Jump to content

WWE RAW - 20 май 2024

Recommended Posts

image.jpeg.260c6da56066974b93273d251643fa08.jpeg

1/2 Final of the King of the Ring Tournament

Jey Uso vs. Gunther

image.jpeg.14e73b809d8061b0e37cbd728ce1ad5c.jpeg

1/2 Final of the Queen of the Ring Tournament

Lyra Valkyria vs. Iyo Sky

image.thumb.jpeg.c1c3fc592e4f5c6a5e3cf47f6d485610.jpeg

Intercontinental Champion Samy Zayn vs. Chad Gable

• Upvote 3
Posted (edited)

Замундичката спряха да качват и рязко всички прекратихме гледането на шоутата :(

Edited by Price
Ponetron

Е то замундата винаги е била краен вариант за кеч, не знам защо чакаш на нея. След КМ винаги поумира малко хайпа, но идва лятото и пак ше гръмнем :D 

• Upvote 2

Ако имаш добра пиратска алтернатива, би било благородно да я споделиш с всички :D Силно вярвам, че не само аз не си плащам за удоволствието да следя спортната забава. 

• Upvote 2
Ponetron

Пишеш watch wrestling в гугъл и ти излизат доста резултати. Качват записи веднага. За торенти - в https://xtremewrestlingtorrents.net, както и в piratebay. Ако ги искаш на живо през нощта strims.in.

• Upvote 1
  • Like 1
maccheese

Турнира King and Queen of the Ring се получи наистина специален, харесаха ми мачовете, понеже всички се оплакваха че другата компания предлага повече кеч в такива турнири, но имахме страхотни мачове със невероятни таланти, противно на всичко, Джей Усо развали Илия Драгунов и Гюнтер,но в момента нямам проблем с това лично!

Лайра Валкирия доста грабва, интересна ми е лично на мен, тя все пак е е била издигана и от Бекито в Нкст, да не забравяме, така че Гюнтер и Лайра Валкирия са супер за победители.

Трипса направи това, което беше най-важно, а именно направи турнира да се усеща престижен, победителя от мъжкия крал на Ринга, няма да е просто с царски гимик, както преди някой би направил, Гюнтер е идеален за да даде така очаквания престиж на този турнир и да използва това в своя ползва като пуш за световната титла, така се прави!

Ако беше спечелил Джей Усо, сега щеше да се лигави и да комедиен образ с царски гимик, не ми допада, особено!

Основното при Пол Левек е, че направи всяко едно нещо досега да усеща важно, аз лично се вълнувам много за турнира в събота, който и на всичко отгоре е по наше време!

• Upvote 2
neshev
6 minutes ago, maccheese said:

Основното при Пол Левек е, че направи всяко едно нещо досега да усеща важно, аз лично се вълнувам много за турнира в събота, който и на всичко отгоре е по наше време!

За Liv Morgan и Becky Lynch нищо не каза? :wank:

• Upvote 2
neshev

Bron Breakker го направиха звезда това шоу. Пичът има неподправен интензитет и се придържат към силните му страни - експлозивност и атлетизъм. Формула, която винаги е работила. Сега въпросът е да му изнамерят някаква читава тема, защото музиката му е тотална абоминация.

Lyra Valkyria ми идва изненадващо. Разбирам, че искат да я наложат максимално бързо, но за мен е крайно зелена и неподготвена. На ринга е добре, макар че с жена като Iyo, трудно ще изглеждаш зле. Японката направи крайно безлично царуване, но сега е като отвързана и блести във всяка изява. Becky и Liv засега не впечатляват с нищо. Нямат химия, а и Becky е на автопилот в момента. Liv се съмнявам да вземе титлата сега, но това ще се случи съвсем скоро, с оглед на това, че на шоуто излезе от една кола с Balor. Може би Balor, JD и Dominik ще предадат Damien Priest и ще се съюзът с Liv, което ще доведе до face turn-а на Priest. Радвам се, че Sonya Deville се завърна. Определено липсваше.

При мъжете никакви изненади. Просто щеше да е смешно кечист като Jey Uso да ти е KotR, а все още е рано да го въвличат по-сериозно в програмата с Bloodline, с едни мач с Tama Tonga.

Chad Gable блести в тази роля. Публиката го припознава за новия Kurt Angle. Харесва ми как градят персонажите около stable-а му и скоро ще има развръзка там. 

Почнаха да засилват винетките с чичо Howdy. Ултимативният тест за Зетя дали ще може да ги направи популярни, без да сере тотално на кейфейб и цялостното настроение в шоуто. 

Ей това е тъпото при управлението на Трите Хикса. От самото начало се знае, че дълбоката харизматична дупка Гюнтер ще спечели турнира. Друго си беше при бай Винсово време , в последния момент се променя всичко и имаше интрига.

Започнаха да викат You Suck на Гейбъл. Нещата по естествен път си вървят в правилната посока и ще се получи. Отис също ще извади много позитиви от цялата история. Всички са печеливши от ситуацията :wank:

Женските отново тотален дроп. Омръзнало ми е да го пиша това, но е направо плачевно. Публиката беше крайно умряла, но в женския отборен мач и мухите се чуваха. Трагично. 

Усото успява да съживи дори най-умрелите публики. Малко движения да добави към арсенала си, и ще е още по-ценен кадър. В този мач откъм селване беше топ. 

И разбира се - Бронката, който унищожава всичко. Неограничен потенциал има. Скандално помете пичагата. Доста по-дребен е от Голдбърг, но има неговата аура и е значително по-кадърен между въжетата. Нямам търпение да го гледам във важни мачове и истории, и разбира се - като световен шампион :wank:

Е Енгъл си беше бъкано с харизма копеле, просто топ топ хийл. Гейбъл си е средно статистически ванила миджет - водят го 173 см, ама дали има и 170.. Да му лъсват кубето и да видим ще го бъде ли или не. :wank:

• Upvote 3
The^Lunatic
39 minutes ago, MJ23 said:

Е Енгъл си беше бъкано с харизма копеле, просто топ топ хийл. Гейбъл си е средно статистически ванила миджет - водят го 173 см, ама дали има и 170.. Да му лъсват кубето и да видим ще го бъде ли или не. :wank:

Главата му е леко странна и с тази форма и прическа прилича на задръстен петокласник. :D Иначе пак беше по - удачният избор за шампион от Зейн. 

• Upvote 1
  • Wank 1
  • LMFAO 1
ShiningWizard

Аз пък съм на мнение, че ако го направят по-нагла версия на Енгъл с косата, ще е забавен хийл. Едва ли ще е топ хийл. Изпуснаха много време да го буукнат адекватно, защото решиха да пушнат дървото Джейсън Джордан вместо него. Някой беше предложил идеята Чад да сформира новия Отбор Енгъл с братята Крийд и Кърт като мениджър, аз съм напълно за.

10 hours ago, MJ23 said:

Абе като гледам на какви други джуджета се кефят хората, примерно един Брайън Даниелсън. И той не е много висок, но овчаря казал този е звезда и овцете му се кефят. Чад Гейбъл може да има същата съдба, а може би след 1 година ще го разкарат. Ама с този дълъг и последователен букинг на Трите Хикса, ако ще го правят световен шампион човека ще е станал вече накъде на 48 и половина. В новия режим тогава разкриват пълния си потенциал.

• Upvote 2