Jump to content

WWE SmackDown - 24 май 2024

Recommended Posts

neshev

Това шоу ще е при арабите, което значи, че за европейския пазар ще се излъчва на живо, точно в 20:00. Тъй че всички ЕКЗАЛТИРАНИ ФЕНОВЕ на спортната забава имат шанса да гледат седмично шоу на живо. :beer:

• Upvote 3
neshev

Супер сегмент с Cody и Logan. Cody е перфектният babyface и винаги продава съперниците си. Logan също се вписва чудесно в мазен heel, който е готов да бие на всяка цена. Ще е интересно какво ще могат да предложат утре.

Нямаше изненади с KotR. Вече съм на мнение, че Nia Jax ще спечели короната, с което ще предизвика Bayley на SummerSlam, както намекнаха на шоуто. Самата Bayley ще има мач с Piper Niven в Шотландия, което е добре. Готино е, че дават големи мачове на местните звезди. Orton срещу Gunther ще е мазало, но вече контузиите, които Randy sell-ва толкова убедително, ще са причината да загуби.

Сравнено с френската публика, арабите са доста по-мудни. LA Knight продължава да получава силни реакции, но засега ще трябва да прави някакви случайни вражди, докато му дойде време да детронира Logan Paul. Зетя трябва да спре с расовите истории, защото Andrade май само с латиноси е враждувал, откакто се върна. Backstage сегментът с AJ и Nick Aldis беше интересен. Лично мен ме кефи като някакви хора искат на всяка цена да вземат титлата. Така и трябва да е. Титлата да е над всичко в компанията и всички да се стремят към нея. 

Искрено ме забавляват фентъзи букърите във фейса :lol: Гюнтер детронира Коди на Съмърслам, след това става непобедима машина. Че Коди след това си я връща преди КМ, където да се бие с Роки. И след Мания отново я пуска на Гюнтер. Как букваш някакви неща в главата си, без изобщо да гледаш шоутата?! Около 16 пъти се повтори, че победителят получава шот за титлата на съответния си бранд. Ако австриецът спечели - мачът му е за световната титла. Ако Ренди бие, мачът е с Коди. Хубаво допълнение към финалните мачове за утре, господин Левек завръща хубави неща от миналите периоди. 

Публиката беше на светлинни години от Лион, но определено беше по-жива от американските. Тези интернационални шоута брутално ни показват, че продуктът може и да е още по-интересен и добър, ако и феновете допринасят. В Щатите това очевидно няма как да се получи вече. 

Чудя се Бейли или Беки е по-безличен шампион. Сякаш това се очертава да е слабото място на Зетя - букването на бейбифейс шампионите. 

THE ENEMY

Понеже двете криминално добри сторилайна в WWE са тези около Блуудлайн и Брон Щайнер, детектив ЕНЕМИ взе проби от двете местопрестъпления и резултатите от криминологията показаха ясно, че отпечатъците принадлежат на лицето Пол Хейман.:wank:

Мистерия е защо пушват толкова много Лира Валкира, най-вероятно мацката има солидни ин бед скилс. 
Ортън е в топ форма и заслужава царуване поне с Б световната титла на Попа.

Идеята КОТР да е мини Роял Ръмбъл е ужасна. Дори в РР не мога да се сетя за много случаи последните години когато победителя наистина да е в МЕ на Мания след това. Може би Коди беше изключението, но дори той премина през хиляда филма, докато изпълни легасито. Друг голям проблем както за РР, така и за КОТР са, че подобни формати са прекалено разделени времево съответно от Мания и Слама и е много лесно победителите в подобни турнири да си загубят инерцията, или някой друг да е супер оувър с наближаването им. Да си слагаш ограничения на буукинга зорлем е пачи хуй като цяло.

Дайте световна на Ел Ей Найт, ор уи риот!:wank:

maccheese

Мини Роял Ръмбъл, а какво искаш да е царски гимик? Нали победителя трябва да вземе тайтъл шот от цялото нещо, какво друго да взима корона ли, Ел Ей Найт ще вземе американска титла!

ShiningWizard
2 hours ago, THE ENEMY said:

Дайте световна на Ел Ей Найт, ор уи риот!:wank:

Много искаме. Като знам Носа,  бисексуалният Тейкър и Коуди ще държат световните титли поне една година.

KILLSWITCH ENGAGE

Не е бисексуален Тейкър, той е CUNTERTAKER!

• LMFAO 1

VMVARGA.jpg.f728dc2418c94f23b3c0984530d5985f.jpg

Не съм сигурен дали това е точната тема за тази дискусия, но ми е интересно откъде се информирате за това кой продава най-много мърч. Тъй като това от време на време се появява в дискусии в темите. А и все пак топ лицето на WWE днес ще е мейн ивент на шоуто. На мен например преди малко ми попадна това и не знам дали е достоверно или е някакво свободно съчинение, тъй като Коди не е в топ 10. Леко невероятно звучи. 

Screenshot_2024-05-25-12-53-39-58_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.thumb.jpg.619eaaa77361b95d980e116114eb779c.jpg

neshev

Обикновено се опитват да екстраполират някаква информация от "Best Sellers" секцията на WWE Shop, но доколко информацията там е достоверна, вече е трудно да се гадае.

Наскоро излезе информация, че Cody Rhodes е бил в топ 10 по продажби във Fanatics, където продават всякакви тениски на спортна тематика, включително на баскетболисти, футболисти и прочие. Както и това, че е продал артикули на стойност над милион по време на Кеч Мания уикенда. 

JohnnyWrestling
Posted (edited)

Политика, кинти и пропаганда. Добре дошъл Ари Емануел✡️!:suicide:

Edited by JohnnyWrestling
ShiningWizard
Posted (edited)

Стига сте го гаврили човека, заради него имаме такава велика звезда като Винсент Чейс и брат му Джони Драма. 

Edited by ShiningWizard