Jump to content
Българското Кеч Общество

ПРОСТОТИИ

totenkopf

Recommended Posts

• Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• parcaleste

217

• Monteso

191

• Mariyan01

151

• YoTheReal

147

Top Posters In This Topic

Popular Posts

CENSORED!

Как да обясниш на чужденеца откъде си: Assville (Дупница) Angrydogsville (Злокучене) Cave (Пещера) Hot Chili Fort (Лютиброд) Lower Bathroom (Долна Баня) Upper Dicksville (Горно

НЕ НАТИСКАЙ!

Posted Images

HEIDENREICH

Листа ми за четене -лято 2020

Image may contain: 2 people

• Upvote 4
  • Like 1
  • Haha 7
  • Wank 5

Radox

Е неска щех да падна. Скролвам си из Гейсбука и гледам един френд постнал следната снимка:

SmartSelect_20200704-145436_Facebook.jpg

• Haha 10
  • Wank 3
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

ShwN

Има страница във фейсбук дето пускаха всеки ден различна песен с тоя клип. :D 

• Upvote 1
The Olimpic Hero
9 minutes ago, pukkod said:

Г- н  Ново Предизвикателство  😂 🤣

И какво му е, мачка си и в Италия, има шанс и за Шампионска лига. Така или иначе отиде в друго голямо първенство и се доказа и там, а не като хипофизното, аутистично, насрано джудже Меси, което никога няма да напусне Испания, защото знае, че в отбор, различен от Барселона, няма никакви шансове за каквото и да било. Аржентинският национален отбор е доказателството за това. Тотална, тотална издънка. Чудя се на аржентинската федерация след всичките му курвенски номера как не го изгониха със закон гадното джудже. То не бяха отказвания, то не бяха нацупвания. Ясно е, че с Меси никога Аржентина няма да спечели Световно първенство.

• Upvote 2
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 8

pukkod

Даа, нека отиде във Байерн, след това и в ПСЖ и там да се  докаже, че те милите, титли не са помирисвали..

Ама там няма място. Дузпи, дузпи и пак дузпи, голям успех. Дибалчо е в пъти повече футболист от тоя клоун.Дава му ги на празна врата, печели му дузпи или съдиите му ги подаряват, стреля по 100 пъти на мач и повече проваля атаките, но статистиката си гони. И въпреки всичко играе в хегемона и втора година е зад голмайстора.

То сигурно и аз ще мога да се "докажа" на тия места. А после като стане на 40 да дойде и в А група в Турчогорец, та съвсем да покори Европа. 

По-важното е  да видим каква е разликата в отборите  като Г-н Ново Предизвикателство си тръгва (Реал точно един сезон бяха зле и то повече щото Зидан си тръгна - той се върна и о,чудо- станаха пак силни), Манчестър пак си бяха машини, Дузпентус даже и по-добри ще станат като си тръгне Гела. 

А Меси като си замине, Барселона от топ отбор в Европа ще  почне да води люта битка да се класира за Лига Европа, нещо като Ман Юнайтед след Фъргюсън, умножено по две. Ето това е най-важното, а не да отива всеки път при най-силните на деня и да се "доказва".

• Upvote 1
dexim
3 hours ago, The Olimpic Hero said:

И какво му е, мачка си и в Италия, има шанс и за Шампионска лига. Така или иначе отиде в друго голямо първенство и се доказа и там, а не като хипофизното, аутистично, насрано джудже Меси, което никога няма да напусне Испания, защото знае, че в отбор, различен от Барселона, няма никакви шансове за каквото и да било. Аржентинският национален отбор е доказателството за това. Тотална, тотална издънка. Чудя се на аржентинската федерация след всичките му курвенски номера как не го изгониха със закон гадното джудже. То не бяха отказвания, то не бяха нацупвания. Ясно е, че с Меси никога Аржентина няма да спечели Световно първенство.

Това е тролене, нали?

• Upvote 4
natopor4en

Аз понеже ме знаете, винаги гледам обективно на нещата и казвам истината. Та, относно Меси-Роналдо съм неутрален и безпристрастен. Разликата обаче е, че Роналдо е бил под ръководството на САФ. И оттам е изградил този шампионски манталитет. От там е успял да изгради лидерски качества и чувство за несломимост и winning. Ето защо, в което първенство и да отиде ще става шампион. Просто, защото има онзи Х фактор, онзи несломим шампионски дух, онзи глад за победи.  :) 

• Upvote 2
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Dudley

Олимпик е прекалил с ментата - Тоя слаб отбор на Аржентина стигна финал на световното и 2 финала на Копа Америка. Виж им само състава от световното в Русия какви аутисти има в тоя отбор. Ако ще и Роналдо и Меси да играят заедно в него , пак няма да спечелят титла. Самия факт , че стигнаха финал 2014 с такива отрепки говори много. 

Edited by Dudley
  • Upvote 2
The Olimpic Hero

Не, това не е снимка, която използва Radox за ебавките си, свързани със зачервяване на бузки. Това е детето-аутист Лео Меси. Започва да бъде допингиран още от 9-годишна възраст, за да може да преодолее донякъде аутизма, така и до този момент.

82446136_596573561006457_532618791882120

• Haha 3
  • Facepalm 2