Jump to content

WWE SmackDown - 14 юни 2024

Recommended Posts

maccheese

Смака от колко се пада?

Гледам че турнира ще е чак в 21:00!

Ponetron

В 18 е кикофа, в 21 е Смака, в 22 е Германия - Шотландия. Шотландия днес ще ври отвсякъде :D Не знам дали някой там въобще ще работи и не знам как ще съчетаят всички неща. Добре че тука си нямаме такива проблеми и единственото шоу за годината е някое участие на Миле Китич.

• Upvote 2
maccheese
14 minutes ago, Ponetron said:

В 18 е кикофа, в 21 е Смака, в 22 е Германия - Шотландия. Шотландия днес ще ври отвсякъде :D Не знам дали някой там въобще ще работи и не знам как ще съчетаят всички неща. Добре че тука си нямаме такива проблеми и единственото шоу за годината е някое участие на Миле Китич.

Тенкс, то добре са ги съчетали хем да не се мерят с Европейското.

Шоуто беше яко пълнеж, но пък промото между AJ и Cody беше бая добро. Забавно е как могат да споменават NJPW и ROH, но стане ли въпрос за AEW, са на ниво "компанията, която направи с приятелите си". :D Някои неща няма да се променят.

Melo продължава да не е ТОЙ. Публиката не я ебеше и грам за това, което лафеше, донякъде разбираемо, след като Германия вече мощно фистингираха шотландците. Solo срещу KO беше средняшко изпълнение, но се накефих на намесата на Orton. LA Knight му стана запазена марка да прави инвазии. Готин сегмент с басейна на Logan Paul.

HeaDMaKeR™
2 hours ago, neshev said:

Шоуто беше яко пълнеж, но пък промото между AJ и Cody беше бая добро. Забавно е как могат да споменават NJPW и ROH, но стане ли въпрос за AEW, са на ниво "компанията, която направи с приятелите си". :D Някои неща няма да се променят.

Това е така, защото и ROH & NJPW са увжавани компании, а AEW пародийна дупка, по която всеки сере и не взема на сериозно.Знаеш, че е там, знаеш че предлагат някакъв продукт, но нямат абсолютно нищо оригинално и знаеш, че никога няма да е нещо повече от това, което е в момента.Try hard WWE са и това им беше грешката да загубят уважението на феновете.

• Upvote 4

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska