Jump to content

WWE King and Queen of the Ring - 25 май 2024

Recommended Posts

Devil
Posted (edited)

image.thumb.jpeg.1d3bfe227bbe67bd9eb897fc6c215b4f.jpeg

Date: 25 май 2024

Venue: Jeddah Super Dome

City: Jeddah, Saudi Arabia

Official Theme Song: TBA

Matches:

image.thumb.jpeg.65a83e30666bf7169f0f472b1ec4b530.jpeg

Undisputed WWE Chhampionship

Cody Rhodes (c) vs. United States Champion Logan Paul

image.thumb.jpeg.7c4faf366d0484e75d3c5fa88fd460fc.jpeg

Women's World Championship

Becky Lynch (c) vs. Liv Morgan

image.thumb.jpeg.9972363ed07f16c75a4a15f3d9f81aae.jpeg

Triple Threat match for the Intercontinental Championship

Bronson Reed vs. Samy Zayn (c) vs. Chad Gable

image.thumb.jpeg.666c67c5b2a1c5b8137d7279742b5721.jpeg

King of the Ring Tournament Final

Randy Orton vs. Gunther

image.thumb.jpeg.3599a9fc08e04a1c0b4392b715be6330.jpeg

Queen of the Ring Tournament Final

Lyra Valkyria vs. Nia Jax

image.thumb.jpeg.0d0d27fb325c959fd65bbedcc4f33c71.jpeg

WWE Women's Tag Team Championship

Bianca Belair & Jade Cargill (c) vs. Candice LaRae & Indi Hartwell

Edited by Devil
  • Upvote 5
baikiro

Какво е това педалско име ве? Кралят на пръстена си е едно от най-добрите имена за всички времена свързани с кеча. Това новото даже не се и римува на английски. Кур за некадърника Пол Левак! 

• Haha 2
  • LMFAO 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

HeaDMaKeR™

Цар Гюнта го виждам като победител.Интересно срещу кого ще е финала, вероятно срещу LA Knight или пък защо не Стайлс?LA съвсем скоро го виждам в борбата за титлата на щатите срещу Логан, пък Стайлс - Гюнта ще пръсне панира на арабите.

• Upvote 3

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Ponetron
Posted (edited)

Залагам на финал Гюнтър - Илия с евентуален реванш после в Германия, а при жените на шампион Челси Грийн. Просто най много ще й отива като образ, а и по-главните си имат вражди и някаква истории.

Оф, сега виждам, че схемата ще срещне Гюнтър и Илия по-рано. Поне ще направят все пак мач. 

Edited by Ponetron
  • Upvote 3
  • 3 weeks later...
The Big Red Machine

Гюнтера и Ная Джакс печелят турнирите според мен.
Мача за ИК титлата го направиха троен за да може Сами да запази и да предпазят Чад Гейбъл, който вече на Съмърслам да я вдига.

Беки и Лив тотално нямат химия. Бекито ще запази сигурно засега, но Лив би трябвало да става шампионка скоро и да почват враждата с Рия Рипли когато се върне. 

maccheese

Според мен има шанс и за Ная Джакс и за Валкирия да стане кралица на ринга, Гюнтер се надявам да не вземе корона или нещо такова , абе направо да я счупи,ако питате мен, Беки и Лив не се усеща толко голямо, защото самата Беки е транзишънъл чемп и не си дава толко зор даже да се усеща като чемп!

Гейбъл като се обедини с Братята Крийд ще вземе ик титлата!

neshev

Зетя потвърди, че Кралят и Кралицата ще получат мач за титлата на SummerSlam. 

2 hours ago, neshev said:

Зетя потвърди, че Кралят и Кралицата ще получат мач за титлата на SummerSlam. 

Super новина! Kaкто беше през 2002ра. Шот за титлата на SummerSlam. За предните години не знам, дали са получавали. Но поне вече има смисъл победителите, а не както предните години, короната и някакъв гимик му слагат на победителя.

Зетя с тия карти ще откаже арабите май. :D

Вкараха някаква интрига със стипулацията, победителите от турнира да взимат title shot. Супер промяна и явно SummerSlam в две вечери ще стане норма. Има резон Orton да спечели и да направят мача с Cody на SummerSlam, но с оглед това, което ни представят през турнира, мисля си, че Gunther ще бие. Вече не съм сигурен дали ще може да предизвика Cody например или ще е ограничен в RAW шампиона. При жените, май вървим към победа на Nia Jax, което мен лично ме радва. Супер стабилни представяния от нея напоследък. Другият вариант е да изстрелят Lyra и да направят предаването на щафетата с Becky на SummerSlam, но за мен Lyra не е готов, a face срещу face вражди не струват. Самата Becky очаквам да спечели тук, а пък Liv да спечели на SummerSlam, след като Balor/Dirty Dom и помогнат.

С IC титлата ми се струва същата работа. Zayn запазва тук, но Gable взима враждата. Cody е ясен, Logan Paul не е човекът, който ще го детронира. Само пет мача, тъй че всичко ще получи стабилно време, но за мен оптималното е 6-7 мача на PPV. 

Дайте стреам ве жини.Искам да гледам Ортън срещу Гюнта, другото е пълен та6ак.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

Истенския балгарин трябва да му се сервира на готово!!!!

• Thanks 1
  • Wank 1

Сравнено със Smack-а, тук публиката е доста по-шумна. :happy:

Доста епичен мач беше това. Bronson Reed е пълен изрод за размерите си. 

• Upvote 2
  • Haha 1

Турнира е топ качество,няма да лъжа най чакам Бо Далас просто най хайпнат съм но турнира е тотално качество!

The Olimpic Hero
1 minute ago, neshev said:

Защото е истински МЪШКАР и не би си сложил диадема на главата? 

Нямат пари за корони ли бе? Бате Тони, помагай!

• Haha 2
  • Facepalm 1