Jump to content

Ring of Iron diary (G & Borko_10)

Recommended Posts

Следващата седмица във Volence очаквайте...

Violence Card

--------------------------

M.E. Undertaker* & Diamond_Dog vs Olimpic & Busta Hit - Tag team Match

Maldini vs jobber - Maldini's Debut

Hardcore Z vs Bubba Ray - ROI Hardcore Title Match

и още много появи на ROI суперзвезди очаквайте само следващата седмица...

КОЙ СЕГА Е ШАМПИОН :P:P

Alex 'Starscream' Havoc vs CHRIS MASTERS Xtreme Title Championship - доста добре описан мач. Всичко си беше идиално изпипано и съм доволен от края :P . След мача беше пак интересно .Едно доста интересно начало на старта на шоуто :)

THE Legend Killer & The Rock vs Martin[Angle] & Loop - Еми един обикновен мач . Но първия мач го копенсира ;)

WOW vs ToReX ROI World Championship - Ай карамба . Това се казва образцов мач. От началото до края незнаех кои ще спечели и ще вземе титлата. Радвам се ,че е ToReX и се надявам да имам мач за неговата титла и да стана двоен шампион (ех че нагъл :D )

Като цяло съм доста доволен от старта на шоуто . Очаквам доста интересни вражди още в следващото шоу . Браво Борко продължавай в същия дух ;)

[img]http://i.data.bg/07/04/04/310792_orig.jpg[/img]
[url="http://url=http://signatures-bg.com/forum"]http://signatures-bg.com/forum[/url]
[i][font="Comic Sans Ms"][color="#000099"][size=4][b]Bulgarian Signatures Portal[/b][/size][/color][/font][/i]

Violence

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Intro Violence

Jim Storm: "Здравейте фенове на кеча, вие сте със Ring of Iron и шоуто Violence... Миналата седмица на този ринг се случиха доста интересни неща, а само след седмица е PPV-то The End is Near!!"

"Big Trouble" Billy Stevens: "Точно така Джим, миналата седмица The Olimpic нападна Diamond_Dog след като автоматично се класира за финала на турнира зa ROI Heavyweight Title..."

Jim Storm: Но нека да не забравяме какво се случи след това .. The Undertaker* излезе по доста страховит начин и предизвика Olimpic на мач на The End is Near..

Billy Stevens: "Undertaker* каза, че ще избере много подобаващ мач, в който Olimpic няма никакъв опит. UT* също така каза, че ще го обяви тази вечер.."

Jim Storm: "Дам, нямам търпение.. това и още много само тази вечер във Violence.. Вие сте със ROI!!"

Реклама

Пуска се музиката на Busta Hit и рапърът заедно с мениджъра си Нат слизат надолу по рампата към ринга.. Busta взема микрофон..

Busta Hit (под освиркванията на публиката!!): "Тази вечер съм излязъл заедно с моята прекрасна приятелка НАТ, за да ви разкажа к'во ше се случи на The End is Near следващата седмица.. Тук е време да направя кратка пауза за да можете вие селяни и глупаци да разберете думите ми!!"

(Публиката продължава все по силно със възгласите си You suck!!)

Busta Hit: "Да да знам, че в речника си разполагате само с 2, 3 думи няма смисъл да ми демонстрирате Ха'х! Както и да е малко се поовлякох в "невероятното" си промо затова ще давам направо. СЛедващата седмица аз ще застана лице в лице със звяра, лице в лице със животното на тази федерация, ще застана срещу другият победител от турнира за титлата.. Diamond_Dog"

(Публиката започва да скандира името на огромният атлет)

Busta Hit: "Може да го обичате повече от мен, да, но все пак той ще загуби на The End is Near и аз ще съм новият и най-добрият шампион на тази смотана федерация!!"

(Busta дава микрофона на Нат)

Нат: "Млъкнете за минута селяни такива.. не разбирате ли, че на ринга са излезли хора, които са просто по-умни от вас! По-умните хора трябва да се изслушват и почитат!"

(Нат & Busta се засмиват след тези думи и си казват нещо, а публиката продължава да ги освирква с цяло гърло)

Нат: "Та, така и така сме започнали да говорим за The End is Near, нека и аз да ви кажа нещо. PPV-то наистина се очертава доста добро, но най-якото нещо на него ще е Main Event-a. Говорих със G и той се съгласи да сложи Busta Hit vs Diamond_Dog за Мейн Евент, а не както беше предвидено да бъде - Undertaker* vs Olimpic! Затова другата Неделя ще е изклучително специален ден за my man Busta Hit!! Или по скоро да кажа за новият ви ROI Heavyweight Champion!!"

(Нат бива прекъсната от музиката на Diamond_Dog!!! Залата е на крака!)

Diamond_Dog: "Е познал съм.. казаха ми, че Нат ще излиза тази вечер на ринга и наистина било така. Нат.. изглеждаш страхотно тази вечер!"

Нат: "Много ти благодаря Diamond, но не мисля, че си излязъл за това. Няма ли да се защитиш по някакъв начин за думите преди малко!?"

Diamond_Dog: "Думи ли.. какви думи.. аз излязох само да ти се порадвам.."

(Busta Hit взема микрофона от ръцете на Нат и прекъсва Diamond!)

Busta Hit: "Виж Diamond само не ми се прави на интересен, знаеш, че имаме мач на The End is Near!! Знай само, че тогава аз ще те победя и ще стана новият шампион тук!"

Diamond_Dog: "Интересно го поднесе.. прав си Busta, прав си.. наистина ще имаме мач на The End is Near (Diamond придобива сериозно изражение) а ти знай, че няма да те оставя да се измъкнеш от този ринг жив!!! Нито пък с ква и да е било титла!!"

Busta Hit (нервен): "Човече бил съм прострелван, намушкван, пребиван и все пак съм отцелял. Бил съм на места където богатия ти задник не би издържал и ден, защо подяволите мислиш, че ще ме е страх от анаболен глупак като теб!!"

Diamond_Dog: "Е тук попрекали малко Busta.. Виждаш ли първо не съм толкова богат колкото си мислиш, но най-важно е, че всички побоища, стрелби и т.н. които си преживял ще са едно нищо в сравнение с това което ще ти направя на End is Near!!!"

(Diamond смигва на Нат преди да напусне залата, а Busta Hit гледа злобно към опонента си на The End is Near!)

BackStage:

- Показан е Olimpic, който яростно нахлува в офиса на G!!

Jim Storm: "Е след тези събития, които се случиха преди секунди е време за първият мач за вечерта."

Billy Stevens: "Hardcore Z ще защитава Hardcore титлата си, която спечели на миналия Violence, срещу човека който загуби миналата седмица в турнира за Heavyweight Title-та Bubba Ray"

Jim Storm: "Bubba доста узори Busta Hit, затова Хардкор шампионът трябва да внимава въпреки, че мача е без правила!"

{=- Hardcore Z vs Bubba Ray - Hardcore Title Match -=}

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bubba пръв излиза вдигнал в ръката си метален стол!! Jim Storm: "Явно Бъба няма да бъде толкова лесен опонент за Хардкор психопата Hardcore Z". Bubba се качва на ринга и започва да размята стола (подготвяйки се за опонента си). Ето го и шампионът .. Hardcore Z!! Той излиза с новата си entrance музика заедно с Cendo Stick-a си, който доста му помогна миналата седмица за да грабне титлата. Z с бързо движение се претъркаля под въжетата на ринга, а Bubba веднага забожда няколко chair shot-a в рамото на шампиона!! Ооо!! Billy Stevens: "Така е Jim, в такъв вид мачове трябва да си хладнокръвен за да отцелееш!".. Bubba вдига опонента си и го тръшка със красив Вертикален Суплекс! Jim Storm: "Трябва да му го признаем на Bubba, уменията му на ринга са невероятни!". Bubba вдига опонента си във Headlock и задържа захвата, докъто Z най-накрая не се пробужда и не го засилва във въжетата. Шампиона обаче пак е повален от Shoulder Tackle-a на Бъба! B-ray веднага се засилва и се отласква от другите въжета, но изведнъж от никъде Hardcore Z светкавично се връща на крака грабва Cendo Stick-a си и го забожда във челото на нищо неподозиращият Bubba Ray в движение!!! Ооо какъв удар! Опит за туш 1...2...3 и това е края!! Каква бърза победа за Hardcore Z, който запазва титлата си. Hardcore вдига титлата високо във въздуха, когато от никъде се появява Mystery Man!!! Jim Storm: "Подяволите от къде се взе!!??" Mystery man грабва стола който беше донесен от Bubba Ray и го забива в тила на шампиона!!! Подяволите за какво беше всичко това! Mystery Man взема микрофон: "Е това Hardcore Z е предизвикателството ми за The End is Near!! Явно вие хардкор глупаците не разбирате от думи и други такива затова реших да се изразя по този начин! Дано си ме разбрал.." Mystery man излиза усмихнат от ринга на който лежат размазаните Bubba Ray и Хардкор шампиона Hardcore Z!

Реклама

- Показана е реклама за Мейн Евента тази вечер Olimpic & Busta Hit vs Diamond_Dog & Undertaker* !!!

Офиса на G:

Olimpic: "G знам, че с теб много много не се обичаме, но трябва да махнеш този мач между мен и Undertaker* на The End is near!!"

G(подигравателно): "Olimpic не мога да го направя, вече дори тениски се продават с надпис "Undertaker* will kill Olimpic" човече просто не знам как да стане! Но какво се палиш и без това, потърси Undertaker*, седнете на по една бира и се разберете за мача!! Той е точно момче нема да се заинати..."

Olimpic (разгневено): "Не си играй на задник с мен G, аз съм я измислял тази игра!! Щом няма да направиш нищо по въпроса аз ще се погрижа за Undertaker* още тази вечер!!"

- Olimpic нервно тръшка вратата след себе си и тръгва надолу по коридора...

Показан е Bubba да влиза в офиса на G точно след Olimpic!

Bubba Ray: "Здравей шефе, к'во стааа!"

G (учудено): "К'во стаа!!" забога Бъба махни си краката от бирото ми!"

Bubba Ray: "Не се нерви шефче, аз искам за мач само да попитаам!! Аз срещу Mystery man срещу Hardcore B за титлата"

G: "Не искаш ли да кажеш Hardcore Z?"

Bubba: "Аййй точно той!! Да го е.. виж де ма удари преди малко, да ти майна ли лепенката да видиш!??"

G: "Не, не няма нужда, човече!! Ами ок имаш мача, сега ако може ме остави, че много ми се насъбра днеска!"

Bubba: "Аййй ок шефе!"

G (след като Бъба излиза): "Боже, тоя ден става все по странен!.."

- Показани са Busta Hit & Nat да си говорят за нещо повишавайки тон в съблекалнята...

Jim Storm: "Време е и за дебюта на новата суперзвезда на ROI - Maldini!"

Billy Stevens: "Дам.. опонентът му тази вечер ще е за съжаление неизвестният Крю Дейвис.. Ученик в школата на моят добър приятел Саймън Шуутс!"

{=- Maldini vs jobber (Kru Davies) - Maldini's debut match -=}

И двамата вече са на ринга.. Съдията обеснява нещо на Maldini, след което дава знак за начало на мача. Kru веднага се засилва към опонента си, но е посрещнат от смразяващ саблен удар!! Jim Storm: "Ооо, това замалко не откъсна главата на Крис!!" Billy Stevens: "КРЮ, забога, едно име не можеш да запомниш!! толкова ли е трудно!?" Maldini завлича тялото на разбитият си противник до сглобката, след се покачва на третото въже!? Jim Storm: "Какво подяволите е намислил!?" Maldini вдига тялото на Крю и..... Jim Storm: "Оооооо!!! Подяволите Tombstone от 3тото въже!!! Това беше брутално" Публиката доста реагира на хватката, докъто Maldini покрива за туш опонента си! Jim Storm: "какъв ли е смисъла от този туш!!" 1..2...3 Maldini успява да направи внушаващ дебют. Той вдига ръката си победоностно на сглобката. Изведнъж се чува музиката на D-Generation_X!!! D-G_X е тук след това което G & BG Lion му скроиха в миналото шоу!! Jim Storm: "Подяволите D-G_X не е в добро настроение!! Дано не направи някоя глупост!"

D-G_X (на ринга): "Хаха, трябва да им го призная, добре успяха да ме прецакат тия копелета. Виждам, че пред офиса на G стоят няколко мутри, чудя се защо ли!? BG Lion ще използвам момента за да ти кажа, че ще ми паднеш много скоро и веднъж за винаги ще решим проблема с тоя договор.. дано не се налага да го решим, като те вкарам в болницата!! Разбираш ли аз...!!"

Maldini (с микрофон): "Уол, уол уол, чакай малко, приятел!! Какъв си ти че да излизаш и да прекъсваш Maldini, докъто се радва на победата си!?"

D-G_X: "Извинявай приятел, но не съм забелязал, че има някой друг на ринга. Ако искаш можем да на направим така: Аз ще си довърша каквото имам да казвам а ти ще се махнеш от шибания ринг преди да ти наритам задника!!"

Maldini: "Значи говориш за договора си в тая компания.. е Maldini може да ти каже какво можеш да направиш по въпроса.. Можеш да си събереш багажа и да се изнесеш от залата и да работиш каквото щеш друго.. защото в този спорт си едно посмешище!!"

- D-G_X се засмива леко след което напада Maldini и двамата започват да си раздават страхотни удари, докъто не идва охраната и не ги разделя един от друг!!!

Jim Storm: "За какво подяволите беше това!?"

Billy Stevens: "не знам Джим, но не мисля, че нещата между тия 2мата ще завършат така!"

Jim Storm: "Както и да е, време е да се насочим към Мейн Евента за вечерта D_Dog & Undertaker* vs Olimpic & Busta Hit!!!"

Billy Stevens: "Какъв Мейн Евент само ще бъде!"

Реклама

ROI VIOLENCE MAIN EVENT

{=- The Olimpic & Busta Hit /w Nat vs Diamond_Dog & Undertaker* - Tag team Match

Olimpic & Busta Hit заедно с Нат са вече на ринга в очакване на опонентите си. Изведнъж светлините в залата изгасват и се чува зловеща надгробна музика!!! Jim Storm: "Подяволите, Били тази музика винаги ми изкарва ангелите!!" Изведнъж след мощна светкавица се запалва нещо на рампата и се вижда, че отново на мястото на рампата седи ужясяващото гробище от миналата седмица!! Показан е Olimpic с доста зачуден поглед! Изведнъж от суматохата от мъглата като Фантом излиза The Undertaker*!!! Публиката е на краката си!! Докъто Undertaker стои неподвижно в гробището си, се чува мощна експлозия и след доста добри пироефекти се чува музиката на Diamond_Dog!! Той излиза на рампата поглежда към Undertaker* и се запътва към ринга! Undertaker* също бавно се отправя към ринга като по пътя сваля шапката и гробарските одежди с които беше преди малко. Olimpic отива до Busta Hit и му казва нещо на ухото, като рапърът само кимва със глава. Undertaker* поглежда към Diamond_Dog, който само му кимва доволно с глава. Undertaker* влиза на ринга (както и Busta Hit). Jim Storm: "Явно те ще започнат като редовни смени този Дрийм Таг Тий мач!!".. Всичко вече е готово затова съдията дава знак да бъде ударен гонга. Busta Hit бавно се доближава до Undertaker* гледайки го в очите предизвикателно. Изведнъж той се обръща към партньора си Olimpic и прави подигравателен знак за UT*!! olimpic се засмива, но не задържа усмивката си твърде бързо защото Undertaker* забива един ъперкът на опонента си на ринга, след което го забива във сглобката и започва да раздава злобни юмруци в главата и ребрата му! След като спира, Busta само се свлича в безсъзнание на земята, а Undertaker* веднага насочва вниманието си към Olimpic!! Двамата се гледат няколко секунди на кръв и Олимпик извиква нещо. Той отива и удря Busta Hit по рамото, което значи, че вече той е редовната смяна! Jim Storm: "Ооо, двамата ще започнат това което всички искат да видят още тази вечер!!" Olimpic разтърсва ръцете и врата си, след което бавно се приближава към Undertaker*! Двамата отиват очи в очи и започват да си разменят някакви реплики! Olimpic изблъсква леко Undertaker*, който се връща на мястото си бързо с още по злобен поглед. Тъкмо когато двамата вече ще започнат да си разменят удари, Busta Hit от никъде поваля Undertaker* със злобен Саблен удар!! Olimpic веднага започва да рита UT* във ребрата, докъто Diamond_Dog се опитва да влезе спиран от рефера. Olimpic бързо натиква Undertaker* и започва серия от ритници и колене в главата на Фантома!! След злобното си Fury Olimpic се обръща към публиката и вдига двете си ръце наперено! Но изведнъж UT* се повдига, все едно, че не е понесъл и един удар!!! Олимпик не вижда това и продължава да позира пред публиката! Undertaker* бързо се засилва отласквайки се от въжетата. Olimpic вижда противника си, обаче в последният момент и... Big Boot!! от страна на UT*! Olimpic е проснат на земята, а The Deadman бързо се сменя със "The Animal" Diamond_Dog!! Billy Stevens: "Е вече стана лошо!!" Diamond веднага сграбчва Olimpic и го запраща отново на земята със мощен Body Slam! Diamond изпрява отново опонента си, но от никъде отново Busta Hit нанася злобен удар в гърба на огромният D_Dog!! Реферът веднага нарежда на усмихнатият Busta да се прибере в ъгъла си. Но изведнъж Diamond се обръща и сграбчва за гушата Busta!! Jim Storm: "Оооо, как ти харесва сега Busta!?" Diamond вдига над главата си Busta Hit и го запраща на земята извън ринга!! Billy Stevens: "Каква сила само ни демонстрира Даймънд!!" Diamond извиква нещо към публиката, но веднага щом се обръща с лице към ринга, получава смразяващ Belly to belly Overhead Suplex!!! Olimpic: "Ууууу!" Olimpic бързо вдига по едрият си опонент и го събаря отново със прекрасен European Upercut!! Olimpic отново вдига опонента си и го засилва със всичка сила във една от сглобките!! Ооо, какъв сблъсък!! Diamond нарани, вече наранените си ребра от атаката на Olimpic от миналата седмица! Diamond започва да се превива на земята, а Olimpic насочва вниманието си към Undertaker*!! Undertaker* влиза на ринга мигновенно и отива очи в очи със противника си на End is Near отново! Изведнъж и двамата изригват и започват да си разменят злобни удари!! Undertaker* натделява и изхвърля над въжетата "The Wrestling Machine"!! Публиката пощурява, но когато UT* се обръща Busta Hit го събаря със злобен саблен удар!! Jim Storm: "Подяволите няма ли вече да спре с тези атаки!!" Busta се обръща към току що изправилия се Diamond Dog и го приготвя за Финишъра си Bust`a Move!! О не ако го направи това ще е края на този невероятен мач!! Нат започва да ръкопляска радостно! ... когато просто Diamond_Dog се вдига и изхвърля над главата си Busta Hit отново извън ринга!! Diamond започва да откача и да позира пред публиката, когато от никъде с много бързо движение редовната смяна Olimpic обръща противника си във School Boy!!! 1...2...3 и това е края!!! Olimpic отново открадна победата! Olimpic веднага радостно о победоностно вдига ръце под освиркванията на публиката, когато The undertaker* го сграбчва изведнъж за гушата и Chokeslam!!! Chokeslam!! за Olimpic! Undertaker* взема един микрофон до ринга отива до Olimpic: "ЩЕ се видим в Hell in a Cell!!!".. Undertaker вдига ръката си високо във въздуха, а публиката пощурява от думите му...

Thats all.. Коментирайте!!

Violence

Сегмента с Busta Hit,Diamond_Dog и Nat беше добър.Малко в началото изглеждаше,че все едно Busta е heel,но после нещата се оправиха и думите му си бяха чисто хийлски.:P.Даже тези на NAT бяха много злобни,а тя си е tweener.:)Намесата на Diamond Dog ми хареса и допринесе за развитие на историята,макар че си мисля,че само една седмица за развитие на историята около Main Envent мача ще е малко,дано да се справиш.Хареса ми,че изграждаш образа на Diamond Dog паралено,ту е весел и се бъзика,ту придобива сериозно изражение и е готов за бой.Наистина образа му напълно се откорява на образа на един обикновен човек,докато е весел след минути чувствата му се менят.Та искам да кажа,че си го направил реално.

{=- Hardcore Z vs Bubba Ray - Hardcore Title Match -=}-Мачът не може да се сравнява с този от миналата седмица,но все пак беше интересен.Малко много Bubba джобва,но в този случай нямаше как.Явно някак си се е получило недуосмисляне,тъй като уж "хардкор глупаците" не разбират от думи,а в същото време Mistery Man прави предизвикателството с думи.Може би трябваше след мача,той да не казва това за думите или просто да беше оставил така нещата и след изправянето си Z да го предизвика като заложи титлата си.

Сегмента с Olimpic и G беше добър.Хареса ми,че G е хийл,но пък за сметка на това Olimpic си е мега хийл,ако мога така да се изразя.:D"аз съм я измислял тази игра",това не ми хареса.Все пак кеча не е игра.:)

ХАХА,образа на Bubba rulzz.Не очаквах по този начин да го включиш,но за малкото време което остава така е...Иначе трябва да има още един такъв комедиен образ.

{=- Maldini vs jobber (Kru Davies) - Maldini's debut match -=}-Очаквана победа за Maldini.Показа за се моща на финишера му и това,че ще бъде heel.Сегмента след мача ме зарадва много,тъй като разви история от моето шоу с него.А и ако D_X спечели договора си,може би ще направи вражда с Maldini.

ROI VIOLENCE MAIN EVENT

{=- The Olimpic & Busta Hit /w Nat vs Diamond_Dog & Undertaker* - Tag team Match-Тук вече не съм много доволен.Не заради мача,а заради историята която разказа.Добре беше,че постоянно Busta атакуваше и вдигна heel образа си.Добре беше,че Diamond беше прецакан и "Animal" образа му не спадна.Добре беше,че Olimpic отбеляза туша.Страхотен е образа на UT* както и entrance му.Едно не ми хареса и това е "ЩЕ се видим в Hell in a Cell!!!".По принцип тези мачове се използват за завършване на вражди,а не за тяхното започване.Не може след 2 седмици build up и хоп Heel In A Cell,просто идеята не ми допада.Можеше да е casket или нещо друго,но HIAC не поне според мен.

Като цяло добро шоу като казах само какво не ми хареса.

Шоуто ми взе акала!

{=- Hardcore Z vs Bubba Ray - Hardcore Title Match -=}-мача не бе нищо особено,нозаформяш вражда!

{=- Maldini vs jobber (Kru Davies) - Maldini's debut match -=}-добър дебют на Малдини

{=- The Olimpic & Busta Hit /w Nat vs Diamond_Dog & Undertaker* - Tag team Match-тва изби рибата!Беше страхотен мейн ивент със още по-идеален край!

Браво ти си най-добрия

Diamond_Dog

Първо искам да кажа колко много се кефя на начина по който ми се изгражда образа.Просто си рулирам отвсякъде и това е.Шоуто ми хареса най-вече заради пикантните моменти зад сцената,които този път бяха изключително интересни.Смятам,че за начало именно това трябва да е начина,по който да се развива шоуто-с повечко задкулисни сегменти,много як мейн ивент,и останалото вече зависи от това какво иска да постигне автора с даден образ.

Началният сегмент беше много готин.Типичен,прост,но в същото време толкова много ефективен и подгряващ за мейн ивента на вечерта.Надуших,че още тук Бъста ще си го отнесе,но стана хубаво,че запазих самообладание.Ясно е,че съм babyface-a на бранда и това наистина много ми допада.

{=- Hardcore Z vs Bubba Ray - Hardcore Title Match -=}-напълно достатъчен мач,в който историята се разви перфектно.Не трябваха много описания и кървави битки,за да излезе накрая Mysteri Man,и да предизвика.Малко бях изненадан,че след миналоседмичната борба в която Busta не се даде хич лесно,тая седмица малко джоби,но това няма значение.Можеше мачът да завърши no contest,защото сега така Бъста остана малко прецакан,но няма значение.Все пак ще чакаме турнира и ще видим какво ще стане.

Сегмента с Olimpic и G-този сегмент също беше доста пикантен и забавен в голяма степен.Отиди да пиеш бирица с Тейкър-ей тва направо ме разби.G действа само и единствено за себе,което много ме кефи.

Сегментчето с Бъста също беше много добро.Винаги съм се кефел на rebellion oriented образи и този на Бъста просто си рулира в много голяма степен.Някакси само не ме кефи това,че G много одисва на акъла на всички,но смятам,че за вбъдеще нещата малко ще станат другояче.

{=- Maldini vs jobber (Kru Davies) - Maldini's debut match -=}-това беше единственият сегмент,който нещо не проработи поне при мен.Значи винаги не са ми харесвали бързо билд-ъп-нати вражди,а тази беше точно така.DX излиза казва му някаква глупост и хоп едно сбиване и мач на турнира.Тва ми заприлича точно на Matt Hardy vs JBL-ония му каза нещо и мач на No Mercy.Но както и да е-просто някакси останах в страни от това мач

ROI VIOLENCE MAIN EVENT-това наистина беше моментът на вечерта и много добре изграден мач.Където се появи Тейкър всява само и само страх.Нищо друго не може да се сравни с интрото му.Мачът от своя страна си беше перфектно букнат,за да ни е интересно все пак на PPV-то.Наистина накрая бях прецакан и именно това ми хареса,сега ще съм по-яростен отвсякога и ще търся отмъщение.Краят ми хареса доста-без това HIAC.Не че се радвам,че ще има такъв мач,но аз бих го запазил за по-нататък когато нещата между двамата се нажежат до червено.Сега още ми се струва прекалено раничко за такъв мач между двамата-примерно някакъв друг гимик мач на Тейкър сега би влязал в страхотна употреба именно на това PPV.

Като цяло много добро шоу,подгряващо ни за The End Is Near.Освен няколко неща нещата си бяха перфектни.Надявам се,че автова ще си вземе поуките както миналият път и съм сигурен,че следващият път шоуто ще е върха.Тва беше от мен.Аре Peace//////

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...