Jump to content

WWE Clash at the Castle - 15 юни 2024

Recommended Posts

Публиката си иска Романката и това е. :angry:

Edited by neshev
Hachiko

Това ми е новото любимо нещо в кеча. Евала на европейските публики!

• Upvote 1
  • Like 1
  • Thanks 1
Chicky Ricky

Дамян Свещеника ще яде меча на Дрю... дълбоко в дупарата

.

The^Lunatic

Другата седмица пак ще засилват реакциите, за да не изглеждат американците зле. 😃 На последния Raw публиката беше трагична, сега контрастът ще е голям. Според мен от тук нататък европейските публики винаги ще бъдат така. Евала на французите, че зададоха тона. 

• Upvote 2
maccheese

Омг, Дрю тийзна  това. Пънк обаче е видян в Шотландия.

• Upvote 1
Ponetron
21 minutes ago, maccheese said:

Пънк обаче е видян в Шотландия.

Споко ве, нали се разбрахте нещо

Edited by Ponetron
Just a fan
1 hour ago, neshev said:

Айде сега, тия attention whore публики и тебе биха те носили на ръце, стига да ги покажат на екран.

nWoHulkster
2 hours ago, neshev said:

Пълни глупости. Публиката не го иска тоя, публиката иска TNA. :P

Edited by nWoHulkster
  • Upvote 2
old school

Тази вечер германците биха здраво шотландците, но след по-малко от 24 часа би трябвало Drew да ги отсрами от своя страна, като бие Damien и си върне Световната титла :beer: !

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

Продължават да разчитат на 5 мача и да бухат местни звезди, където е възможно, но в крайна сметка, щом балъците се гмуркат на билети по 1 000 еврака, надали ще има промени в това отношение.

Drew срещу Priest е непредвидим за мен. От една страна, Drew е местното момче и беше преебан на предното издание в Уелс. От друга, историята като чели изисква CM Punk да го преебе. Тъй че ще трябва да избират между това дали да го нахакат на местната публика, макар че и CM Punk си има немалко фенове там, или да продължат историята. Според мен ще продължат историята. Priest ще запази. Gunther ще я вдига на SummerSlam и ще направи защита в Берлин, а пък Drew и Punk ще враждуват до края на годината. Има го моментът, че надали има вяра на Punk да изнесе програма за титлата, тъй е по-резонно да го държат далеч, докато не се уверят, че не са заложили на куц кон.

Gable и Zayn също ми е непредвидим, но се съмнявам Gable да вземе титлата на подобно шоу. По-скоро, Otis най-накрая ще се обърне срещу него, с което stable-ът да се разпадне и Gable да се обърне към Creed-овете и Ivy Nile.

Имат мегдан да направят нещо готино с AJ и Cody. Ако Мама Rhodes е на шоуто, могат да я използват като примамка за Cody, но се съмнявам това да се случи. Cody като чели е в пика на популярността си, тъй че е безсмислено да му вземат титлата, макар и да е готино от към история. За AJ, дори при загуба, винаги има арка да направи няколко участия в TNA и най-накрая да бъде вкаран в техния HoF.

Bayley твърдо запазва тук. Piper показа няколко добри промота, но не е градена и грам. При отборните женки, Bianca и Jаde запазват и продължават да вършеят дивизията. Отборът им е доста популярен в момента и вдигнаха престижа на титлите. 

Ако на това шоу публиката не сере по Коди, значи абсолютно всички съмнения към него трябва да отпаднат. От графиките на SD останах с впечатлението, че неговият мач ще е ME. По моята елементарна логика - щом Дрю не е ME, значи най-вероятно няма да я вдига. Първо, вероятно ще има горчив вкус у феновете, че техният любимец няма да оглави шоуто, и второ, че по всяка вероятност ще падне (щом няма да закрива, това е логичното заключение). Не знам как може да си шотландец и след подобно развитие да останеш надъхан за остатъка от шоуто, при положение, че и останалите местни любимци по всяка вероятност ще духат супата. Окей, чухме и видяхме колко over е Роудс, и все пак за мен е непонятно. 

HeaDMaKeR™
13 hours ago, nWoHulkster said:

Пълни глупости. Публиката не го иска тоя, публиката иска TNA. :P

Определено има доста силно желание и подкрепа за ТНА! С този 4 секунден мега чант и поп за тях публиката го доказа!

Иначе няма да се изненадам Стайлс да загуби и да направи нещо малко там или да направи някакво стейбълче от там за WWE, Hunter си ги обожава тия стейбъли.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

7 hours ago, Price said:

Ако на това шоу публиката не сере по Коди, значи абсолютно всички съмнения към него трябва да отпаднат. От графиките на SD останах с впечатлението, че неговият мач ще е ME. По моята елементарна логика - щом Дрю не е ME, значи най-вероятно няма да я вдига. Първо, вероятно ще има горчив вкус у феновете, че техният любимец няма да оглави шоуто, и второ, че по всяка вероятност ще падне (щом няма да закрива, това е логичното заключение). Не знам как може да си шотландец и след подобно развитие да останеш надъхан за остатъка от шоуто, при положение, че и останалите местни любимци по всяка вероятност ще духат супата. Окей, чухме и видяхме колко over е Роудс, и все пак за мен е непонятно. 

Drew срещу Priest би трябвало да е ME, точно по причините, които споменаваш. Пък и на kickoff-а, Priest и Drew излязоха последни, което може би загатва за това. 

JohnnyWrestling

Пак ще се повторя. Дамян не е чак такъв big deal, че да жертват кефа на цяла нация.

The Big Red Machine

Враждата между Дрю и Пънк няма да е за титлата според мен, съответно Прийст ще запази. Най-логично е, след като и Гунтър чака на Съмърслам да я вдига и да държи в следващите месеци до края на годината. Дрю и Пънк ще са в самостоятелна вражда, ако Пънк не се счупи пак може и няколко гимик мача да направят.

Hachiko

Пънк прецаква Дрю според мен за втори път и враждата продължава. Мисля, че това е най-логично към момента.

• Upvote 2
HeaDMaKeR™

Дрю срешу Прийс е очевидна победа за домакина.Прийст е транзитен шампион, който не знам какви са били първоначалните планове за него, но си получи своя момент на КМ и държа световна титла 2 месеца.Повече от достатъчно като за 5/10 кечист като него.

После как ще протече враждата между Пънк и Дрю плюс евентуално Ролинс и претендента Гюнтер не знам, което прави нещата още по-интересни, но Дрю трябва да спечели тук на 100%, преди срещу Роман ясно защо не чу дадоха момента, но тук е задължителна победата му.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

И без титла враждата на Пънк и Дрю има потенциала да изкърти!, но The Chosen One трябва да я вземе! Загуби срещу Роман на родна земя, взе титлата на КМ когато нямаше публика.. пълен ташак! Имам опасения, че Прийст ще спечели само и само вражда с него и някой от член на JD да е по-интересна за зрителЯ. Ако трябва да съм честен искам Дрю да я вдигне само заради МОЩНИЯ ПОП!

• Upvote 2
old school
2 hours ago, HeaDMaKeR™ said:

Дрю срешу Прийс е очевидна победа за домакина.Прийст е транзитен шампион, който не знам какви са били първоначалните планове за него, но си получи своя момент на КМ и държа световна титла 2 месеца.Повече от достатъчно като за 5/10 кечист като него.

После как ще протече враждата между Пънк и Дрю плюс евентуално Ролинс и претендента Гюнтер не знам, което прави нещата още по-интересни, но Дрю трябва да спечели тук на 100%, преди срещу Роман ясно защо не чу дадоха момента, но тук е задължителна победата му.

Дрю определено трябва да спечели титлата, все пак се бие в родината си. Вярно, че мината година на същият турнир загуби мача за Undisputed титлата срещу Вожда Роман, но все пак тогава PPV-то беше в Уелс, докато сега ще си е баш у дома си. И въпреки, че Трите Хикса и booking екипа му си падат по това повечето шампиони да правят бая дълги царувания, в този случай Деймиън Свещеника още не е чак толкова голяма звезда, за да държи прекалено дълго време една от най-важните титли във федерацията. Така че тази вечер е идеалният момент Дрю да победи за кеф на родните фенове, след което с Пънк, а по-нататък сигурно и с Ролинс и Гюнтер, да правят яките мачове за пояса :cool: .

Edited by old school

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

Абе Пънк няма да стои и да гледа как Дрю печели титлата. Трябва да си го върне задето пропусна КМ. А със Деймиън какво следва при евентуална загуба? 

Ponetron

Това не го ли водим хийл действие на Коуди накрая? :D 

Hachiko
5 minutes ago, Ponetron said:

Това не го ли водим хийл действие на Коуди накрая? :D 

Реално не, защото историята беше отново МАМА РОУДС!

ShiningWizard

Кой е този г-н Талент Нейм? За първи път чувам за него. 

Image

• LMFAO 2