Jump to content

Wyatt 6 Ще се получи ли и има ли интерес към цялата работа?

Recommended Posts

maccheese
Posted (edited)

Здравейте, както знаете ако следите продукта, WWE, подготвят завръщането на Бо Далас, който сформира стейбъл, който  да продължи наследството на Брей Уаят. Ако сте гледали документалката "Bray Wyatt Becoming Immortal'',малък спойлер а и през цялото време се говори за това, как Тейлър брат му знаем го като Бо Далас или Хауди, иска да продължи делото на Брей Уаят! Накрая отново виждаме как фенера на Брей се връща при Uncle Howdy!

Отново има qr кодове но и стриймове се правят, като цяло си е голяма въртянка и някои хора в интернет вече започнаха да губят интерес към цялото нешо, аз лично се вълнувам, защото ако има някой ,който може да продължи дарк образи и култ образите на Уиндам, това е брат му. Последното което се знае е, че каквото и да планирали ще се случи в Рау след Clash at the Castle на 17.06.

Ако искате може да обсъдите ,ще се радвам!

GPZX61DXYAE6a4o.jpg

Edited by maccheese
JohnnyWrestling

Първата жертва на стейбъла ще бъде Дом, заради г-жа Howdy.

• Upvote 3
maccheese
13 minutes ago, JohnnyWrestling said:

Първата жертва на стейбъла ще бъде Дом, заради г-жа Howdy.

готино мислене , всички мислят за Джей Усо иначе, пожене ползва светлинките!

Рядко се получават тия "копия" в кеча. Обикновено нещо или се получава органично, или не. Тука със сигурност в началото ще го има момента на симпатия, заради смъртта на Брей Уаят, но това ще отшуми бързо и ще трябва да правят наистина интересни неща, за да бъдат over. Не съм много оптимист, ама ще видим, може пък да ме изненадат. 

maccheese
7 hours ago, gboy said:

Рядко се получават тия "копия" в кеча. Обикновено нещо или се получава органично, или не. Тука със сигурност в началото ще го има момента на симпатия, заради смъртта на Брей Уаят, но това ще отшуми бързо и ще трябва да правят наистина интересни неща, за да бъдат over. Не съм много оптимист, ама ще видим, може пък да ме изненадат. 

Абе и като се има впредвид, че членовете би трябвало да са Джо Гейси,Декстър Лумис,Ники Крос, и завръщащия се Ерик Роуан, би трябвало да стане епично! Самите послания с massacare са тотален убиец!

• Upvote 3
HeaDMaKeR™

Не, няма.Умряла работа ми се вижда като шефа на оригиналния стейбъл.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

yaripim

Не виждам потенциал в това нещо. Да, първоначалната поява може да е мега яка,шоу-две след това също,ама бързо се губи интерес.

Да видим дали ще копират нещо от ХаусЪфБлак в АЕW  или ще заложат на нещо тяхно и оргинално.

• Upvote 3

3kuoda.gif

8 hours ago, maccheese said:

https://www.wwe.com/gratitude

Ето го новия qr код

Ето и всичко досега за,хората които не са разбрали!

Мерси за видеото. Мен ме мързи да сканирам и да си играя да ги гледам по време на шоу или пък после да се сетя да го направя.

Като бях чаве точно паранормални и "страшни" образи и фракции тип Ministry, обгореното чудовище от ада Кейн или дори неуспешни експерименти като Mordecai ме смазваха от кеф, но някак си през 2024 и с голямата промяна в публиката на WWE не виждам това как ще е успешно за нещо повече от носталгия по Брей, който впрочем според мен също не успя да си реализира потенциала приживе за жалост (да кажем основно заради лошо букване и точно трудно развитие на паранормални образи в наши дни). А говорейки за потенциал, той мисля, че беше с повече такъв. Да видим де. Но не съм оптимист за успеха на такава история. Вече някак си демони, магьосници и зомбита на ринга не виреят.

Hachiko

Точно такива неща (идеи/истории), които първаначално не се приемат добре и няма големи очаквания после става точно обратното.

За съм за демони, вампири, караконджули и т.н. Кеча винаги има нужда от подобни неща.

• Upvote 4
JohnnyWrestling
Posted (edited)

Абе,американските деца не се ли насират от тия уроди и страшни промота? Ама едва ли, щом се кефят на Коуди Роудс.

Edited by JohnnyWrestling

Пълният потенциал на тоя клошар, вмирисана торба с говна, от чиято коса може да извлечем 3 кила олио какъв е??? Да бъде уволнен, защото не става за нищо, или да го държат цял живот на хранилка заради брат му?

Тоя е такъв аутсайдер, дори не е най - гнусният човек ебал онова наркоманско трътлесто джудже Лив Морган, след като и Енцо Амор и го е набивал.

Edited by MJ23
maccheese
1 minute ago, MJ23 said:

Пълният потенциал на тоя клошар, вмирисана торба с говна, от чиято коса може да извлечем 3 кила олио какъв е??? Да бъде уволнен, защото не става за нищо, или да го държат цял живот на хранилка заради брат му?

Тоя е такъв аутсайдер, дори не е най - гнусният човек ебал онова наркоманско трътлесто джудже Лив Морган, след като и Енцо Амор и го е набивал.

Няма нужда само от спам, в "моята тема"!

Ако си виждал човека, изглежда топ атлетичен и е тренирал, ако ще го обиждаме на кг плюс че е 1.88.

• Haha 1
  • Sad 2
maccheese

За тези които се оплакваха, че стейбъла на Бо Далас ще има свръхестествени елементи и няма да се получи, ето го отговора!

Дано има хайп за тая вечер!

6b4e66dd-1567-4afb-9757-f8ad108792f2.jpg

В интернет се натъкнах на това,че Мат Харди е постнал криптиран пост в Туитър по време на дебюта на групата и сега се говори,че той може да е шестият член на стейбъла.Преди време четох интервю,че той би се съгласил да играе нещо като мениджър на някого ,ако отиде в WWE отново.

Сега да не се окаже,че по подобие на един така известен сторилайн и един така известен стейбъл от края на миналия век начело с Винс ,който тайно дърпаше конците,това да го прави и Хардито...

• Upvote 3

Всеки с брада на тая снимка прилича на тия новите "барбери" дето ще ти вземат 80 лева за малко машинка и пръскане с етерични масла.

Ники Крос е симпатична иначе.

• Haha 2

Единствено този в дясно става за нещо, а този в средата с тениската 77 ми прилича на версия на Дом Мистерио.