Jump to content

Игра с прогнози - Евро 2024


itzo1994

Recommended Posts

Rainmaker

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1:2

22:00 Шотландия - Унгария 1:1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 0:2

22:00 Хърватия - Италия 1:1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 2:1

19:00 Франция - Полша 3:0

 

Edited by Rainmaker
Link to comment

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1:2

22:00 Шотландия - Унгария 1:1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 0:2

22:00 Хърватия - Италия 1:1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 2:1

19:00 Франция - Полша 2:0

PC   =>   11 x WWE | 1 x TNA | 5 x Universal | 9 x Tag Team | 1 x MITB

Link to comment
The Big Red Machine

IV КРЪГ

 

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1-1

22:00 Шотландия - Унгария 1-1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 0-2

22:00 Хърватия - Италия 1-1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 1-1

19:00 Франция - Полша 2-0

Link to comment
UNDERTAKER*

IV КРЪГ

 

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1-2

22:00 Шотландия - Унгария 3-1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 2-3

22:00 Хърватия - Италия 1-2

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 1-1

19:00 Франция - Полша 3-1

Link to comment
Bojidar14

IV КРЪГ

 

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 2:4

22:00 Шотландия - Унгария 2:1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 1:1

22:00 Хърватия - Италия 2:2

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 3:3

19:00 Франция - Полша 2:0

Link to comment

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1:1

22:00 Шотландия - Унгария 2:1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 0:2

22:00 Хърватия - Италия 2:1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 2:1

19:00 Франция-Полша 3:0

Link to comment
Just a fan

IV КРЪГ

 

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1:2

22:00 Шотландия - Унгария 1:1

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 0:2

22:00 Хърватия - Италия 2:1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 1:0

19:00 Франция - Полша 2:0

Link to comment
Bobotsi

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1:2

22:00 Шотландия - Унгария 1:2

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 1:3

22:00 Хърватия - Италия 2:1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 1:2

19:00 Франция - Полша 2:2

Link to comment
Mariyan01

23.06.2024

22:00 Швейцария - Германия 1:3

22:00 Шотландия - Унгария 1:2

 

24.06.2024

22:00 Албания - Испания 0:2

22:00 Хърватия - Италия 1:1

 

25.06.2024

19:00 Нидерландия - Австрия 2:1

19:00 Франция - Полша 2:0

Link to comment
itzo1994

КЛАСИРАНЕ СЛЕД III КРЪГ:

Mariyan01 и Bobotsi с много силен резултат в този кръг, всеки от тях е познал по един двоен мач.

  Кръг Стойности            
  1   2   3   Обща сума  
Играч Точки Резултати Точки Резултати Точки Резултати Точки Резултати
Mariyan01 6 0 12 2 17 3 35 5
Glam4o 11 2 8 1 9 1 28 4
Bobotsi 5 0 7 1 15 3 27 4
The Big Red Machine 7 1 8 1 11 3 26 5
itzo1994 10 1 10 1 5 1 25 3
Just a fan 6 0 9 2 8 1 23 3
UNDERTAKER* 4 0 6 0 12 2 22 2
Rainmaker 8 0 6 0 7 1 21 1
Rock 5 0 4 0 9 1 18 1
Bojidar14 6 0 6 0 5 0 17 0
Brutalnia 6 0 5 0 5 0 16 0
khana82 8 1 0 0 0 0 8 1
MJ23 6 0 0 0 0 0 6 0
Bastian 4 0 0 0 0 0 4 0

 

Остават 4 мача от IV кръг.

Пускам програмата за последните мачове от груповата фаза:

 

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения
22:00 Дания - Сърбия

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния
19:00 Украйна - Белгия
22:00 Чехия - Турция
22:00 Грузия - Португалия

 

  • Upvote 2
Link to comment
Brutalnia

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения  2:0
22:00 Дания - Сърбия  1:0

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния  2:1
19:00 Украйна - Белгия  1:2
22:00 Чехия - Турция  1:1
22:00 Грузия - Португалия  1:3

              К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

           DELETE !  DELETE !  DELETE !

Link to comment
Rainmaker

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения 1:0
22:00 Дания - Сърбия 2:1

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 1:1
19:00 Украйна - Белгия 1:2
22:00 Чехия - Турция 1:1
22:00 Грузия - Португалия 1:2

Link to comment

25.6

22:00 Англия - Словения 2:0
22:00 Дания - Сърбия 2:1

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 0:0
19:00 Украйна - Белгия 1:2
22:00 Чехия - Турция 2:1
22:00 Грузия - Португалия 1:2

PC   =>   11 x WWE | 1 x TNA | 5 x Universal | 9 x Tag Team | 1 x MITB

Link to comment
itzo1994

25.6

22:00 Англия - Словения 2:0
22:00 Дания - Сърбия 2:2

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 0:1
19:00 Украйна - Белгия 1:2
22:00 Чехия - Турция 1:2
22:00 Грузия - Португалия 1:4

Link to comment
Bojidar14

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения 1-0
22:00 Дания - Сърбия 3-2

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 1-1
19:00 Украйна - Белгия 1-2
22:00 Чехия - Турция 1-0
22:00 Грузия - Португалия 1-1

Link to comment

25.6

22:00 Англия - Словения 3:0
22:00 Дания - Сърбия 1:2

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 1:1
19:00 Украйна - Белгия 1:3
22:00 Чехия - Турция 0:2
22:00 Грузия-Португалия 0:1

 

Link to comment
Mariyan01

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения  2:0
22:00 Дания - Сърбия  2:1

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния  0:1
19:00 Украйна - Белгия  0:2
22:00 Чехия - Турция  2:1
22:00 Грузия - Португалия  1:2

Link to comment
The Big Red Machine

 

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения 2-0
22:00 Дания - Сърбия 1-1

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 1-1
19:00 Украйна - Белгия 0-1
22:00 Чехия - Турция 1-1
22:00 Грузия - Португалия 0-2

Link to comment
Just a fan

25.6

22:00 Англия - Словения 4-0
22:00 Дания - Сърбия 2-1

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 0-0
19:00 Украйна - Белгия 1-2
22:00 Чехия - Турция 1-1
22:00 Грузия - Португалия 0-2

Link to comment
Bobotsi

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения  2:1
22:00 Дания - Сърбия  3:2

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния  0:0
19:00 Украйна - Белгия  1:3
22:00 Чехия - Турция  2:1
22:00 Грузия - Португалия  1:2

Link to comment
UNDERTAKER*

V КРЪГ

 

25.6

22:00 Англия - Словения 4-1
22:00 Дания - Сърбия 2-1

 

26.6
19:00 Словакия - Румъния 2-1
19:00 Украйна - Белгия 2-2
22:00 Чехия - Турция 2-1
22:00 Грузия - Португалия 2-3

 

EDIT: Променям си прогнозата за равен, мисля, че Дания ше бие :)

Edited by UNDERTAKER*
Link to comment
itzo1994

Дойде краят на груповата фаза! Класирането след петте изиграни рунда до момента е:

 

  Кръг Стойности                    
  1   2   3   4   5   Обща сума  
Играч Точки Резултати Точки Резултати Точки Резултати Точки Резултати Точки Резултати Точки Резултати
The Big Red Machine 7 1 8 1 11 3 10 2 8 1 44 8
Mariyan01 6 0 12 2 17 3 5 1 0 0 40 6
Glam4o 11 2 8 1 9 1 4 1 7 1 39 6
Bobotsi 5 0 7 1 15 3 6 0 2 0 35 4
Rainmaker 8 0 6 0 7 1 4 1 6 1 31 3
itzo1994 10 1 10 1 5 1 1 0 4 1 30 4
Just a fan 6 0 9 2 8 1 2 0 2 0 27 3
UNDERTAKER* 4 0 6 0 12 2 1 0 1 0 24 2
Rock 5 0 4 0 9 1 4 1 2 0 24 2
Bojidar14 6 0 6 0 5 0 1 0 6 1 24 1
Brutalnia 6 0 5 0 5 0 4 1 0 0 20 1
khana82 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 8 1
MJ23 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0
Bastian 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0

 

image.png

 

The Big Red Machine се изкачва на първото място след доста стабилните резултати в последните няколко кръга, но му помага и тоталния крах на Mariyan01, който може да изтрие последната цифра от името си. :( 

Последните мачове предоставиха не малко изненади, но въпреки всичко четирима познаха точния резултат между Словакия и Румъния, а един (моя милост) хвана точен на Чехия-Турция.

 

Осминафиналите ще са разделени на два кръга от по 4 мача. Отново можете да избере удебелен мач, който ви носи двойни точки. Прогнозите са за редовното време + продължения, ако има такива.

 

VI КРЪГ

29.06

19:00 Швейцария - Италия

22:00 Германия - Дания

 

30.06

19:00 Англия - Словакия

22:00 Испания - Грузия

 

 

VII КРЪГ

01.07

19:00 Франция - Белгия

22:00 Португалия - Словения

 

02.07

19:00 Румъния - Нидерландия

22:00 Австрия - Турция

 

Link to comment
lunatic fringe

Швейцария - Италия 1:2

Германия - Дания 2:0

Англия - Словакия 0:0 след редовно време и продължения

Испания - Грузия 3:1

Франция - Белгия 0:1 сл.прод.

Португалия - Словения 2:0

Румъния - Нидерландия 1:3

Австрия - Турция 2:1

Link to comment
Bojidar14

VI КРЪГ

29.06

19:00 Швейцария - Италия 2-1

22:00 Германия - Дания 1-0

 

30.06

19:00 Англия - Словакия 1-1

22:00 Испания - Грузия 3:1

VII КРЪГ

01.07

19:00 Франция - Белгия 1:0 

22:00 Португалия - Словения 3:0

 

02.07

19:00 Румъния - Нидерландия 0:3

22:00 Австрия - Турция 2:0

Link to comment
UNDERTAKER*

VI КРЪГ

29.06

19:00 Швейцария - Италия 2-1

22:00 Германия - Дания 3-1

 

30.06

19:00 Англия - Словакия 3-0

22:00 Испания - Грузия 3-2

 

 

VII КРЪГ

01.07

19:00 Франция - Белгия 2-1

22:00 Португалия - Словения 2-1

 

02.07

19:00 Румъния - Нидерландия 1-3

22:00 Австрия - Турция 3-1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...