Jump to content

Европейско първенство по футбол 2024 (14.06.2024г - 14.07.2024г)

natopor4en

Recommended Posts

StoneColdFaN
44 minutes ago, MJ23 said:

Вие сте като Софи и Гринго бе. До вчера се карахте, днес си бъркате по дупките.

Пак ли ти свърши уискито? Спокойно, имам още, обади ми се.

• Confused 2
StoneColdFaN

Бате, много фишове бяха изпотрошени днеска. Украйната си изнасилена от Румъния с 3:0, защитата им по-лоша и от нашата (първо). Луканку и Белгия не уцелиха 58 пъти вратата на Словакия, отмениха им 2 гола, загубиха (второ). Франция победи, ама пък Бапето изпусна да вкара (уж бил най-добрия), за капак сам си разби носленцето и получи жълт картон, тръгна си. (трето).

The Olimpic Hero

Да еба и грозното, малоумно, тъпо европейско първенство. Ужасни, скучни мачове от по 1:0 с много ритане. Това явно е модерният футбол. А Мбапе е ебахти примадоната. Почва да ме дразни яко тая тъпа костенурка. Мама ти да еба, ти никога няма да си истинска костенурка нинджа. Костенурките нинджа са готини и забавни. Ти си една тъпа и грозна костенурка. Еби си майката!

Винаги в груповата фаза е така... като направиха да може и отбори с по 2 точки да се класират , никой не си дава много зор и се пазят за по нататъка ми се струва. А и не трябва да се забравя , че много играчи имат изкарани тежки сезони зад гърба си с по 40-50 мача. Световното като беше горе долу в средата на сезона , беше доста по добре от към динамика ми се струва. 

• Upvote 1
Mariyan01
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

. А Мбапе е ебахти примадоната.

В случая му счупиха носа, не звучи сериозно. Обаче беше забавно като влезна на терена и Дешан го накара да легне хахах. Не искам да го защитавам, но и в двата случая не беше виновен с нищо.

Ponetron

Днес домакините играят. 60к бесни турци ще заемат местата си за да видят разгрома над Крацфелия и компания и да покажат, че най-доброто първенство в Света е там където са Моуриньо и Мъри Стоилов.

natopor4en

А някой знае ли защо мача на съседна, и родна за някои от вас Турция, ще се води от аржентинеца Факундо Тело ???

Реферите не трябва ли да са само от Европа. Нали е евроейско все пак. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Ponetron

И на копа Америка ще има европейски. Правят си някакви свирки двете федерации. Важното е да не слагат аржентински мангал за съдия на единственият футболен Бог - Роналдо. Другото е все тая.

• Haha 1
baikiro

Не ми пука от къде са съдиите, всичко е наред стига да не почнат да идват техни отбори като "гости" по подобие на жалкото турнирче Копа Америка, което отдавна загуби каквато и да е идентичност. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

kabakov

Там трябва обединение на Копа Америка и Голд Къп. И без това и едните и другите са преклаено малко като бройка държави.

9 hours ago, Mariyan01 said:

В случая му счупиха носа, не звучи сериозно. Обаче беше забавно като влезна на терена и Дешан го накара да легне хахах. Не искам да го защитавам, но и в двата случая не беше виновен с нищо.

Аз тук подкрепям решението на Дешамп да накара Мбапе да се върне и да легне на терена. Близо 2мин французите чакаха да направят смяна! В такъв момент от мача е недопустимо да става такова забавяне! Австрийците надигнаха вой, когато и те искаха да направят смяна в следващата или по следващата атака и рефера пак се забави.

Иначе кофти за Мбапе. Да се връща с маска и да запуши устите на всички хейтъри!

• Upvote 2
StoneColdFaN

Половината БВЦ, вкл. и Моя Милост, сме за Турция днес. Да бъде! :)

• Upvote 1
  • Facepalm 2
Mariyan01
28 minutes ago, StoneColdFaN said:

Половината БВЦ, вкл. и Моя Милост, сме за Турция днес. Да бъде! :)

Да не ти е родна както топора се изразява?

Ponetron

На всички ни е родна по кръв за жалост, така че само ДПС и Арда Гюлер.

baikiro

Гнусните грузинци са атакували нашите хора на стадиона. Грузинци прости в Германия сте гости!

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

lunatic fringe

Тоя мач е пред домашна публика за Турция 🤣🤣

StoneColdFaN

Маняк, режисьора от Диема не може да се оправи с ЕДНА ГРАФИКА. 🤣

baikiro

ГОООООЛ! СТАДИОНА ЩЕ СЕ СРУТИИИИ!

• Like 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

StoneColdFaN

ТУРЦИЯ ПРЕПОДАВА! 2 ГОЛА ЗА 2 МИНУТИ! 

Жалко само, че реферчето отмени втория, че остана само първия. Два хуя дебели за него.