June 28, 20241 yr Lady Frost и Бучър-а са баш джобърите на AEW, само уважение за тях. За Лейди Фрост все си мисля, че може и малко по-читава роля да й се намери от това просто да пада в добри мачове. Има визия мацката и хората й се кефят. За Бучър - за мен си беше топ мидкард атракция с Блейд и Бънито, много им се кефех. Иначе е хубаво, че ще хайпнат малко Вакер и Хачисеро преди FD. За Кълижън все не намирам достатъчно време, последния епизод го гледах до средата само. Май и тука ще е така, а пък шоуто си струва.
June 29, 20241 yr Утре и вдругиден сядам с биричката да си зяпам кеч, майната му. И Кълижъна и Забранената врАта се очертават с топ мачове, очаквам да се потрошат от бой.
June 29, 20241 yr Не ги разбираш нещата, Нешка, това е за ценителите на кеч изкуството, а не за вас - зомби феновете на сапунената кеч опера
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.