Jump to content

Европейско първенство по футбол 2024 (14.06.2024г - 14.07.2024г)

natopor4en

Recommended Posts

Ponetron

Верно са много зле. Да се надяваме да завършат втори и да се надънат на немците за да приключат бързо.

UNDERTAKER*

Най-лошия мач на Еврото досега. 90 мин бутане, ръгане, фал след фал и никакъв футбол. 

• Upvote 3
The Big Red Machine

Южната порта пак цяло полувреме в глуха защита ли бе. Бахти нереалника. Късмет имаха, че сърбите им куцаше комбинативността в последната фаза на атаката. 

Bobotsi

Въпреки пестеливото представяне на Англия, сръбските ръгачи пак не показаха нищо. Е няма толкова противен отбор като поведение на терена. Англия игра скучно, но поне беше фейърплей - Сърбия всеки мач грозно поведение. Горе-долу така си представям и ние да играем, ако се класираме на нещо със сегашният ни отбор. Дебелата разлика е, че сърбите имат някакви "звезди", като Душан Божинович, например. :laugh:

• Upvote 2
StoneColdFaN

Бате, футболната ми вечер завърши с нереална повърня. Т'ва ли е великия футбол, за който непрекъснато приказва Борислав Борисов? Ебем ти и футбола. По едно време ми се прииска да изравнят, сериозно.

Edited by StoneColdFaN
Mariyan01
2 minutes ago, StoneColdFaN said:

Бате, футболната ми вечер завърши с нереална повърня. Т'ва ли е великия футбол, за който непрекъснато приказва Борислав Борисов? Ебем ти и футбола. По едно време ми се прииска да изравнят, сериозно.

Защо се изказваш неподготвен? Той е казвал на няколко пъти, че му е идвало да спре да гледа мач на Англия заради Саутгейт.

13 minutes ago, StoneColdFaN said:

С футболисти от "Най-силното първенство" толкова.

Аз не мога да разбера защо хейтвате по Англия? Нима сте очаквали 3-0,4-0,. Нормално е да играят по-предпазливо в първия си мач. Хари Кейн във всеки един удобен момент преподаваше как се печели нарушение! Все едно гледах Пипо Индзаги :D Няма какво да се лъжем... скучен мач.

Mariyan01
13 minutes ago, Beks said:

Аз не мога да разбера защо хейтвате по Англия? Нима сте очаквали 3-0,4-0,. Нормално е да играят по-предпазливо в първия си мач. Хари Кейн във всеки един удобен момент преподаваше как се печели нарушение! Все едно гледах Пипо Индзаги :D Няма какво да се лъжем... скучен мач.

Никой не казва, че трябва да бият с много, играта е проблема. 8 години играят така, нима очакваш, че ще се променят за 3 дена. Виждал съм на 2 3 пъти когато бъдат поведени, но тогава се налага, а защо трябва да се налага, а не го правиш винаги??

1 hour ago, MJ23 said:

Сърбия буквално гаври инглезите второто полувреме.  Само късмета ги спасява от това да не водят. Поне може да сме спокойни - братовчедое.ите са уникално жалки и отново ще разсмеят целия свят в позорно отпадане в даден момент.

Пп - Добре де, @yaripim @OyeaH Реал как са платили за тази торба с говна Йович 60 млн някога? Този човек е нереално жалък и дебел, не знам преди 3-4 години как е бил да заблуди Реал, но той е под дъното.

Еми лайното направи един силен сезон за Айнтрахт с 30тина гола и след това курвите го преебаха...

Младежите от Сектор Г, утре господин Йорданско ще чука ли украинките?

baikiro

По стара традиция не гледам мачове на орките в групите. Виждам, че нищо не съм изпуснал. Нямам търпение да чета оправданията на техните маркове с промити от ББ мозъци. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

natopor4en
8 hours ago, UNDERTAKER* said:

Най-лошия мач на Еврото досега. 90 мин бутане, ръгане, фал след фал и никакъв футбол. 

Еми какво друго очакваш от сръбските ментета и несъстоятелници. Цял мач само рушаха играта. Пълен антифутбол от тях а страна. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

StoneColdFaN

Друзя, кой колко залага, че в името на американските интереси, Румъния ще легне на Украйна? :)

Edited by StoneColdFaN
Ponetron

Е, те украинците са си по-добри. Лунин, Мудрик, Довбук и Циганков (От Жирона), Зинченко, Яремчук. Аз даже съм готов да ги сложа да стигнат поне 1/4 финал. Иначе ще съм щастлив да си ходят с три загуби, ама нейсе... 

LightOne

Макар и да не участваме на това Европейско, не липсва драмата извън зеления килим.

Андреа Банда-Банда е предизвикана на дуел да защити мястото си в национален ефир.

Защото всички знаем, че гледаме мачовете заради коментарното студио.

FB_IMG_1718626305702.jpg

FB_IMG_1718626311783.jpg

FB_IMG_1718626316107.jpg

FB_IMG_1718626320421.jpg

FB_IMG_1718626326038.jpg

FB_IMG_1718626331074.jpg

FB_IMG_1718626336501.jpg

FB_IMG_1718626340836.jpg

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

itzo1994

Кой наистина гледа студията? :D Тоя Топчо е изплискал легена.

kabakov

Не знам кое е по-тъжно в случая - че някой я отразява тая пача, или че тая пача отразява с такъв роман тоя въздухар, или аз, който изчетох всички скрийншоти от край до край... :suicide:

Ponetron

Абе за мен по-скоро тя е права. Наистина е леко жалко от 30 мин студио и 2 часа мач, да обърнеш внимание на банда-банда, която се появява за пет минути общо :D Този пичага или я харесва и не му е пуснала, или наистина му е доста скучно. Ама пък ако почнат да си пишат на ЛС, лесно би му излязал късмета с тази истинска дама.

THE GRIM REAPER

Усраинците обаче как са се загърнали с тия знамена... 

natopor4en

На укроидите колко ли съдийски рамена ще им ударят ? :( 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

baikiro

СТАНЧУУУУУУ! Класата на САУДИ лигата отново се доказа!

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

baikiro
Just now, StoneColdFaN said:

УКРАЙНА ДОЛУ!!!

Защо? 

• Facepalm 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!