May 22May 22 Начало на Ден 1.Активните участници (14/14):@Farest@MJ23@wohov@Radox@Dudley@purple@Sea@TheGodmother@ГодоЙ@Price@Nightmare@Kill_Steen_Kill@hacky@VelisavЗа елиминация са нужни 8 гласа. Дневната фаза ще приключи в 22:00 на 23.05.2026.Моля гласувайте с удебеляване. Успех! Edited June 2Jun 2 by neshev
May 22May 22 В началото докато се записвахме ми се стори постен карда, но реално е доста добър и пъстър такъв.С тези фракция може би бързо ще приключим ако от втори ден не целим от лошите. Готиното е, че ако имаме късмет ще се избиват взаимно.
May 22May 22 Започвам да се превръщам в ония помаци на Мафия дето всеки сезон са факани граждани! Гласувам за Price понеже няма никакъв шанс да е гражданин!!! 681; 718; 855; 865; 868; 913; 1762; 1837; 1848; 1877; 1878
May 22May 22 neshev, да ти го туря в устата, само това ще кажа, че нямам никакво време в момента. ДА ТИ ГО ТУРЯ В УСТАТА, МОЙ!!!!
May 22May 22 Присъединявам се към Кил и Радокс. Ок, супер, че не съм мафиот, върколак или друга путка майна, ма можеше поне една роличка да ми турите…
May 22May 22 Author ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТАPrice (1) - Kill_Steen_Killpurple (1) - DudleyНе са гласували: Farest, MJ23, wohov, Radox, purple, Sea, TheGodmother, ГодоЙ, Price, Nightmare, hacky, VelisavЗа елиминация са нужни 8 гласа. Дневната фаза ще приключи в 22:00 на 23.05.2026.
May 22May 22 Гласувам за purple и аз ... Няма смисъл подобни хора да се мъчат и да мъчат и нас цял сезон...
May 22May 22 31 minutes ago, Kill_Steen_Kill said:Започвам да се превръщам в ония помаци на Мафия дето всеки сезон са факани граждани!Гласувам за Price понеже няма никакъв шанс да е гражданин!!!Хахаха, сега се замислих и аз за това, с тези две лоши фракции, сто процента се е паднал една от тях. :D
May 22May 22 6 minutes ago, hacky said:Хахаха, сега се замислих и аз за това, с тези две лоши фракции, сто процента се е паднал една от тях. :DПрайс е бил мафия в поне 70% от сегашните сезони. Ако е играл в 23 от всички 36 сезона до сега да речем, това значи че е бил мафиот в поне 16 сезона. Ако в нормален сезон ( 2 фракции, 50/50) нормалните хора имат около 20% шанс да са мафия, а той 70%, то при 3 фракции 33/33/33, добавяме още 33 процента към съществуващите му до момента и получаваме че Прайската има 103% шанс да е мафиот/вълкодав!! 681; 718; 855; 865; 868; 913; 1762; 1837; 1848; 1877; 1878
May 22May 22 9 minutes ago, Kill_Steen_Kill said:Прайс е бил мафия в поне 70% от сегашните сезони. Ако е играл в 23 от всички 36 сезона до сега да речем, това значи че е бил мафиот в поне 16 сезона.Ако в нормален сезон ( 2 фракции, 50/50) нормалните хора имат около 20% шанс да са мафия, а той 70%, то при 3 фракции 33/33/33, добавяме още 33 процента към съществуващите му до момента и получаваме че Прайската има 103% шанс да е мафиот/вълкодав!!Big Papa Pump, това ти ли си? :(
May 22May 22 39 minutes ago, hacky said:В началото докато се записвахме ми се стори постен карда, но реално е доста добър и пъстър такъв.С тези фракция може би бързо ще приключим ако от втори ден не целим от лошите. Готиното е, че ако имаме късмет ще се избиват взаимно. 25 minutes ago, Dudley said:Глас за purple , че нали 10 часа назад бил/а , та да не го/я затормозяваме излишно.18 minutes ago, Radox said:Гласувам за purple и аз ... Няма смисъл подобни хора да се мъчат и да мъчат и нас цял сезон...Добър вечер! Включвам се от обедната почивка. Дуди, какво затормозяване, нали идва уикенд! Радо, не се мъча засега, също виж горния ред. По интересно е частта "да мъчат и нас цял сезон". Първо нали беше много зает, туря му го в устата ;) сетне пак се вясваш с намерено време. Но да питам следното - отде си сигурен че ще се мъчиш цял сезон?Сега сериозно, по единственият по-съществен коментар - на Хаки. Задачата на Нешката е била трудна защото с един запъртък повече или по-малко нещата може да кривнат силно в полза на добрите или на лошите (запартъци за обединено име на двете фракции). На 14 участника, най-вероятно да е сложил двама по двама, общо 4-ма запъртъци. Да, вероятността да се стрелят взаимно е 2/12= 16.7% за едната група, като умножим по две става 33% някои от тях да уцелят другите нощес. Сравнено с чиста Мафия когато разбира се вероятността да уцелят себе си е нулева. Смешното е че ако едната група са трима вероятността се вдига още повече. 2/11+3/12 = 43%. Един начин да ги е подсилил е задължително да имат шпиони може би дори повече от двама. "Група" с един запъртък ми се струва абсурд. Ааа, да бе - тия сметки са ако никой не е изгонен в края на деня. Ако е изгонен (и зависи какъв) става различно, но нямам време сега. Ай до следващо включване. Всеки случай, нещата изглеждат оптимистични. "Ако ти плюят в гърба, значи си напред" - Конфуций
May 22May 22 4 minutes ago, wohov said:Всички отново сме мирни без роля (поне докато минат първите два трудни дена) :)Тоест ти си мирен без роля само за първите два дена или?
May 22May 22 И аз мисля, чи са двама на двама лошите и залагам на 3 граждански роли. Според мен има доктор, лечител и неаполитанец. Пожелах си онази любов, за която гориш всеки ден и намерих я щом спрях да я търся, тогава, когато светът беше спрял. И не вярвах, че може наистина в хаоса да има ред...
May 22May 22 Author ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТАpurple (2) - Dudley, RadoxPrice (1) - Kill_Steen_KillНе са гласували: Farest, MJ23, wohov, purple, Sea, TheGodmother, ГодоЙ, Price, Nightmare, hacky, VelisavЗа елиминация са нужни 8 гласа. Дневната фаза ще приключи в 22:00 на 23.05.2026.
May 22May 22 Тоя сезон няма да е две седмици, има по три мафии и три вълка, 6/14 са червени с по една специална роля. До утре всеки да си е написал резюмето, че миналия сезон имаше трима човека на финал дето бяха с по шест мнения. 681; 718; 855; 865; 868; 913; 1762; 1837; 1848; 1877; 1878
May 22May 22 Абсурдно ми звучи да има 6 копелета, по-скоро са 4. Как почти 50% ще са мафия/върколаци, Килка?
May 22May 22 Purple , я разкажи малко къде си точно - във Вегасче или ЛА някъде ? Мъж или жена си (извинявам се, но не съм контактувал с теб преди) , за да знам как да се обръщам ? И да , добър анализ иначе , ама после като се прибереш от работа с кой ще си пишеш ? :(
May 22May 22 Author ГЛАСОВЕ КЪМ МОМЕНТАpurple (2) - Dudley, RadoxPrice (1) - Kill_Steen_KillSea (1) - ГодоЙНе са гласували: Farest, MJ23, wohov, purple, Sea, TheGodmother, Price, Nightmare, hacky, VelisavЗа елиминация са нужни 8 гласа. Дневната фаза ще приключи в 22:00 на 23.05.2026.
May 22May 22 Пак гражданин без роля… И каква мотивация да имам сега да играя? Еби му майката, не очаквайте много от мен. Възможно ли е иначе да има 1 върколак и 2 мафиота или обратното?
May 22May 22 Не, Нешев е писал, че ще са поне 2-ма от отбор. Пожелах си онази любов, за която гориш всеки ден и намерих я щом спрях да я търся, тогава, когато светът беше спрял. И не вярвах, че може наистина в хаоса да има ред...
May 22May 22 23 minutes ago, Farest said:Пак гражданин без роля… И каква мотивация да имам сега да играя? Еби му майката, не очаквайте много от мен. Възможно ли е иначе да има 1 върколак и 2 мафиота или обратното?Как си върколаче :😁
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.