Jump to content

WWE RAW - 8 юли 2024

Recommended Posts

image.thumb.jpeg.7d90eb055e718ff79adef431b482142b.jpeg

Rey Mysterio & Zelina Vega vs. Women's World Champion Liv Morgan & 'Dirty' Dominik Mysterio

image.thumb.jpeg.39769f7c48126a267bcad09eab4401d7.jpeg

Carlito & World Tag Team Champions Finn Balor & JD McDonagh vs. Brown Strowman, The Miz & R-Truth

image.thumb.jpeg.8271d72fc9d3c0205e6eef29936a1a0e.jpeg

Lyra Valkyria, Katana Chance & Kayden Carter vs. Damage CTRL (Kairi Saine, Iyo Sky & Dakota Kai)

image.thumb.jpeg.0424ed9ba34ca3b49624498d94be0467.jpeg

Chad Gable vs. Jey Uso

• Upvote 2
The Pain

Почнах да гледам вече съвсем малко женски кеч, понеже тая Лив Морган е ебаси добрата :wub::wank:

9MLnN5Y.gif

1 hour ago, The Pain said:

Почнах да гледам вече съвсем малко женски кеч, понеже тая Лив Морган е ебаси добрата :wub::wank:

Наркоманизирана трътлеста ковра. В алобг е пълно с такива, за 50-100 лв на час може да си ги буукваш сам. За 300+ може да ги буукваш като Винс.

StoneColdFaN
Posted (edited)

Батко, тоя сторилайн е по-добър и от колумбийска теленовела, ебем ти майката.

Edited by StoneColdFaN
  • Upvote 2
neshev
Posted (edited)

Доста силно продължение на MitB.

Пънкаря е голям катил. Не пропуска да се заяде с AEW във всяко едно промо, а още по-култовото е, че публиката не реагира, защото просто си няма на идея за какво лафи. :D Но промо конфронтацията им беше сила. Напомни на old school промотата, където остават в съзнанието с някаква отличаваща се сентенция. Тук тя беше "actions have consequences". Самият Rollins е абсолютна класа на микрофона, когато заебе лигавните, аотистичния смях и цялото преиграване. Трябва да се отчете, че Punk извлича максималното и от него, и от Drew. Промотата им се усещат автентични, а не просто двама кечисти, които си казват фразите. Личи си, че не се долюбват особено, но успешно пренасят напрежението на екран. А самият Punk доста мазно подклажда огъня, с някои видимо извън сценарий неща, като това, че по време на entrance-а на Rollins, отиде на коментаторската маса и почна да се оплаква колко протяжно е излизането му. :D

Между другото, радвам се, че не игнорираха бруталния botch. Адресираха го и отмениха стипулацията, че Rollins не може да претендира за титлата, докато Priest я държи, което вкарва с една идея по-голяма непредвидимост към мача му с Gunther. Самата програма с Gunther все още не се усеща като нещо специално и нещата ми изглеждат леко колебливи на този етап.

Завръщането на Rhea беше приятна изненада, защото не очаквах толкова рано да се завърне. Liv го изигра брутално добре и бягаше като насрана. Историята е сила, ще е интересно точно как ще се разпределят силите. Ултимативно смятам, че Liv и Balor са комбина, което ще доведе до face turn на Rhea, Priest и впоследствие Dom, когато осъзнае, че е бил използван за да разцепят Judgment Day.

Bron е поредното доказателство, че победите и загубите нямат чак такова значение. Важното е какво се случва после. В случая, Bron изглеждаше брутално силен в това шоу. Размаза Sami, размаза Dragunov и продължава да e изрод. Само добри неща го чакат и скоро ще вдигне IC титлата, може би още на SummerSlam.

Интересна идея да дадат човешки образ на всички в Wyatt Sicks. Специално Dexter Lumis изглежда неузнаваемо. Bo засега сцепва доста сериозно в тази роля и беше интересно да го видим "нормален" при Pearce. Явно първата им вражда ще е с Gable и Борчетата. Умерено заинтригуван съм. 

Зетя вече не са му интересни расовите групировки, време беше да въведе stable на лесбийките. :D Kross, завалията, сега се натиска да го играе jobber of the month на Cena. Да се радва, че не сме 2005, че след като му джоби, после щеше да танцува 2-3 месеца и успех в бъдещите начинания.

Edited by neshev
  • Upvote 3
14 hours ago, neshev said:

Не пропуска да се заяде с AEW във всяко едно промо, а още по-култовото е, че публиката не реагира, защото просто си няма на идея за какво лафи.

Заяждането свързано с това, че има фенове и от другата страна на камерата ли беше? Че и аз грам не следя федерацията, където най-добрите се борят и нямам идея какви препратки прави :(

5 minutes ago, Price said:

Заяждането свързано с това, че има фенове и от другата страна на камерата ли беше? Че и аз грам не следя федерацията, където най-добрите се борят и нямам идея какви препратки прави :(

И такива моменти има. :D

image.png

image.png

ShiningWizard
5 hours ago, neshev said:

И такива моменти има. :D

image.png

image.png

Стига сте се подигравали на AEW, Коупланд каза, че СЕ ЗАБАВЛЯВА! 

The Dead Man

А, бе, маняци! Брей, може ли да се окаже жив? Знам, че преди време имаше слухове и за Беноа, ама там беше ясно, че не е истина. При, Брей, сякаш имаше някакво затъмнение на неговата смърт. Мир на праха му разбира се, но може ли Пол Лавек да ни изненада и с подобно нещо. 🤔

• Confused 1
  • Facepalm 1
THE GRIM REAPER

Аз съм си мислил че втората Левкемия на Рейнс беше филм, тъй като той се беше върнал точно за КМ сезона и си продължи кариерата нормално. Въпреки това, не вярвам да са толкова брутални. То живеем в такъв свят, че няма как да се скрие подобно нещо. Даже при Винс не минаваха такива нечовещини... почти.

Edited by THE GRIM REAPER
  • Upvote 2

Не мога да повярвам какви два коментара прочетох отгоре :D 

Романката ако нямаше тези здравословни проблеми, вероятно щеше да се появява по-често от веднъж на 3 седмици. 

The Phenom

Малко offtopic, но имате ли идея защо в Замунда спряха да качват епизодите на RAW? Последните два ги няма :ph34r:

[center][img]http://i41.tinypic.com/4kttsg.jpg[/img][/center]

itzo1994

По всяка вероятност редовните ъплоудъри са на почивка и няма кой друг да го качи. Като имах ъплоудърски права в Замунда преди години и аз съм качвал RAW/SD следобеда, защото никой друг не се е заел. Надали е нещо сериозно.

The Phenom
3 minutes ago, itzo1994 said:

По всяка вероятност редовните ъплоудъри са на почивка и няма кой друг да го качи. Като имах ъплоудърски права в Замунда преди години и аз съм качвал RAW/SD следобеда, защото никой друг не се е заел. Надали е нещо сериозно.

Благодаря! А имаш ли идея откъде мога да ги сваля, че в момента наваксвам с последните няколко седмици?

kabakov
33 minutes ago, The Phenom said:

Благодаря! А имаш ли идея откъде мога да ги сваля, че в момента наваксвам с последните няколко седмици?

https://watchprowrestling.co/categorys/wwe/

Даже не е нужно да ги сваляш. Аз от известно време ги гледам от тука. Някой от форума даде тоя сайт, не помня кой (сори), ама му благодаря.

• Thanks 1
The Olimpic Hero
49 minutes ago, The Phenom said:

Това, което е дал @kabakov за директно гледане, а за директно сваляне на торент без регистрация:

https://x1337x.ws/

https://x1337x.ws/sort-search/RAW/time/desc/1/

The Phenom

Много ви благодаря, момчета :)