Jump to content

WWE SmackDown - 7 юни 2024

Recommended Posts

image.thumb.jpeg.6eb46c07bd96348d1ff25a07558e4201.jpeg

WWE Women's Tag Team Champion Jade Cargill vs. Indi Hartwell

image.thumb.jpeg.1614e02784d77d45976ed6e0394e28e9.jpeg

WWE Tag Team Champion Grayson Waller vs. Johnny Gargano

image.thumb.jpeg.d0ba8150ae5fb6c5af197b84090f2b1f.jpeg

Apollo Crews vs. Angel

image.thumb.jpeg.4674ee14226341445bf600b8a16668bb.jpeg

Solo Sikoa officially anoints Tonga Loa into The Bloodline

• Upvote 3
JohnnyWrestling

Айде пушнете го пак тоя Аполо. От кога чакам. Много ме кефеха с командир Азиз износваха шоуто.

maccheese

В смака ,някой ще каже,че положението е леко слабо и няма толкова истории,които да разгърнат, но лично на мен Коуди и Ей Джей Стайлс се получава доста добре, нали доста хора се оплакваха,че Коуди Роудс не е въвлечен в история за титлата,така че няма от какво да се оплачат от тукс насетне. I Quit мач е топ именно, заради идеята,че щеше да се песионира, един пич даже беше направил видео как буква пенсионирането на Ей Джей Стайлс, няма да оставям линк!

Иначе Бейли,царуването и е меко казано слаба работа, надявам се Ная да я бие на Съмърслем!

Блудлайна леко се клати историята, Соло не е пефектен водач,никак даже  ако трябва да сме честни,там чакаме Джейкъб Фату,тоя пич не знам кога ще до дебютират.

Проблема на Трите Хикса е,че малко изпуска моментума с някои хора и дебюти и пуш, като говорим за Ел Ей Найт, да пича ще вземе американската титла супер, но малко закъсняха! Стейбъла на Уаят 6, също ги бавиха доста и имаше оплаквания в мрежата, но такова е, трябва да се примирим!

Впечатлен съм от това как успяха да набутат всичко най-интересно в RAW. А Смака да страда толкова много - брутално нескопосан баланс. Следващата седмица се очертава като must-see класика: сегмент с харизматичните дупки DIY, невероятна класика на ринга между Nia и Mia, и още по-невероятна класика между Naomi и Chelsea. Горките шотландци :D Поне в събота ще ги компенсират с доволни мачове. 

Не мога да се съглася с горното мнение, че Кръвната линия куца. Точно този епизод имаше силни заигравки с Роман - копието на Соло, след това triple powerbomb-a на The Shield. Феновете си го освиркват стабилно, без значение какво прави, по подобие на Доминик. Дано успеят и тук да се възползват от тази ситуация, която за мен си е положителна отвсякъде. 

• Upvote 2
neshev

Ако не знаех по-добре, щях да си помисля, че FOX са ги отебали и SmackDown е свален от екран. Oh, wait... :happy:

Cody продължава да преподава как се гради heat. I Quit мачът ще е мазало, макар че изходът е пределно ясен. Но чисто от към образ, една загуба, в подобен мач, би вкарала AJ Styles на друго ниво. Сега покрай партньорството на WWE и TNA, има доста мегдан да направят нещо интересно с него.

Solo е посредствен на микрофона. Гласът му не е застрашителен и все още е неопитен в подобна роля. Tama Tonga изглежда повече лидер, отколкото него. Темпото е прекалено бавно и скоро ще трябва или да вкарат нови персонажи, или да видим завръщане на Jimmy Uso. Иначе добър финал и готина препратка с The Shield.

Tiff явно наистина е отнесла доста наредби зад кулисите. От водещо лице в женската дивизия, сега е редуцирана до 10 секундни появи и вероятен лакей на Nia Jax. Piper Niven с доста силно промо, докато Bayley по-скоро звучеше нелепо. Разбирам нуждата да бъде продадена Piper като заплаха, но този път беше в ущърб на Bayley. Jade Cargill получава все по-добри реакции, доста напомнящи на Shield Roman. Неизбежната вражда с Bianca ще е нещо специално.

Carmelo беше представян като ЧОВЕКЪТ в NXT, но в SmackDown е просто един от многото. Поне получава мачове и промо време, но засега е просто jobber на звездите.

Austin Theory като face ще е дори по-скучен като heel. Физическите му заложби са прекалено високи за да е поредният Mark Jindrak, но засега е нямал късметът да намери образ, който да го утвърди. И, не, да си Tyler Breeze уонаби, гей дружка на Vince, не беше това, също.

• Upvote 4
Hachiko

Рейнс ще извади най-големия поп в кариерата си. Ще е добре да попаднат на читава публика.

• Upvote 3
The^Lunatic

Добър Smackdown тази седмица. Тази седмица и Роудс ми хареса повече, може би наистина му липсваше вражда, която да стане по - лична, тук заслуга има и Стайлс естествено.

Изглежда, че това лято La Knight ще получи момента си като детронира Логан Пол, заслужава го, трябва в един момент да му дадат и световна. 

Остин Теорията няма да го коментирам, доста скучни са ми с Грейсън.

The Bloodline продължават да къртят и да са най - интересното нещо в шоуто, с нетърпение чакам Рейнс да се завърне. Съгласен съм, че ще получи поп както никога досега, имат още два месеца до завръщането му и могат да развият още доста нещата в The Bloodline, докато дойде моментът. Някой казваше, че се очаква да се завърне в началото на август.