOAH за годината. Добър card, мачовете от 5 (включително) нагоре задължително ще ги гледам, а 1 и 4 също може да ги видя :).

Е ако Кобаши беше вътре какво щеше да стане,но на съдбата си изигра лоша шега с него.Въпреки това кардът е много добър,а от main event-a определено очаквам кандидат за MOTY.И другите мачове ще ги видя-с две думи много добре шоу ще стане.А и едно въпросче-защо тази година няма да има шоу във The Tokyo Dome

  • Author

Aми не знам. Просто решиха, че няма да има. Вероятно не се чувстват уверени в drawing power-а си или не са успяли да си осигурят достатъчно големи имена за шоуто.

Макар, че не са ми известни всички кечисти, тези от шестия мач нагоре съм ги чувал като имена, а някои съм ги и гледал. Смятам, че card-а е добър и определено ще изгледам някои от мачовете, ако попадна на тях.

Posted Image

Това шоу специално го очаквам с голямо нетърпение като едно от по-големите.

Main Event-а наистина е DREAM и може би от него най-много се очаква да е мача на вечерта, но не изключвам варианта да бъде леко разочароващ, пак поради огромните очаквания.

Мач номер 7 ми изглежда доста интересен понеже Rikio & Morishima са типични heavyweight wrestlers докато KENTA & Marufuji са си крузъри (junior heavyweight).6 мач също изглежда стабилен, а от петия очаквам spotfest с lucha привкус лол.

не знам за вас, но въпреки, че напоследък чета из нета че NJPW почнали сериозно да Own-ват NOAH аз все още предпочитам втората федерация :)

Някак си New Japan стилът не ми харесва особено имат твърде много monsters и ganjin кечисти което сваля нивото на wrestling-a(поне според мен), а пък и Леснар се лигави ;)

NOAH някак си ми напомня за AJPW навремето(дамз и тук AJPW>NJPW за мен) и както се вижса тая година по-добрите мачове пак са от NOAH.

Оня ден изгледах мачовете от 5 март и не останах разочарован.Сега за тея дни съм си приготвил шоутата от 19 май и 6 юни главно заради един два мача де, но пак няма да остана разочарован.

Леко се отклоних де мисълта ми е че очаквам поредното стабилно шоу и NOAH >NJPW :D

[b] tvoite rimi na bokluka, toten kato pika kliuka
Borko e paraliq, she si namaja s med i maslo az filiq
ViChiX za pari ubiva, Phil e sliva mirizliva[/b]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.