Jump to content

AJPW резулати от 20 Април 2006 - Финал на Champion Carnival!

nWoHulkster

Recommended Posts

nWoHulkster

Първо тази тема за интро: http://forums.wwe-bg.net/viewtopic.php?t=4135

0. Masanobu Fuchi, Ryuji Hijikata & NOSAWA Rongai beat Nobutaka Araya, Nobukazu Hirai & Kikutaro (8:14) when Rongai used an inside cradle on Kikutaro.

1. D-Lo Brown, Buchanan & Matt Morgan beat Kaz Hayashi, AKIRA & Akira Raijin (6:09) when Brown used the Low Down on Raijin.

2. Champion Carnival - Semi Final: Taiyo Kea beat Minoru Suzuki (11:24) with a cutback cradle.

3. Champion Carnival - Semi Final: Kohei Suwama beat Satoshi Kojima (15:12) by countout.

4. Kensuke Sasaki, Tomoaki Honma & Katsuhiko Nakajima beat Arashi, Yutaka Yoshie & Brute Issei (10:49) when Sasaki used a lariat on Brute.

5. AJPW World Jr. Heavyweight Title: Shuji Kondo © beat MAZADA (17:59) with the King Kong Lariat (3rd defense).

6. Keiji Muto & Milano Collection A.T. beat TARU & "brother" YASSHI (10:04) when Muto used the Shining Wizard on YASSHI.

7. Champion Carnival - Final: Taiyo Kea beat Kohei Suwama (20:21) with the H50 (Kea wins the 2006 Champion Carnival).

Ето това вече звучи много яко! Задължително ще гледам всичките мачове (без първия). Между другото, много се радвам, че в прогнозите си за победител в предишната тема съм нацелил всичките 4 финалиста, което ми показва, че AJPW определено знаят какво вършат :P . Milano в All Japan!!! Победителят на тазгодишният Champion Carnival ме радва на макс. Отдавна заслужава сериозен push и сега се надявам, че ще прекрати едногодишното царуване на Kojima с The Triple Crown. All Japan still rules! Ето сега и малко снимки:

RO&D OWNZ:

Със сигурност е станало страхотно шоу! Ще ми се първо да гледам поне един два мача от него и после да го коментирам затова за сега ще запазя суперлативите си. По всичко личи, че федерацията е овладяла кризата и бавно, но сигурно си възвръща позициите на японската кеч сцена, което лично мен много ме радва!

[img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/pyrohunter/guerrero.jpg[/img]

[b]R.I.P. EDDIE GUERRERO! YOU LIED, YOU CHEATED AND YOU STOLE OUR HEARTS![/b]

Не съм следил никога NJPW,но от вашите коментари ми стана много интересно.Фил,ако намериш нещо може ли да дадеш линк? :) особено Финала!

ОФФФ,объркал съм се.Защото като се сетя за Япония на първо място ми идва NJPW,сори! :)