Jump to content

WWE Clash at the Castle - 15 юни 2024

Recommended Posts

JohnnyWrestling
3 minutes ago, ShiningWizard said:

Кой е този г-н Талент Нейм? За първи път чувам за него. 

Image

Спойлер за следващата титла на Коуди. Stardust is coming!

14 minutes ago, Ponetron said:

Това не го ли водим хийл действие на Коуди накрая? :D 

Това от Ренди как го водим? :wank:

image.jpeg

JohnnyWrestling

Шотландия > Франция 

Сами Сами Зейййн Саааами Сами Зееейн

Edited by JohnnyWrestling
maccheese
2 hours ago, Beks said:

Абе Пънк няма да стои и да гледа как Дрю печели титлата. Трябва да си го върне задето пропусна КМ. А със Деймиън какво следва при евентуална загуба? 

E,а айде стига, Дрю трябва да си тръгне с титлата,заслужил го е толкова добра работа по образ,микрофон,хейтър всичко , брокън дриймс.

15 minutes ago, maccheese said:

E,а айде стига, Дрю трябва да си тръгне с титлата,заслужил го е толкова добра работа по образ,микрофон,хейтър всичко , брокън дриймс.

Спокойно, без нерви, моля. :)

Yorikkk

нямам търпение за изненадващата намеса в ME-та

Spoiler

[b]yeah... whatever[/b]

Just now, JohnnyWrestling said:

Дал Бог втори инфаркт за Пол Шебек

Айде, маймун, върви на ПИЧКА ТИ МАЙЧИНА! 

Ponetron

ХАхахахахахахахахахаха

Топ Топ

Edited by Ponetron
The Olimpic Hero

Доста предвидим завършек. :D

• Upvote 2

2 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Доста предвидим завършек. :D

Скивай първата страница. :lol:

Вчера ги ебаха Германците, днес шотладците бяха ебани от Пол Левак, както обичат да го пишат тук в БВЦ. :D

The Olimpic Hero
1 minute ago, neshev said:

Скивай първата страница. :lol:

То и аз преди няколко месеца казвах, че Дрю печели тук, но някак си хайпът и билд-ъпът дадоха да се разбере, че по-скоро няма да я вземе.

• LMFAO 1

maccheese

Ох, знаех си ето ви предикшън; Фин взима куфара с помощта на Лив, кешира на прийст и гюнтер и си тръгва като шампион от съмъра, Фин ще помогне на Лив за сметка на това, а Дрю и Пънк ще враждуватт до края на годината.

Edited by maccheese
2 minutes ago, maccheese said:

Ох, знаех си ето ви предикшън; Фин взима куфара с помощта на Лив, кешира на прийст и гюнтер и си тръгва като шампион от съмъра, Фин ще помогне на Лив за сметка на това, а Дрю и Прийст ще враждувеат до края на годината.

drew ще враждува с Пънк, спри с предикшъните..

maccheese
2 minutes ago, hacky said:

drew ще враждува с Пънк, спри с предикшъните..

Аз от нерви обърках Прийст с Пънк сори :Д.

Edited by maccheese
Sashundera
2 hours ago, neshev said:

Това от Ренди как го водим? :wank:

image.jpeg

acb0gacccs6d1.jpeg?width=640&format=pjpg

hm4y9tddes6d1.jpeg?width=1290&format=pjp

Торбата с лайна току що стана най-големия хийл в шотландия. Пожелавам му да не стигне жив до летището и да го чукат 3ма мазни потни шотландеца на задна! 

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

old school

Triple H, CM Punk и германците тотално съсипаха горките шотландци :D !

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

Sashundera

BLITZ.BG: ШОКИРАЩИ НОВИНИ: Торбата с Лайна от Чикаго СЕКСУАЛНО ПОСЯГА на женски персонал и ги кара да си свалят тениските!

Edited by Sashundera
  • Haha 1

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

Кво стана, Дрю не взе ли титлата? :blink: Бедни ми бедни шотландецо, кофти седмица ....

Edited by gboy

Damien Priest е едно от най-коравите копелета в бизнеса. Явно имаше проблем с въжетата, защото няколко кечисти имаха проблеми с тях, но това с Priest беше просто брутално и чист късмет, че не си счупи крака още на място. Бих сравнил представянето му с това на Cody в HIAC. Очаквам да има същият ефект и Priest да излезе като още по-голяма звезда. Много силен мач, спрямо обстоятелствата. Контузията на Priest направи нещата с една идея по-реалистични и имаше няколко брутални kickout-а, където вече си казваш, че всичко свършва. Дано все пак контузията да не е сериозна.

Намесата на Punk беше направена много добре. Историята им с Drew, поне на този етап, няма нужда от титлата и я направиха дори още по-лична, с това, че Punk му коства победата пред родна публика. Просто беше правилното решение на този етап и нямам търпение за враждата. Това е може би последният шанс на Punk да се реабилитира окончателно и да докаже, че може да изнесе вражда физически.

Същото мога да кажа и за Chad Gable. Това му е вече 4-5 загубен мач за титлата, но има история около това и физиономията на Gable след мача беше красноречива. Вече осъзнава, че се е обградил с пълни загубеняци и куци коне. и ако иска да стане шампион, трябва да се събере с безвратите момчета-борчета, братята Creed. Мачът му със Sami Zayn беше най-добрият мач на вечерта. Двамата имат страхотна химия и винаги правят добри неща. 

Cody и AJ също имат отлична химия и този мач беше на нивото на този на Backlash, макар и доста по-различен, заради стипулацията. Това с ампулите беше смешно, защото след 5 минути, кръвта се беше изтрила от лицето на Cody, но разбирам защо избягват бръснача. Вървим към мач между Solo и Cody на SummerSlam, но първо явно ще минем през 3v3 мач на MitB, което е резонно продължение.

Женките отново бяха слабото звено. Bayley срещу Piper беше приличен мач, но вражда не успя да продаде Piper като потенциален победител. В отборния мач имаше няколко кофти botch-а. Явно им беше важно, шотландците да не са капо и да омекотят малко хуйнята от това, че Drew губи, но имаше няколко странни моменти, като този, че Jade на практика се предаде, но явно ще го ползват в историята. Ще е интересно на къде ще поемат с двете, след като сдадоха титлата.

Доволен съм от PPV-то. На моменти беше мудно, но пък публиката беше на ниво и кечистите се раздадоха. Drew срещу Punk, Cody срещу Bloodline, Priest срещу Gunther и дори предстоящото завръщане на Uncle Howdy са все неща към които имам интерес. 

maccheese

Аз си прекарах топ вечер, преди тва бях на концерт на съжалявам, че изпуснах Коуди и Стайлс; невероятен мач един от най-добрите i quit мачове със сигурност. Коуди по скоро ще враждува с Ренди Ортън на Съмъра, а може и чак за предстоящото "Bad Blood".

Мацките няма да ги коментирам, Алба и Айла взеха титлите, не само защото са шотландки и да оставят изненада, а и защото Алба Фаяр или Кейли Рей загуби майка си наскоро в пътен инцидент.

Чад Гейбъл явно чак, когато се обедини с Крийд Брадърс ще спечели титлата, не знам кога ще е това вече, но поне остава в WWE.

Дрю и Прийст направиха хубав мач, но беше най-важен края разбира се, а именно, че См Пънк му коства победата за втори път, с което тотално му се разбиха мечтите на Дрю.

Деймиън Прийст ще е шампион до Съмъра, Гюнтер няма да вземе титлата , тъпо но факт, Балър кешира куфара на Съмърслем към това вървят.

Надявам се, че Трите Хикса няма да осере Бо Далас, има много хайп за 17.06!

HEIDENREICH
8 hours ago, The Olimpic Hero said:

То и аз преди няколко месеца казвах, че Дрю печели тук

Ясно, сега ми се изясни защо го пое на родна земя.