May 6May 6 BWC.mp4Здравейте, Споделете вашите коментари и препоръки относно новата версия на BWC Поздрави,- BWC Staff Gonna fly this boat to the moon somehow First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. If you don't believe me or don't get it, I don't have time to try to convince you, sorry.
May 7May 7 Кефи ме как Вийтор пуска анкета дали се харесва версията, сякаш ще се върне старата. Честита годишнина на форума, ъпдейта на форума беше неизбежна стъпка от неговото развитие!
May 7May 7 На четворката и спират поддръжката в края на годината, тъй че се мятаме, това е положението. Ако имате някакви предложения, давайте ги, да може да го направим максимално близо до старата. Очаквах да е по-голямо мазало. Логването вече ще е само с имейл. Петицата няма опция с username, по съображения за сигурност. Ако някой не помни с какво се е регвал, да пише на ИКИПА. Edited May 7May 7 by neshev
May 7May 7 Много ме кефи новата версия на форума. Има съвременен дизайн, старата версия беше малко остаряла с 5-6 год.
May 7May 7 Готино е! Нов по модерен дизайн. Ще мине малко време докато се свикне. На пръв поглед е супер!
May 7May 7 Нека търсенето на "дарк" темата започне сега! Поздравления за ъпдейта, винаги е хубаво да видиш, че хората се грижат и прогресират :) Браво! I was Razor Ramon, and I started the nWo... Sister Abigail
May 7May 7 Общо взето е същото, само че има повече емотиконки. Супер 🥳 5 minutes ago, Bret said:Нека търсенето на "дарк" темата започне сега! Не знам дали питаш, но е долу вляво.
May 7May 7 Това с поддръжката не е оправдание. Изглежда отвратително. Върнете ни форума!! ☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️ ☝️12.12.2021 - 07.12.2025☝️
May 7May 7 Приличаме на някакъв манга аниме форум да му еба майката. ☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️ ☝️12.12.2021 - 07.12.2025☝️
May 7May 7 2 hours ago, ladonnae said:Не знам дали питаш, но е долу вляво.зааааааааеби..... Мерси много :) I was Razor Ramon, and I started the nWo... Sister Abigail
May 7May 7 Винаги в началото е леко тегаво с нови дизайни на нещо, но предполагам за 1 месец и ще свикнем. Прогресът е хубаво нещо в крайна сметка.
May 7May 7 Комунисти! Колкото миналата година се наложиха промените със супер потребителите, толкова и тези! Диктатурата не е прогрес. ☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️ ☝️12.12.2021 - 07.12.2025☝️
May 7May 7 В която и да е версия, няма ли вариант Edit бутона да е долу до цитирането?... "I find your lack of faith disturbing."
May 7May 7 10 minutes ago, Sashundera said:Комунисти! Колкото миналата година се наложиха промените със супер потребителите, толкова и тези! Диктатурата не е прогрес.За ваше добро го правим!
May 7May 7 @neshev сега ще разберете, след като инициирам референдум да си върнем лева форума!Насилихте ни промени, без да се допитате до суверена. Edited May 7May 7 by Sashundera ☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️ ☝️12.12.2021 - 07.12.2025☝️
May 7May 7 Не е лоша ,но има проблем с влизането от телефоните или поне при мен е така. Не можех да пиша мнения от телефона ,като влезнах за първи път с тая тема днеска а и за разлика от лаптопа по сложно изглежда, но както си и помислих от лаптопа си е всичко нормално.
May 7May 7 Айляк е визията, но в момента голяма част от видеата по темите не ми зареждат. При друг има ли хо този проблем? 681; 718; 855; 865; 868; 913; 1762; 1837; 1848; 1877; 1878
May 7May 7 Верно ли има хора, които реват за ТАЯ промяна? 😂 Аз от сутринта съм на телефона и мислех, че от браузъра ще бъде нещо фрапиращо, то почти не се забелязва преди да влезеш в тема. Позитивна промяна, подкрепям.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.