Jump to content

ПРОСТОТИИ

totenkopf

Recommended Posts

BAITO6O

Е по-добре е от грозното дете от махалата  къде повече мязи на син на Овчата глава.

Spoiler

2111329720.jpg.4cc656f40b31e7af9d77ec3ef5a4a718.jpg

• Haha 6
pukkod

Ако не броим назобения киборг Кличко, в спорта няма по-допингирано добиче от Вагиналдо... И пак е в сянката на Имобиле, а  с Меси едори вече даже не ги сравнят 😂😂

• Upvote 2
Dudley

Меси като изключим 20+ головете има и 20 асистенции 

• Upvote 2
Prince10

Аз вече съм се изказвал по темата, но ще го направя пак. Кристиано Роналдо е нещо, което не се е появявало до този момент във футбола и за мен той е светлинни години пред всички играли някога.

Знаете, аз съм голям привърженик на Рома и за мен Тоти е най-великият, но Роналдо е самото олицетворение на думата ,,шампион". Меси е един от многото надарени футболисти, просто неговото е нереално много талант. При него всичко е даденост и може би точно за това, Меси не успява да изпъкне в тежките моменти за Барса и Аржентина. Не му ли върви нещо, не играе ли на нивото си, не се ли намира в зоната си на комфорт, той просто е неузнаваемо слаб. Когато имаш претенциите да си, както кавват, THE GOAT, това са моментите, в които трябва да поемеш тежкия товар и да измъкнеш отбора. При него това се случва наистина много рядко. Провалите му са брутални. Да, не всеки път ще решиш мача, ще се превърнеш в герой, но той дори не се опитва. Крие се, оттървава се бързо от топката, абе все едно играе някакъв посредственик.

При Роналдо такова нещо няма. Този човек е с извънземен манталитет. Ще тича, блъска, псува, плаче, но докато не е решено всичко, той не спира. Точно затова и Кристиано е фактор във всеки мач и е спасявал десетки пъти Португалия и Реал, а вече няколко пъти и Юве. Предизвикателство си е да отидеш в страната с най-добрите защитници на 33 години и да се бориш за голмайсторския приз. Предизвикателство е да спечелиш ШЛ с Юве. Повярвайте ми, феновете им в Италия биха си продали бъбреци, стомаси и гъзове, за да видят отбора си на върха в Европа, това е фикс-идеята на клуба вече 10 години. Това за мен е разковничето, което праща Роналдо над Меси. Кой по-талантлив, кой по-техничен, кой по-бърз, това ще бъде затрито от историята и тогава всички ще си спомнят за подвизите на Кристиано и никой за тези на Меси, защото такива почти няма и това е факт, койта не може да бъде успорен.

• Upvote 2
  • Haha 1
  • Facepalm 4
natopor4en

Да, така е. Всичко написано от теб, колега е вярно. И за всичко това вярно нещо стои факта, че именно САФ изгради Роналдо като футболист.  :) 

• Upvote 2
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Farest

Не може да кажем дали Меси ще се изложи в някой друг отбор, докато не го видим. Но май никога няма да го видим, защото той може би ще си остане в барса до самото му пенсиониране. 

Иначе Барса са тотално слаби, когато той е контузен и не играе. След като той спре с футбола това отборче не го виждам в близките 3-4 години. Барса винаги са разчитали на един човек. Преди беше Роналдиньо, сега е Меси, но Меси вече е към края на кариерата си. Един Мбапе ще им стои добре в отбора и той може да стане човека след Меси

• Upvote 2
dexim

Момчета, прекалявате много с глупостите покрай Меси/Роналдо. Лео fn Меси е най-великият футболист, играл тази велика игра. Victim of his own success. Нелепо е да се омаловажават успехите и качествата на Роналдо, но особено пък на Меси. Просто се излагате като говорите против някой от тях, но отново казвам... особено за Меси.

• Upvote 3
  • Thanks 2
  • Facepalm 6
HEIDENREICH

Нереално гнусна и тъпа селска курва, прав си е човека.

• Upvote 2
  • Wank 1

BAITO6O

Тия пак го направиха и познаха за бомбата (Бейрут). Дано познаят и за рестартирането на Soviet Union

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
Brock_Lesnar

Когато Гробаря си поръча шампанско:

• Upvote 2
  • Haha 2
  • Wank 1

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Guerrero  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock - NEW!

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019 NEW!