Jump to content

WWE RAW - 22 април 2024

Recommended Posts

Rocky ефектът :unsure: :

According to Wrestlenomics, WWE Raw on April 22 averaged 1.597 million viewers. This number is down from the 1.807 million viewers the show averaged last Monday. This is the lowest viewership that the show has recorded since January 15, 2024.

Иначе тука е много важно да се кажат няколко неща:

Първо - RAW тая седмица беше в директен сблъсък с плейофите на NBA и NHL - което е ОГРОМЕН фактор.

Второ - всъщност рейтингите на RAW преди КечМания сезона бяха редовно около 1.3, 1.4 и 1.5 . Миналата година по това време рейтингите са си били малко над 1.8. Така че реално няма някаква драма - нормално е да е такава гледаемостта. 

Даже, като се има предвид какво филър шоу е било, без големи звезди и т.н. - според мен рейтингът си е висок. Навсякъде повтарят колко много зрители са изглубили WWE за две-три седмици, но за мен това е пълна глупост. Винаги RAW след Мания прави нереално високи цифри и после спада, а понеже тая Мания беше супер грандиозно събитие и просто отклонението нагоре беше още по-високо от нормалното. Съответно сега и загубите са по-големи.

• Upvote 3

Кефи ме, че на Доминик се опитват да му предадат визия на Еди все повече, очаквам когато се разпадне групата му да почне да излиза с латино ризки.