Jump to content

WWE Clash at the Castle - 15 юни 2024

Recommended Posts

The Olimpic Hero
4 hours ago, HEIDENREICH said:

Ясно, сега ми се изясни защо го пое на родна земя.

И ти не разбра ли, че от 6 месеца всичко познавам!? В кеча букингът е променлив и ако ме беше питал седмица преди мача, щях да ти кажа, че Прийст запазва.

Коди Роудс защо взе на Кечмания? Нали щеше да поема хурката понеже съм казал, че е сигурно?

Германия защо спечелиха първия си мач на Европейското? Нали и там щяха да падат понеже съм ги избрал!?

Кайрън Уилсън защо стана световен шампион по снукър? Нали нямаше да стане, защото го бях посочил след 1/2-финалите?

В момента мога да позная със затворени очи абсолютно всичко, което ще се случи във всеки един спорт или пък кеча. Защото съм гений и мисля с по 3500 хода напред, а не, защото ми върви!

Sashundera
25 minutes ago, The Olimpic Hero said:

И ти не разбра ли, че от 6 месеца всичко познавам!? В кеча букингът е променлив и ако ме беше питал седмица преди мача, щях да ти кажа, че Прийст запазва.

Коди Роудс защо взе на Кечмания? Нали щеше да поема хурката понеже съм казал, че е сигурно?

Германия защо спечелиха първия си мач на Европейското? Нали и там щяха да падат понеже съм ги избрал!?

Кайрън Уилсън защо стана световен шампион по снукър? Нали нямаше да стане, защото го бях посочил след 1/2-финалите?

В момента мога да позная със затворени очи абсолютно всичко, което ще се случи във всеки един спорт или пък кеча. Защото съм гений и мисля с по 3500 хода напред, а не, защото ми върви!

Той Кодича и 2023 щеше да я вземе, помниш ли един фиш :unsure:

• Haha 1
  • LMFAO 1

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

The Olimpic Hero
Just now, Sashundera said:

Той Кодича и 2023 щеше да я вземе, помниш ли един фиш :unsure:

2023 тая година не я помня по принцип, така че нямам идея за какво ми говориш.

Sashundera
50 minutes ago, The Olimpic Hero said:

2023 тая година не я помня по принцип, така че нямам идея за какво ми говориш.

On 4/3/2023 at 4:46 PM, The Olimpic Hero said:

Това не може да е истина. Пожелавам всичко възможно най-лошо на WWE.

Нарочно пускам тази тема, за да обсъдим нещата. Просто ви давам малко хляб в ръцете. Sportingwin, които са лицензиран в България букмейкър, приемат залози за настоящата Кечмания.

В началото мислех, че са им смешни лимитите, защото макс печалбата на сингъл залог им е 60 лева. Тоест примерно на Cody Rhodes можеш да сложиш максимум 140 лева, за да вземеш общо 200 (60 лева горница), но после установих, че на колонки приемат по-прилични суми. Не е нещо уникално, но защо да не изкарате едни 200 лева.  Ето на тази колонка, която ми изглежда като лесни пари, ми приеха общо 142 лева, първо 100, а после взеха още 42. Общо 200 лева горница ще взема от тази колонка и тя ми се вижда подарък от Sportingwin.

Винс и Трипси, тея мръсни копелета, ни ебаха. На тях се сърдете. Пожелавам им фалит и всичко останало. По-ужасно букинг решение никога не е имало в историята на компанията и това е факт.

Posted April 5, 2023

Винс, копеле мръсно! Сега върни на наш Олимпик 200-те лева ГОРНИЦА и на Милко Калайджиев - МУСТАКА :mad:

meanwhile...

On 4/3/2023 at 6:35 AM, Sashundera said:

Ебавам се ве, заспах и съм сънувал само че тва става! 

Никога не съм се съмнявал че, РИМСКАТА ИМПЕРИЯ ЩЕ ИЗКАРА ЦАРУВАНЕТО ДО КЕЧМАНИЯ 40! Казах ви го още преди месеци!

та само едно ще ви кажа, АЗ съм истинския гений който познава всичко, един и единствен в БВЦ!

maccheese
18 minutes ago, Sashundera said:

meanwhile...

та само едно ще ви кажа, АЗ съм истинския гений който познава всичко, един и единствен в БВЦ!

Позна ли че Дрю Макинтайър ще е най-горещото нещо в кеча след хийл търн и MjF, ще е като детска играчка пред него? Позна ли,че СМ Пънк ще се върне подобаващо в Wwe и ще е много ит помощ, отколкото в Aew?

Не, 1-0 за мен!

The^Lunatic

Ама Вини застигнаха ли го клетвите? Застигнаха го! Triple H разбра и затова не посмя да даде победата на Рейнс отново, благодарение на това сега гледаме Paul Levesque Era.

Не си навличай неприятности! Щом милиардер и злодей като Винс го отнесе, какво остава за хорица като нас. 

16 minutes ago, maccheese said:

Позна ли че Дрю Макинтайър ще е най-горещото нещо в кеча след хийл търн и MjF, ще е като детска играчка пред него? Позна ли,че СМ Пънк ще се върне подобаващо в Wwe и ще е много ит помощ, отколкото в Aew?

Не, 1-0 за мен!

Не си преписвай заслуги, херо позна за CM Punk.

• Upvote 1
  • Haha 1
Hachiko

Това може би е най-интересната версия на Пънк откакто се върна към кеча. Пълен лайнар. Заслугите тук обаче отиват изцяло към Дрю, който не е егоист и си играе перфектно ролята и той на трол/лайнЕр номер 2. Двамата са прекрасни в ролите си. Знаят как да работят интернет смарковете. Враждата е топ. 

Очертават се силни месеци със завръщанията на Роман Рейнс и Ролинс. А може би и БОСЛЕДНИЯТ БОС!

Гледайте и се кефете, тая ера или там каквото е, подобно нещо не е имало от години.

@neshev Критиката ти към това, че ползвали капсули, може би е защото Роудс и рекламно лице и може всеки един момент да искат да се снима в нещо. 

Edited by Hachiko
Ponetron

Не видях дали сте коментирали троленето на Пънк и след мача. Дрю е фен на Рейнджърс от малък, та Пънк се изтипоса с екип на Селтик на пресконференцията:

https://www.instagram.com/p/C8QHxEcKOe2/

:D :D

Дори в туитър после Селтик му благодариха, че е преебал Макинтайър:

Edited by Ponetron
  • Upvote 1
  • Thanks 1
THE ENEMY

Най-слабият турнир на WWE от Мания.

Коди срещу Ей Джей

Освен бочовете, преиграването и от двамата, както и пълния провал да го изиграят актьорски, за да не изглежда по-голямата част от мача тотален криндж, то и самият финал изглеждаше смешно.:D На Смака Роудс обвини Ей Джей, че косплейвал Марк Хенри, но не. Тук реално целта беше Коди да косплейва Джон Сина и това гледахме и в целия мач. Принципно нямам против суперменски образи, стига да са изградени и изиграни добре. Този мач обаче беше греда в тази посока. Единствено ми допадна това накрая, как все пак Коди преби като куче Ей Джей. Има нужда от това да се подчертаят разликите между образите на Сина и този на Роудс, докато втория още се гради. Едно от най-скучните неща при Сина (освен че играе олигофрен, нали), беше че никога нямаше еджи, по-човешки и правдоподобни реакции в подобни моменти. Атитюд ерата ви отвори вратата за бейбифейсове които не са пълни ботове, нямаше нужда тя изобщо да се затваря някога. Тук това, че Коди прояви емоция и си изля гнева, по-скоро го прави симпатчен образ в моите очи. Все пак оценката ми за мача е слаба, макар че и самия гимик го предразполагаше, но фактът е, че тотално не им се получи цялата идея. 

Изненада бе победата на Алба и Исла в женския отборен мач. Преди време и двете ги гласяха за несъстоялият се стейбъл на Брей Уаят, може би сега все пак ще влязат в този на Чичо Хайди и идеята е да ги позасилят?:ph34r: Но според мен сбъркаха с изхода тук и тъкмо Бианка и Джейд бяха почнали да се превръщат в иконичен и запомним таг тийм, който работи доста успешно. И без това не трябва да се бърза с пуша на Каргил, колкото по-плавно стават нещата и без да се форсират излишно, толкова по-добре. Справка - Тифи. Бтв, конкретно за Стратън отново се оказах пророк, защото пръв прийчвах, че от онзи бърз нейн пуш нищо няма да излезе, както и че като цяло прибързват с форсирането и. 

Сами срещу Гейбъл

Добър мидкард мач, с леки комедийни елементи. Не съм голям фен на цялата клоунада, но като цяло на кой му пука. Сами Зейн продължава да е жалък шампион и интересът ми към титлата е минимален. Колкото по-рано я дропне, толкова по-добре за престижа и. Дори Гейбъл с гимика на ретардиран робовладелец би бил по-добър шампион, пичът поне прилича на човек и не прави кринджави промота, за разлика от Сами.:wank:

Деймиън срещу Дрю

Не лош мач и трябва да се признае на Зетя, че все пак е голям напредък за стандартите на неговия буукинг да не даде хоум победа в МЕ за местния бейбифейс. От друга страна, избраха втория най-тъп и предвидим изход (дори може би по тъпост е първи) за мача, а именно Си Ем Пънк да коства победата на Макинтайър.:D 
Факт е, че така и не успя да ме грабне този Гринч гимик на Дрю, в който всички са толкова влюбени, но дори абстрахирайки от това, така и не успяха да ме спечелят по враждата им с Пънк. Самият Фил Бруукс в момента е тотално out of shape, дори в анцунг му личи, че е някакъв тромав чичак, който е на едно криво стъпване от поредната си сериозна контузия. Как мога да вярвам, че леджит има шансове срещу биче като Макинтайър?:D

Буукър Енеми все пак има някои идеи по въпроса и те са свързани с хардкор гимик на евентуален мач между двамата, след като и без това напоследък WWE почнаха да рекламират ECW pack за играта им, чието лице е именно Пънк:D (смея се,защото е нелепо), т.е. има някакъв кейфейб резон да разкажат някаква история, как Пънк е някакъв бог на хардкор мачовете. Там и леджит би могъл с кендо стикове, столове и маси да направи евентуална своя победа да изглежда правдоподобно. 

За Макинтайър новините обаче не са добри. Щом като в Шотландия не ти дават шибаната Б титла на компанията, направо заеби. И годинките продължават да си вървят. За мен обаче си е перфектно, понеже Прийст тъкмо започна да влиза в някаква инерция и като образ и истории, това което разказват в Джъджмент е много нива над всичко което сме гледали около Сет или около Дрю. Да не говорим, че потецниалът там няма лимит. Дори да направят това което в момента се спекулира, а именно че Дом ще заебе Рия заради Лив, а тя веднага да прецака него и да помогне на Фин да детронира Деймиън, пак контента остава толкова добър и контроверсиален, че изобщо нямам да имам нищо против.:wank:

Не съм сигурен дали тук не видяхме търн на Пънк. Просто по естествен път тази вражда трябва да си бъде face Drew срещу heel Пънк. Нямам търпение да се счупят от бой тези двамата, перфектно успяват да си продадат омразата един срещу друг. Единственото правилно решение е Дрю да унищожи и закрие господин WM Main Event, след което най-накрая да си завърши историята на КМ (за повече от 5 минути). 

Огромен респект за Priest, който солидно си разказа играта, въпреки това се раздаде и завърши мача. Не съм се интересувал все още колко точно зле е нараняването, но си личеше, че не селва. 

Като огромен минус на букинга на Пол Левек отчитам това, че големите титли сякаш не се сменят на B шоута. Само и единствено на WM и Summerslam (както ще бъде тази година). Дори не виждам вариант, в който на RR да направят смяна. Предвидимостта е на доста високо ниво. 

Шейна когато и да ѝ теглят майната, все ще е късно :D Дори и Джейд да я е засилила леко по-тегаво на няколко пъти, нямаш правото да душиш по подобен начин лицето на женската дивизия, която работодателят ти се опитва да изгради. Тотално ѝ сра на аурата с тези действия. Накара я да се предаде като мръсно коте, че и два пъти. 

Cody и AJ явно имат супер химия. Жалко, че на толкова късен етап от кариерата на втория успяха да се засекат и да подемат история. Преди няколко години със сигурност щеше да е по-интересно и непредвидимо. В 2024 maccheese има по-голям шанс да стигне до WWE и да детронира Коди, отколкото Ей Джей :( 

Историята на Drew започна още преди няколко години, когато беше преебаван постоянно от Bloodline, което в крайна сметка доведе до неговия heel turn и вража с Jey Uso, докато Punk не се появи.

Drew контузи Punk на RR, после му дръпна промо, че се е молил това да се случи и го контузи повторно. Последваха няколко месеца тиради и припомняне във всеки удобен момент, че именно той е контузил Punk. Враждата му с Rollins също протече под сянката на Punk и, въпреки че Drew предупреждаваше Seth да не се обсебва от Bloodline, реално самият Drew беше тотално обсебен от Punk, до такава степен, че въпреки че спечели титлата на WM, първото нещо, което направи е да конфронтира Punk, което доведе до кеширането на Priest. Което също беше готин момент, защото именно заради обсебването на Drew по Jey Uso, на няколко пъти прееба кеширането на Priest.

Тъй че от към история, Drew не може да спечели титлата, защото продължава да е обсебен от хора, които дори не са в мачовете за нея. 

Тъпотия!

И какво ако Drew размаже жалкия рахитик CM Punk? Пак няма да е шампион и реално ще е все тая. Пък, някой смята ли, че от тази вражда CM Punk няма да излезне победител?

И в двата случая Drew е сериозният губещ...

Тъпотия!

• Upvote 2
7 hours ago, Kalata said:

Пък, някой смята ли, че от тази вражда CM Punk няма да излезне победител?

Аз смятам така :lol: Вероятно Пънкича няма да успее да изкара враждата докрай, без да се почупи отново.

• Upvote 2
  • Thanks 1

Дреме му на Дрю за титлата, подписа тлъстия договор и му подариха меч, кво повече....

Sashundera

Меча сега ще го завре у трътката на торбата с лайна от чикаго, която съм сигурен че няма да изкара повече от два мача без да се контузи пак. :)

old school

Хубаво ще бъде този път Punk да не се контузва отново, защото враждата с Drew има потенциала да е една от най-добрите през тази година. След като беше така жестоко прецакан от Пънк насред родната му Шотландия, сега Макинтайър ще желае да го спука от бой и ще се получат страхотни въргали между тях на седмичните шоута и турнирите. Иначе и аз бях сред тези, които искаха враждата им да бъде не само на лична основа, а и за World Heavyweight Championship-а. Но може би плановете са първо двамата да си разчистят сметките помежду си и след това вече да се завърнат в битката за титлата срещу почти сигурният бъдещ Световен шампион Gunter. Като един Triple Threat между тях на някое от есенните PPV-та ще си бъде екстра, а ако по някое време Drew си върне пояса, всичко ще е направо топ :cool: !

Edited by old school
  • Upvote 2

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

Dave Meltzer's star ratings for WWE Clash at the Castle 2024:
- Cody Rhodes vs. AJ Styles (I Quit) - 4.5
- Alba Fyre & Isla Dawn vs. Bianca Belair & Jade Cargill vs. Shayna Baszler & Zoey Stark - 2.75
- Sami Zayn vs. Chad Gable - 4.5
- Bayley vs. Piper Niven - 3.5
- Damian Priest vs. Drew McIntyre - 3.75

• Upvote 2