Jump to content

ПРОСТОТИИ

totenkopf

Recommended Posts

The Best

Животните инфлуенсъри са си доста известни в youtube. Лично аз съм се смял на една намръщена котка и едно тъжно куче, които бяха идеален материал за мемета. Животните "звезди" не ме дразнят толкова, защото те заработват средства за стопаните си, които им осигуряват  повече от приличен живот и могат да правят с тях каквото сметнат за необходимо.

Обаче тия бг. инфлуенсъри са изключително ниско ниво хора. Представяте ли си какъв човек трябва да си, за да кажеш нещо от сорта: "Можете да ме купите/поръчате за 5лв.", примерно. Трябва грам себеуважение да нямаш. Не искам да се правя на морален стожер в стил професор Вучков(светла му памет), но за мен тези хора са абсолютно дъно. Някакви кифли, които се издържат чрез гаджетата си и хлапетии, които получават пари от родителите си са намерили начин да изкарат допълнителни джобни от простите типажи, които се чувстват специални щом подобни безименници им честитят даден повод със случайно "ефектно" пожелание взето от интернет и задължителната въздушна целувка/намигване в края на посланието. Типична жалкарщина:(

Edited by The Best
  • Upvote 1
Dudley

А къв е целия филм , аз не мога да разбера ? Уж плащаш за някви поздрави , а те даряват 100 % от сумата за някви каузи... 

itzo1994
2 hours ago, ShwN said:

50%. Другото в джобчето. Нещо като хелп карма. 

В ХелпКарма има по-малко рак и мъка, отколкото в този сайт. :suicide:

• Haha 1

spacer.png

Rise of Thunder
2 hours ago, baikiro said:

Ако може някой да обясни понятията "инфлуенсър" и "тиктокър"? :D

За "инфлуенсър" не съм сигурен. освен, че идва от английското "influence", друго не знам за тези хора. "Тиктокър" мисля, че е ясно - идва от онази люпилня на рак - ТикТок. 

Edited by Rise of Thunder
  • Wank 1
  • Sad 1
Chicky Ricky
1 hour ago, Rise of Thunder said:

За "инфлуенсър" не съм сигурен. освен, че идва от английското "influence", друго не знам за тези хора. "Тиктокър" мисля, че е ясно - идва от онази люпилня на рак - ТикТок. 

Тези инфлуенсъри са правили някакво ''влияние'' на хората. Кво влияние ве, тез идиоти нямат ли собствено мнение?

Rise of Thunder
3 hours ago, Chicky Ricky said:

Тези инфлуенсъри са правили някакво ''влияние'' на хората. Кво влияние ве, тез идиоти нямат ли собствено мнение?

Ивъх?! Сериозно ли? Какво влияние може да окаже мнението на някой напълно непознат върху даден човек? Баси, тоя метеорит на маите се бави прекалено много. 

44 minutes ago, Jack Bauer said:

Това пиче според вас роднина ли е на изнасиления Йоанчо?

https://www.facebook.com/watch/?v=520577692189734

По-голяма изненада би било, ако след Ибането мутрите са му сменили пола и всъщност това е Йоанчо:ph34r:

• Haha 1
  • Facepalm 1