Jump to content

И следващият противник на Brock Lesnar e...

nWoHulkster

Recommended Posts

nWoHulkster

NJPW, 7/17/06 (WPW/NJ+IWTV Internet)

Tsukisamu Green Dome

1. IWGP Heavyweight Title: Brock Lesnar © vs. Hiroshi Tanahashi

Интересно е да се отбележи, че този мач е последният мач от текущият договор на Леснар с New Japan...

Междувременно, сумо легендата Акебоно се завръща в New Japan на 17 Юни, а Tanahashi ще се изправи срещу Giant Bernard на 18 Юни. Отново на 18 Юни ще се състои и финала на престижния и много добрият досега турнир Best of the Super Jr.

Интересно, но предполагам, че мачът сам по себе си няма да е нещо особено.

Интересно е да се отбележи' date=' че този мач е последният мач от текущият договор на Леснар с New Japan...[/quote']

Това трябва ли да означава, че ако Брок не подпише нов договор, Танахаши ще го бие и ще стане шампион?

Posted Image

nWoHulkster

Да, би трябвало, но Леснар вероятно ще подпише. Но не изключвам вероятността и да не го направи де ;).

nWoHulkster

Tanahashi e човека' date='тоя мач ще е супер :)[/quote']

Има нещо много нередно в слагането на думата "супер" като описание за мач на Brock "мързела" Lesnar. Сериозно, откакто се върна в кеча Брок не си дава почти никакъв зор да прави добри мачове, но да се надяваме, че някой ден ще му дойде желанието ;). Колкото по-скоро - толкова по-добре.

PyroHunter

На мен ми се ще Брок да задържи титлата още малко, но взимайки предвид, че договора му изтича и желанието му да се пробва в ММА съм по-склонен да мисля, че ще имаме нов шампион.

[img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/pyrohunter/guerrero.jpg[/img]

[b]R.I.P. EDDIE GUERRERO! YOU LIED, YOU CHEATED AND YOU STOLE OUR HEARTS![/b]