Jump to content

WWE RAW - 17 юни 2024

Recommended Posts

maccheese

Нямам търпение да свърши отброяването, в стейбъла на Бо Далас ще бъде пълен хаос, доколкото е ясно, няма да има свърестествени елементи по образите , ще видим пълно клане в федерацията!

Ще гледам на живо шоуто!

3 minutes ago, maccheese said:

Нямам търпение да свърши отброяването, в стейбъла на Бо Далас ще бъде пълен хаос, доколкото е ясно, няма да има свърестествени елементи по образите , ще видим пълно клане в федерацията!

Ще гледам на живо шоуто!

И кой ще ходи на работа утре? Лягай не се мъчи ще останеш разочарован от шоуто накрая.

Не съм фен на Wyatt family и образа на Bray Wyatt, като цяло такива фантастични образи през 2024 ми е странно да гледам, но тук направиха добра презентация, изглеждаше словещо и готино, да видим до къде ще я докара чичо Хауди.

• Upvote 2
  • Wank 1
kabakov

До където я докара и Брей Уайт - голям хайп първите няколко месеца и после провал.

maccheese

Клането започна и да вметна няма да има нищо свръхестствено в тях,нте просто ще целят разруха, това беше най-добрия дебют на стейбъл от толкова време насам. Бо Далас ще остави следа в кеча!

Интересно как, ако няма нищо свръхестествено, по пода има дим. Сигурно Чичо Хауди надува машината? :happy:

• Upvote 1
maccheese

Fightfull select казаха че са информирани от източници на Wwe,че няма да има свръхестествени елементи в образите им,като вярват че ще се получи в модерния кеч, със сигурност ще гледаме в мачове занапред,това че са с маски не ги прави финд, а са крийпи!

2 minutes ago, neshev said:

Интересно как, ако няма нищо свръхестествено, по пода има дим. Сигурно Чичо Хауди надува машината? :happy:

• Facepalm 1

Те Fightful твърдяха, че Пънкаря няма да дебютира на Survivor Series, а тя каква стана. :happy:

• Upvote 1
Ponetron

Макс още 2-3 по интересни появявания и като почнат с монотонните и скучни промота, ще пуснат някой от истинският МЕ материал да им ебе мамите. Поне за кратко ще вдигнат рейтинга.

• Facepalm 1
ShiningWizard

Не станаха ли много групи? Judgment Day, Bloodline, Final Testament, LWO, а сега Wyatt Six. Поне една ще трябва да отпадне в бъдеще, за да имат адекватно екранно време. 

kabakov

E, Judgment Day вървят към разпад, за LWO и Final Testament на никой не му пука, така че реално остават само Bloodline (които също ще се разпаднат като се върне Роман) и новите хахавелници.

The Pain

Доста е добре тоя образ и презентация, заеби.Дано не го провалят, защото буукинга е много труден сега, но им стискам палци.Фийнда винаги ми беше много кринждав, гимика на Bray от блатото беше много по-силен, но там пое много загуби.Тоя образ дето ни представиха сега е може би свръхестествения образ от който компанията има нужда в тая сфера.Има силни Undertaker/Kane vibes от 98-99та.

• Upvote 2

9MLnN5Y.gif

Posted (edited)

Тоя дето им движи социалните мрежи на TNA е типичният смарк, където хейти яко WWE, но клечи всяка нощ (май беше ирландец) и скача на подобни въдички. :D

За мен винаги е било супер жалко и феновете на TNA са ми по-спрели и от сикотата на AEW. 

Edited by neshev
ShiningWizard

Чад Гейбъл и Брон като зомбита ли ще се кечат на следващия RAW?

THE GRIM REAPER

Разправят че Сестра Абигейл която се появи първа от зомбитата, била Ники Крос.

Ами презентацията на Брейкър е супер просто. Гази и мачка всичко и всички. Надявам се да убие Зейн и да я вдига, заслужава. Не разбирам Кайзера защо го бутат, но ще има яко бангер там. Беше бая логическа дупка как след убийството на Рикошет просто си излезе Бронката да си иска мач за титлата.

Не гледам жените много, но Йо Скай е доста стабилна на ринга, както и другите от фракцията им, а Дакота ми е и симпатична, има харизма. Валкирия примерно с нищо не ме впечатлява, има някви умения и дотам.

Лив и Дом не дръпнаха много в историята днес, но беше забавно до някъде.

Гейбъл вече искам да взима борчетата и да наказва. Жалко, че във финалния сегмент беше прострелян в челото?

Добре тръгна тая група, интересно беше, някъв хубав трибют към Брей се получи. Не очаквам нещо голямо от тях, но винаги е яко някой да сее разруха в дебюта си.

Не разбирам пуша на Строуман, като се затича изглежда нелепо.

Posted (edited)

Най-добрият RAW тази година. Стори ми се по-значим и от този след WM.

Wyatt Sick6 изглеждат феноменално. Личи си, че доста старание е вложено в маските и сценичното облекло. Nikki Cross е правена за Sister Abigail. Изкефи ме препратката на Rowan към The Bludgeon Brothers с чука. Радвам се, че Joe Gacy най-накрая получава шанс в главния roster и, че отново намериха роля за Dexter Lumis. Един от най-запомнящите се дебюти в историята и надхвърли очакванията ми. Първото впечатление е силно, но проблемът с подобни образи е какво следва нататък, особено когато нещата неизбежно се пренесат на ринга. Премерен оптимист съм, че са си взели бележки от предишните версии и няма да направят същите грешки. Но, да, бързо този stable ще се превърне в най-горещото нещо в кеча.

Приятна изненада със завръщането на Rollins. Този път нямаше никакви спойлери и публиката се изкефи. Доста ми хареса и как Priest седеше в този сегмент и мисля, че успя да се утвърди като шампион. Все си мисля, че ще запази тук, като може би Rollins ще враждува с Шестицата, която реално е петица, но карай. Очаквам на Summer Slam да коронясат Gunther.

Добре го изиграха с напускането на Drew. Вкарват все по-често зад кулисите, което лично на мен ме кефи, макар и до голяма степен да задоволя желанието на Зетя да е в центъра на събитията. Надявам се някога да проявят креативност и да използват новите им партньорства, да направят нещо по-интересно, а не Drew просто да се завърне на следващото шоу и да пребие Punk.

Брутално копие от Bron Breakker по Ludwig Kaiser. Знам, че Зетя не е особен фен на Goldberg, но не бих отказал да го довлачат и да бъде разбит от Bron.

Otis най-накрая се обърна срещу Gable. Самият Gable удари дъното и обърнаха сериозно внимание на това, че беше пречукан зад кулисите. Това е един от интересните моменти. Как по дяволите, чисто kayfabe, продължаваш шоуто след този погром. Предполагам Adam Pearce ще глоби Чичо Howdy. :lol:

RAW в момента цепи. Това е. Наблъскано с истории от-до, буквално нямаше пълнеж на това шоу. 

Edited by neshev

Нешев е написал всичко, което може и трябва да се каже за този меден RAW. Такива силни шоута в средата на юни не съм очаквал дори и в най-смелите си мечти. 

Искам да отбележа и страхотното creative решение да направят двата MitB мача със само шест места. Всичко над шест е много, а и така всяко място става супер ценно и значимо. И няма да има пълнежи откъм имена, очаквам само ME звезди. 

• Upvote 3

Всъщност пропуснах да спомена, че победата на Carlito над Dragon Lee беше пълен мат. Донякъде предпазиха Dragon Lee, но Carlito в момента е в ужасна форма. Дори не си сваля тениската по време на мачовете и не може да поеме един bump като хората. Защо по дяволите пускат такъв човек в MitB? :D 

Hachiko
Spoiler

Много бързо мина само един милион само в ютуб. Тия маняци ще са топ драу в началото, определено.

Брей, ако беше жив и бе видял какво са сътворили, щеше да се изкефи. RIP!

Just a fan
6 hours ago, THE GRIM REAPER said:

Разправят че Сестра Абигейл която се появи първа от зомбитата, била Ники Крос.

Е то аз дето не я знам по име я познах, така че не мисля, че е някаква новина за някого тук. :D

2 hours ago, Hachiko said:
  Hide contents

Много бързо мина само един милион само в ютуб. Тия маняци ще са топ драу в началото, определено.

Брей, ако беше жив и бе видял какво са сътворили, щеше да се изкефи. RIP!

Е още нищо не са сътворили. Дали са им едни добри костюми на плашила и излезаха. Нека минат 2-3 месеца и тогава ще се говори кое как е.