May 10May 10 Date: 23 май 2026Venue: Allen County War Memorial ColiseumCity: Fort Wayne, IndianaMatches:Intercontinental ChampionshipPenta © vs. Ethan PageWorld Tag Team ChampionshipLogan Paul & Austin Theory © vs. The Street ProfitsWWE Women's Tag Team ChampionshipBrie Bella & Paige © vs. Lash Legend & Nia JaxAlexa Bliss, Chorlotte Flair & WWE Women's Champion Rhea Ripleyvs.Jade Cargill, B-Fab & Michin Edited May 19May 19 by Devil
May 23May 23 Този ME спокойно можеше да бъде на някой Rampage отпреди няколко години. На компанията вече тотално не и пука за тези шоута, и буквално хвърлят някакви мачове, колкото да има нещо там.
May 24May 24 Всъщност се получи доста приятно шоу.Откриващият женски мач беше доста силен. Един от малкото шансове за B-Fab и Michin да се изявят на някое по-специално шоу и съответно се раздаваха на макс. Определено има доста пари в една нова вражда между Charlotte и Rhea, защото последната им такава беше опропастена. Jade също се подобри доста и очаквам мача и с Rhea другата седмица.Ethan Page и Penta също бяха на нужното ниво. Ethan Page е перфектният midcarder. Силен на микрофона, повече от приличен на ринга и си вдига нивото спрямо опонента. От AEW reject-ите, той показва най-много потенциал засега. ME също беше добър. Вдигна се шумотевица около това, че WWE искат да засилят отборната дивизия, но тя никога няма да е приоритет за компанията. Особено, след като шитнаха няколко отбора преди само няколко седмици.Sol Ruca е време да си намери нов finisher, а Soul Snatcher-а да бъде оставен за super finish. Просто е много пипкаво движение, което иска перфектна координация от двете, а засега това не се получава. Очаквам Becky да загуби следващата седмица. Царуването и забуксува, а има нужда от раздвижване в женския midcard, макар че може би WWE не са много уверени в Sol, след последните и изяви.
May 24May 24 Самите мачове бяха добре като качество, но самия турнир няма заряд на PLE, сами мачове са къси, цялата му дължина е по-кратка от Smackdown, няма да се сърдя ако най-накрая махнах SNME и правят останалите PLE-та с повече мачове.Сол Сначера е време да си ходи, без това не ме кефят тези движения, при които противника прекалено много се наглася.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.