Jump to content

Европейско първенство по футбол 2024 (14.06.2024г - 14.07.2024г)

natopor4en

Recommended Posts

Mariyan01
2 hours ago, Ponetron said:

Абе ще има ли група на форума за фентъзито? Има ли интерес?

С две ръце ЗА

Само аз ли грам не съм хайпнат за ЕП? Остарях ли, какво стана, ама грам не ме ебе..

• Upvote 2
The Olimpic Hero
1 hour ago, MJ23 said:

Само аз ли грам не съм хайпнат за ЕП? Остарях ли, какво стана, ама грам не ме ебе..

И мен сравнително не ме ебе, но мен и за футбола като цяло от доста време ми е така. Може би единствено на Световни имам една идея повече тръпка. Ама примерно Световното по дартс ми е много по-важно събитие. Или пък Кечмания. :D

Ponetron
9 hours ago, MJ23 said:

Мен ме кефи краткият състезателен принцип тип европейско или световно за около месец и никога не ми е спадал ентусиазма. Не очаквам някакъв топ футбол или нещо такова, просто се кефя на статистиката и се надявам на колкото може повече изненади. А и какво по-яко от това да е лято и да има по 6-7 часа футболни студиа вечер пък били те и с Божинката :D 

baikiro

Момчета, има ли някакъв сайт където ще могат да се гледат пълни мачове на запис? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

StoneColdFaN

Бате, сърбетата и англетата колко ли ш' са напият със скрити патрони, щом са им забранили бирата? И дали ще има шутове и тупаници, въпреки многото полицаи? :D

StoneColdFaN

image.thumb.png.a9939b29b5537ce764d4100edfa70198.png

И марихуаната нема да им помогне на тия лекета.

11 hours ago, baikiro said:

Момчета, има ли някакъв сайт където ще могат да се гледат пълни мачове на запис? 

Не 

natopor4en

За сега много готино откриващо студио на Канал 1.

Имат интересни сабеседници, Илия Груев, Станислав Ангелов, Митко. Гледам свежата Банда Банда отново има рубрика в студиото. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

natopor4en

Футболната мафия много от рано започна със съдийските рамена в полза на домакина. Всячески се опитват да спънат иначе симпатичният отбор на Шотландия.

Туй симпатичен отбор да не значи “падат като круши, ама па задържат топката понякога повече”

natopor4en

Много хубава откриваща церемония направиха. Всичко беше много яко и красиво. Всички бях толкова цветни, толкова шарени, усмихнати и лъчезарни. Много позитив вайбс имаше.

Джендъри напред, тия шотландците излезнаха по насрани на терена и от БГ националите. 

StoneColdFaN

Рутинна победа на Германия. Тия шотландци излезнаха по-големи дървари и от нас, даже смея да мисля, че ние щяхме да окажем по-голяма съпротива от тия. :D

natopor4en

Да, много големи калитари бяха. То да се съберем тука десет души от Форума щяхме ги биеме 😂😂

UNDERTAKER*

Създадоха материал за култови меме-та шотландците :D Много исках да направят някакъв шокиращ резултат заради феновете им, ама бяха наляли гипса яко горките. Ни една атака, ни един удар. От това, което се видя, хич не съм оптимист и за другите им два мача, но да видим де, топка е, мач с мач не си прилича и т.н. Петела да продължи.

• Like 1
THE GRIM REAPER

Всичко е възможно. Няма да забравим групата от световното с Германия, Испания, Коста Рика и Япония.

baikiro

КВАДВОООО ТИТУЛЯЯЯР

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

itzo1994

НЯМА ЗАСАДА

@baikiro, в чест на г-н Дуа се чувствай освободен!

Edited by itzo1994
natopor4en

Феномоменална атака. Като за по учебник.

Ако садията беше свирил засада щеше да ограби труда на момчетата. Никаква засада нямаше. Гол е 100%