Jump to content

Европейско първенство по футбол 2024 (14.06.2024г - 14.07.2024г)

natopor4en

Recommended Posts

baikiro

АЙДЕЕЕ СЪРБЯ НА ВЪРБЯ! И пак великият Лудогорец! Карничник!

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

StoneColdFaN
2 minutes ago, baikiro said:

АЙДЕЕЕ СЪРБЯ НА ВЪРБЯ! И пак великият Лудогорец! Карничник!

Тоя велик Лудогорец можеше и да измъкне Швейцария снощи, ама Мурат ЯкЪн не пусна Дуа, т'ва е много лошо.

THE GRIM REAPER

Шибаните дървари потопиха словенците. България - Сърбия дежавю.

Edited by THE GRIM REAPER
  • Upvote 1
The Big Red Machine

И тия май като хървати и албанци вчера, се потопиха взаимно. Тука от Балканите май само турчолята ще останат.

Mariyan01

Шибани шибани сръбци! Естествено го имах г/нг и трябваше да изравнят в 90+5.🤗

Ponetron

И тука избегнахме двете нули. Турнирът върви супер с около 2.6 гола на мач.

The Big Red Machine

И на мен дотук турнира ми харесва. Приятно съм изненадан от някои отбори, които ги водят уж аутсайдери, като Словения, Грузия, Албания, Румъния дори, а те показват много добра и смела игра. 

StoneColdFaN
7 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Шибаните дървари потопиха словенците. България - Сърбия дежавю.

В такива моменти си проличава кой най-много заслужава да спечели. В онзи мач от ноември ние заслужавахме победата, щото се борехме до последно, въпреки всички случили се неща. Тука победата трябваше да е за Словения, но и при двете ебания късмет покри сръбската сган.

• Upvote 1
  • Sad 1
StoneColdFaN

Да ви вкарат в последните 5 минути дано, сган английска.

Ponetron

Дано станат втори и да се паднат с немците на осминафинала.

• Upvote 3
UNDERTAKER*

Личи си как им е некакъв ангажимент тоя турнир на англичаните. Като пролетното почистване вкъщи, неприятно е, ама требва да се свърши.

lunatic fringe

Ебаси гола вкара тоя Хюлманд.Още от периода му в Лече разбрах че може да стане голяма звезда и че и кура му е футболист....

Ponetron

Сърбия - Дания май ще се окаже много добър мач. Сърбежите са зле, но с този гол накрая им се отвори голяма възможност за излизане от групата.

StoneColdFaN

Дори и ние бихме могли да направим едно добро представяне срещу точно тая Англия, която в момента е жив смях. Ит'с къминг хоум, ит'с къминг хоум, накрая к'во - биеш Сърбия с 300 зора и се мъчиш срещу Дания. Обвинявайте ме в тролеж, ама е така.

Потресаващо слаба Скуадра. Знаех # че са жалки, ама чак пък толкова... Ди Лоренцо е на ниво Патрик Габриел Галчев, даже по - зле. По добре да не се класират, отколкото да се излагат така.

• Sad 2
StoneColdFaN

Днес Донарума наистина се доказа като най-добрия действащ вратар в света, щото Испания трябваше да водят с 5:0 до момента.

Edited by StoneColdFaN
The Pain

Аве кво става с тия авто-голове ве, писна ми.Kaзах ви, че нападателите са супер злетаци, най-слабото поколение атакуващи играчи от 30 години насам.Бива ли Джамал Мусиала да е единствения вкарал 2 гола след 2рия кръг??? Кои са хората-Кай Хавертц, Хари Кейн, Гакпо, Мората и 40 годишен Роналдо ли ве?

Бягай от тука, така ме дразни тоя футбол :D :D

9MLnN5Y.gif

Ponetron
2 minutes ago, The Pain said:

Аве кво става с тия авто-голове ве, писна ми.

На миналото европейско имаше 11 автогола :D На това дотук сме на 5тия. Ще е силно ако ги минем.

Rise of Thunder

Италия са ебати жалкия отбор. Направо не мога да повярвам как отбори като Интер, Милан, Ювентус, Лацио и Рома не могат да извадят един национален отбор като хората. 

Mariyan01

Кукурея няма грешно отиграване и в двата мача, страхотен и в двете фази, най-добрия защитник на европейското за сега.

• Upvote 1
brayan_lotusrenault

Страхотен и приятен футбол от Испания и в двата кръга, ако бяха по точни тая вечер резултата отиваше на 4-5 на 0.

• Upvote 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

lunatic fringe

АААААААА ЛА РОХА ЕСПАНЬОЛА !👑👑👑👑🏆🏆🏆🥇

КРАЛЯ ЩЕ Е САМО ЕДИН! ОТ СЕГА Е ЯСНО КОЙ ЩЕ Я ВДИГА! МОИТЕ ХОРААА ВАМОООС! ВСИЧКИ ДРУГИ МИШКИ ДА СЕ ГОТВЯТ ИСПАНСКАТА МАШИНА НЕ ПРОЩАВА!🏆🏆🏆🏆🥇🇪🇸🇪🇸🇪🇸❤️❤️❤️❤️🔥😎

THE GRIM REAPER

То наистина добре че беше Донарума, иначе 3-4 гола щеше да има.