Jump to content

Дъмян Тангра vs. Миро vs. Мето?

The Olimpic Hero

Recommended Posts

Suffer-H

Ебахти клоуна честно - харизма 0, физика 0, присъствие 0, промо умения 0. History maker? На какво по-точно е history maker? Дамянката може само да носи водата на Мето и е това единствата колаборация, която би била логична между двамата. А Миро вече е в друго измерение, ще е голяма грешка за него да се принизява до инди мачове, след като 15 години е работил за двете най-големи компании в Щатите.

• Upvote 3
The Olimpic Hero
7 hours ago, Suffer-H said:

Ебахти клоуна честно - харизма 0, физика 0, присъствие 0, промо умения 0. History maker? На какво по-точно е history maker? Дамянката може само да носи водата на Мето и е това единствата колаборация, която би била логична между двамата. А Миро вече е в друго измерение, ще е голяма грешка за него да се принизява до инди мачове, след като 15 години е работил за двете най-големи компании в Щатите.

Ти си тотален хейтър. Независимо дали го харесваш или не, човекът се опитва да прави нещо и да се издига. Какво лошо има в това да започне някаква програма с Миро и Мето или пък да осъществят някакъв проект? Отделно Танграта за мен е много точен и интервюто му в Без Сценарий го показва. Харесва ми много и мисленето му за живота и за кеча. Аз лично пък му предвиждам добра кариера. Нека да видим кой ще познае. И тук не правя някакви сравнения с Миро и Мето, нека е ясно. Пожелавам им успех и на тримата.

• Upvote 7

Интелигентни българи, успяли да пробият (или им предстои да го направят) в бизнес в Щатите, където не се предполага, че момчета от малки български градове/села биха успели. Силно вярвам, че нивото на уважение помежду им е голямо и че всичко, което предстои по тази ос, ще е съгласувано помежду им. В което няма нищо лошо. Не вярвам да има легитимна хранилка помежду им. Дано покрай Миро успеят да си вдигнат акциите и другите две момчета и да получат шанс за повече мейнстрийм изяви. Мето особено изглежда много впечатляващо. 

• Upvote 2
neshev
Posted (edited)

Със сигурност е уърк. Тримата си пишат под публикациите често и се подкрепят, даже Миро е писал под въпросната публикация. Защо Тангата го прави, все още не е много ясно. Може би се опитва да развива новия си образ "The Bulgarian Khan", но може би е свързано и с предстоящата му кеч академия в България. Ако успее да доведе Миро като гост-треньор, би дал доста силен тласък на проекта.

Edited by neshev
  • Upvote 4
HeaDMaKeR™

Даже не знам за какво става въпрос, няма и да чета темата, идвам саму да им тегля една псувня на тримата щото съм истенски балгарин:

3ма селяндури, ако ги срещна ще ги пребия.обвиасли.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

ShiningWizard

ЗнаИш - на мене да ми е добре, па на вуте да му е зле.

Hachiko

Кечистите и феновете са филмари, та следователно добър филмец.

Надявам се да е тотален тролеж, и Миро да не е толкова обречен и вече да има вражди с подобни. Все още имам надежда, че има шанс да се завърне на голямата сцена. В случай, че ще има такава "вражда" - от една страна се радвам, но ми е тъпо за Миро... На ринга на AEW?!? С този препълнен ростер, при положение, че в момента WWE освободи толкова индийци, те ще решат да правят подобна вражда с.. Анонимни българи?!

Ако ли пък не - няма лошо, то и сз може да кача клип, че съм по- добър от Григор Димитров и да кажа, че се извинявам на... никой. Горе долу ще изглеждам по същия смешен и нелеп начин, колкото Дъмянката, ако го мисли.

4 hours ago, HeaDMaKeR™ said:

Даже не знам за какво става въпрос, няма и да чета темата, идвам саму да им тегля една псувня на тримата щото съм истенски балгарин:

3ма селяндури, ако ги срещна ще ги пребия.обвиасли.

Доколкото подразбирам от коментарите ще имат ОБЩ ПРОЕКТ. Ще се изненадам - на българи в САЩ да не е свързан с тираджийство... Очаквам да се включи и Мишо Шамара - MISHO THE SLAP.

The Olimpic Hero
50 minutes ago, MJ23 said:

Ако ли пък не - няма лошо, то и сз може да кача клип, че съм по- добър от Григор Димитров и да кажа, че се извинявам на... никой. Горе долу ще изглеждам по същия смешен и нелеп начин, колкото Дъмянката, ако го мисли.

Стига човек. Няма нищо общо. Дъмян Тангра е също професионален кечист и на ринга може да изглежда добре с Миро. Ти с Григор Димитров ще загубиш 6:0 6:0.

• Haha 1

Аз с Григор единствения шанс да взема точка е ако направи двойна грешка, но ако трябва да бъдем честни, ако случайно се опитам да му върна сервиса и ударя топката, просто ще ми счупи ръката..😂😂 Конкретно зс тенис, играл съм с приятел, който просто има треньор - за един сет му взех 3 точки от негови грешки, камо ли с човек полу - професионалист.

Иначе да, може да е професионален кечист, и Б група е професионална - и Меси, и някоя резерва на Бдин Видин са професионални футболисти, ама..

• Upvote 1
Ponetron

Онзи ден във ФБ ми излязоха някакви пичове, които откриват българска кеч школа. Малко ги скипнах и въобще не видях за какво става въпрос, но възможно ли е да има нещо общо? Примерно да буустнат интереса с някаква малка вражда?

ПП: А, ето ги:

https://www.facebook.com/WrestlingAcademyBG/posts/pfbid0LtBfQx1NSHGNjioywWL4Za1sM26jF35awQPd4Bh2ZFPPi2SdELW6xCzWpBW2JJCml

The Olimpic Hero
2 minutes ago, Ponetron said:

Онзи ден във ФБ ми излязоха някакви пичове, които откриват българска кеч школа. Малко ги скипнах и въобще не видях за какво става въпрос, но възможно ли е да има нещо общо? Примерно да буустнат интереса с някаква малка вражда?

Така ми изглежда на мен, да. Може би малка вражда между Танграта и Миро за начало и после и двамата треньори в школата, нещо такова... Спекулирам де, не съм сигурен, нито пък знам нещо. Прогноза просто.

Posted (edited)

Да не са закрили бюрото по труда в София и да са прехвърлили всички от там към тази "кеч школа"? :wank:

"Треньори със стотици мачове пп цял свят " 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Edited by MJ23
ЧОТУДЕ
Posted (edited)
2 hours ago, Ponetron said:

ПП: А, ето ги:

https://www.facebook.com/WrestlingAcademyBG/posts/pfbid0LtBfQx1NSHGNjioywWL4Za1sM26jF35awQPd4Bh2ZFPPi2SdELW6xCzWpBW2JJCml

Ебахти алфите! Хълкамания ис рънинг уайлд, брадар!

363429679_967983491292397_67693347601748

Edited by ЧОТУДЕ

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Posted (edited)

Как е хавата, гърми ли работата батьо? Обявиха ли кога ще правят МЕ-та в Арена София? :wank: КАРТАТА ще бъде запълнена от други топ имена със СТОТИЦИ МАЧОВЕ ПО ЦЯЛ СВЯТ!!!

Edited by MJ23

Дамянката да взима пример от Миро и Мето. Веднага да стартира диета от мазни пържоли и кюфтета да започне да прилича малко на българин.

Hachiko
On 5/24/2024 at 11:33 PM, ЧОТУДЕ said:

Ебахти алфите! Хълкамания ис рънинг уайлд, брадар!

363429679_967983491292397_67693347601748

Пича в най-дясно:

aew-double-nothing-young-bucks-matt-nick

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 1