Jump to content

Европейско първенство по футбол 2024 (14.06.2024г - 14.07.2024г)

natopor4en

Recommended Posts

The Big Red Machine

Айде обърнаха. Опита си е опит все пак, колкото и слабо да играеш.

Ponetron

Ебаси мача :D Общо взето самоубийствен Х и за двата отбора. 

• Upvote 1
  • Sad 1

Някой от София ако може да ме упъти до хърватското посолство да отида да им начупя на всички хървати там краката за дето ми издъниха фиша в последната минута

StoneColdFaN

Малко им е на Хърватия, съжалявам. Не троля, обективен съм. Когато водиш в резултата и се браниш по такъв ламерски начин, абсолютно заслужаваш да ти изравнят по най-болезнения начин. Малоумници.

Mariyan01

След всичките постове на Ледения в тази тема се чудя дали 24/7 е пиян или просто е аутист. Първото е почти невъзможно, така че май остава втората опция.:(

StoneColdFaN
5 minutes ago, Mariyan01 said:

След всичките постове на Ледения в тази тема се чудя дали 24/7 е пиян или просто е аутист. Първото е почти невъзможно, така че май остава втората опция.:(

Много ме подценяваш бе, мойто братчето. Ама в случая нито съм пиян, нито съм аутист, както казваш. На България също са изравнявали по такъв начин, след като са водили в резултата (рядко в днешно време). Ламерска защита, 50 положения пред вратата ти, накрая топката влиза в последната минута. Законите на футбола, не съм ги измислил аз.

Edited by StoneColdFaN
1 hour ago, StoneColdFaN said:

Позволи да не се съглася. Ако трябваше само да мълчим, що се вдигнахме на протест и свалихме Перукан? В момента се вижда прогрес, макар и минимален в нашия национален, дано така да се продължи и занапред.

Кво общо има свалянето на Перукан с мълчанието и отдаването на дължимото на Хърватия? 

Те и Франция 2018 станаха световни шампиони, но на еврото 2 години по-късно отпаднаха от Швейцария на осминафинал-ебахти некадърниците,а?

Иначе става доста яко европейско, като така наречените аутсайдери играят супер и могат да объркат доста сметки и фишове:).

Едно време какви дискусии имаше по време на тия първенства.. Направо ми става тъжно, като чета сега. :( 

StoneColdFaN

Нали, и аз не мога да повярвам, че изобщо се хванах на хорото да споря.

Rise of Thunder

Хърватите напълно си заслужаваха Х. Не заслужаваха победа. 

Ponetron

Колеги, спорди вас имаше ли фал в атака при гола на Германия?

yaripim
On 6/16/2024 at 11:44 PM, MJ23 said:

Пп - Добре де, @yaripim @OyeaH Реал как са платили за тази торба с говна Йович 60 млн някога? Този човек е нереално жалък и дебел, не знам преди 3-4 години как е бил да заблуди Реал, но той е под дъното.

Няма безгрешни, чоек. Нито ще е първият нито последният такъв .

3kuoda.gif

Тия от Шотландия или са пияни, или ся заложили корнери на Швейцария - нямам друго нормално обяснение.

Пп - След гола за 1:1... Пияни са тия, няма никаква друга логика. Боби Михайлов да не е станал президент на шотландската футболна федерация?

Edited by MJ23
StoneColdFaN
44 minutes ago, MJ23 said:

Тия от Шотландия или са пияни, или ся заложили корнери на Швейцария - нямам друго нормално обяснение.

Пп - След гола за 1:1... Пияни са тия, няма никаква друга логика. Боби Михайлов да не е станал президент на шотландската футболна федерация?

От Перукан по-голяма пияница няма, моля ти се.

Mariyan01
3 hours ago, Ponetron said:

Колеги, спорди вас имаше ли фал в атака при гола на Германия?

50 на 50 ми е. Със сигурност ако не беше вкарал сила в бутането, Орбан нямаше да се таркаля около топката, но имам Мусиала във фентъзито, така че съм да няма фал.:D

Иначе Швейцария и Шотландия правят доста добър мач. Шотландците наистина са доста посредствени отзаде с тотална дезориентация и само късметът ги пази вмомента.

baikiro

Унгарците играха страхотно на предното Евро, когато бяха в групата на смъртта с Германия, Франция и Португалия. Сега са трагични в много по-леснa група. Разликата? Тогава боклукът Собослай беше контузен и не ги дърпаше назад. 

Edited by baikiro
  • Facepalm 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

UNDERTAKER*

Това на Шакири е велико постижение. Да си вкарал на последните 3 световни и последните 3 европейски:wank: и то все едни голове вкарва.

:D

UNDERTAKER*

Досега беше лесно. От днес почва тегавото. Какъв да е режима, кога да се спи, колко кафе да се пие :(

Ponetron

Головете на Шакири на такива първенства и представянето на Очоа на Световни са две от най-големите легенди на днешния футбол :D

• Upvote 2
baikiro
41 minutes ago, UNDERTAKER* said:

Досега беше лесно. От днес почва тегавото. Какъв да е режима, кога да се спи, колко кафе да се пие :(

Защо? По три мачове на ден си е достатъчно тегаво. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Mariyan01

Да се радваме, че мачовете са във възможно най-удобните часове, че световното 26та ще е ебаси тегавнята с мачове през нощта!

LightOne
1 hour ago, Mariyan01 said:

Да се радваме, че мачовете са във възможно най-удобните часове, че световното 26та ще е ебаси тегавнята с мачове през нощта!

Защо? САЩ 94 мачовете се играеха по обяд, за да е удобно на европейците вечерно време, както е било и с Мексикотата. (Именно убийствената обедна жега се сочи за причина за единия ни провал там.)

Не виждам защо тази практика ще се изменя тепърва. Европа винаги са били най-големият пазарен дял и те са поръчвали музиката (ерго програмата на мачовете).

• Upvote 2

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

baikiro
45 minutes ago, LightOne said:

Защо? САЩ 94 мачовете се играеха по обяд, за да е удобно на европейците вечерно време, както е било и с Мексикотата. (Именно убийствената обедна жега се сочи за причина за единия ни провал там.)

Не виждам защо тази практика ще се изменя тепърва. Европа винаги са били най-големият пазарен дял и те са поръчвали музиката (ерго програмата на мачовете).

В момента Принца поръчва музиката. Да се радваме, че сме близо до Рияд и ще гледаме по нормално време. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

lunatic fringe

На това Евро се доказа едно нещо и това е че почти всеки който премина в Саудитска Арабия освен може би Роналдо,Канте,Неймар и още двама трима макс е тотално свършил със футбола.След вчера вече тотално отписах Брозович а след днес вече същото може да се каже и за Митрович и СМС. И най лошото е че не са само те ами почти всички които преминаха в Сауди лигата.Европа си е Европа каквото и да си говорим и това се вижда.Тези хора които заиграха там вече ги интеруват повече парите и тлъстите чекове отколкото футбола...

StoneColdFaN

Крайно време беше да ви поведат, мамито ви сръбско.