Jump to content

Европейско първенство по футбол 2024 (14.06.2024г - 14.07.2024г)

natopor4en

Recommended Posts

31 minutes ago, Mariyan01 said:

Кукурея няма грешно отиграване и в двата мача, страхотен и в двете фази, най-добрия защитник на европейското за сега.

Тоя клошар като го хване някой играч тип Мбапе, Мусиала, ще го направи на по - голяма карикатура от визията му.

• Wank 1
lunatic fringe
42 minutes ago, MJ23 said:

Тоя клошар като го хване някой играч тип Мбапе, Мусиала, ще го направи на по - голяма карикатура от визията му.

Авее я си гледай работата къв Мбапе кви пет лева бе мой видяхме го вече голямата дзвиздъ срещу Австрия беше тотален шут просто приеми че Нико Уилямс е най доброто крило до момента.Да се готвят останалите отрепки ще ги порим здраво! Италия и Хърватия вече си го отнесоха. Who's next?

Edited by lunatic fringe
UNDERTAKER*

Това е хубав момент. Сещам се за ония лаф на феновете на МанЮре какво се е случило за времето, в което Ливърпул не са виждали титла: "Петер Шмайхел стана шампион с нас, роди му се син, порасна, той също стана шампион с Лестър, вие още чакате" :D

Rise of Thunder

Дали ако усрайна отпаднат от Еврото, оня клоун със зелената тениска ще реве кат путка, че това не е честно?

• Haha 2
StoneColdFaN
5 minutes ago, Rise of Thunder said:

Дали ако усрайна отпаднат от Еврото, оня клоун със зелената тениска ще реве кат путка, че това не е честно?

Ш'са обади на Америка с молба за пакет с нови играчи. 500 мил. най малко.

THE GRIM REAPER

Словаците са неузнаваемо зле второто полувреме. Заслужена загуба.

Rise of Thunder

Словаците направиха така, че тия малоумни колхозници да нададат глас още повече. Олигофрени!

• Upvote 1
itzo1994

Съдийската бригада е от Англия, очаквам драми с VAR. 

• Upvote 2
  • LMFAO 1
itzo1994
1 hour ago, itzo1994 said:

Хихи :) 

StoneColdFaN

Бате, англичаните може и да са пълна скръб, ама съдиите им са ненадминати великани. 

• Upvote 1
UNDERTAKER*
2 hours ago, itzo1994 said:

Естествено...

Brutalnia

Колкото и да не харесвам французите, голът на холандците беше правилно отменен. Сигурен съм, че ако беше станало на другата врата, всички които сте против Франция щяхте да кажете, че има засада.

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

Ponetron

Не очаквах първите нули на първенството да са точно в тоя мач. Виктор Врачев по БНТ не спира да повтаря, че Франция имали три равностойни отбора ама ако всичките им три отбора са на това ниво, няма да спечелят нищо. Идват ми леко нефелни. Може би се очаква Мбапе да ги издърпа, но и той с този нос и затрудненото дишане, не знам в каква форма ще е до края.

Edited by Ponetron
  • Upvote 1

Моля екипа да вземе някакви мерки, защото тая тема е една брутална помия. Или да я заключва, или да банне дебилите, които във всеки пост кълнят. Знам, че не върви точно аз да го кажа, ама... Не може да има 3-4 човека нормално пишещи, очаквам да видя мнение - ебола за франция, спин за не знам си кой. Нито е забавно, нито нищо, отблъсква нормално пишещите хора.

@The Olimpic Hero @neshev @itzo1994 , моля да вземете мерки.

Двойна пенетрация отнесе ЛУНАТИЧНИЯ КРИНДЖ от ИКИПА. :wank:

Да, намалете дегенеращината и аотизма в темата. Единственото решение е футболът да се забрани и да си играем по махалите. :beer:

Edited by neshev
Just a fan
1 hour ago, neshev said:

Двойна пенетрация отнесе ЛУНАТИЧНИЯ КРИНДЖ от ИКИПА. :wank:

От WWE да патентоват "Caesar neshev". Ти си истинският трибален шеф!

6 hours ago, Ponetron said:

Виктор Врачев по БНТ не спира да повтаря, че Франция имали три равностойни отбора

Това си е гнусно преувеличение, на всеки е ясно. Да, имат най-много опции от футболисти, които са познати на обществеността, но пък не е като да са истински game changer-и. Тодибо например е много добър футболист, дръпна много от времето си в Барса(въпреки че и тогава си му личеше, че има сериозни качества), но дали може да го броиш за равностоен на Салиба, който се наложи като един от най-добрите в Англия?

Just a fan

Еби му майката, на всяко Световно или Европейско по БНТ имат мачове, в които се разминават звук и картина....

Rise of Thunder

Тоя Кансело каква дупка е. Защо продължава треньора да го пуска титуляр? 

StoneColdFaN

Няма такъв шизофреничен дебил като Мексикото.

11 hours ago, MJ23 said:

Моля екипа да вземе някакви мерки, защото тая тема е една брутална помия. Или да я заключва, или да банне дебилите, които във всеки пост кълнят. Знам, че не върви точно аз да го кажа, ама... Не може да има 3-4 човека нормално пишещи, очаквам да видя мнение - ебола за франция, спин за не знам си кой. Нито е забавно, нито нищо, отблъсква нормално пишещите хора.

@The Olimpic Hero @neshev @itzo1994 , моля да вземете мерки.

Туй малко лицемерно от твоя страна брачед 😂

18 minutes ago, Farest said:

Туй малко лицемерно от твоя страна брачед 😂

На някои хора акъла ни идва по - късно. Ама нали знаеш - по - добре късно, отколкото никога. :) Или пък не знаеш..

45 minutes ago, MJ23 said:

На някои хора акъла ни идва по - късно. Ама нали знаеш - по - добре късно, отколкото никога. :) Или пък не знаеш..

На моменти всички олигофренясваме тука 

THE GRIM REAPER

Потресаващо гаден втори кръг. Всеки отбор с изненадващ възход в първия сега се осира яката. 

Edited by THE GRIM REAPER