Jump to content

WWE RAW - 15 април 2024

Recommended Posts

Hachiko

Бях писал, че Шеймъс сигурно ще се върне нацепен..... той станал по дебел от мене!

• Haha 1
  • LMFAO 2

Шеймъс да беше излязал по-облечен, дейба.. Язък, че се бяхме надъхали за неговото завръщане! Това си е чист непрофесионализъм! Не сме 99та, а 2024та и социалните мрежи биха го "разкъсали" заради формата, в която се намира. Като един от най-добре изглеждащите кечисти през последните 10тина години се завърна като чувал с картофи дето аха да се скъса..

Пичът е на 46 и е във функционална форма. Миро ви го казва на времето, но няма кой да вдене. :(

Edited by neshev
Chicky Ricky

Шеймъс с тази физика и тези зелени гащета прилича на бутилка уиски Tillamore Dew. Hahahaha 

7 hours ago, neshev said:

Пичът е на 46 и е във функционална форма. Миро ви го казва на времето, но няма кой да вдене. :(

Нешка за сефте го виждам тва видео и супер нелепо изглежда. Трудно ми е да приема, че от WWE са пуснали такова нещо да изтече в интернет пространството..

Raw on Monday night against the strong competition of the WNBA Draft, took first place on cable with 1.81 million viewers and a 0.61 rating in 18-49.

Шеймъс е ебати шкембето. Що го върнаха в тая форма не знам. Да бяха изчакали малко. Наистина си е срам.

Пол Левек Трите Хикса Церебралния убиец кучия син Хикса наистина прави добро шоу и добър букинг, но при него сцената не изглежда грандиозна, самата зала бие на инди сцена малко, що го прави тва тоя бастун не знам. Да привлече някви зрители които супер много разбират от кеч ли иска? 

itzo1994

Тука се оплаквате, че Биг И шляпал опонентите си по гъза и не трябвало да има такива шоу елементи.

Междувременно в САЩ не просто гледат WNBA, ами и драфта им. :hump:Изроди.

• Haha 1
  • Wank 1
kabakov

Това е мистерия и за мен. Отгоре на всичко, пачите ревът, че им дават много по-малки заплати от на мъжете. Първо едните играят 82 мача, а другите играят 40 мача. Плейофите са 4 от 7, срещу 3 от 5. И най-голямата разлика - да сравнят рейтингите, спонсорите, рекламата. За това ЛеБрон получава по 30+ милки на сезон, а цялата WNBA май получават около 10 милки всички баскетболистки.

14 hours ago, Beks said:

Нешка за сефте го виждам тва видео и супер нелепо изглежда. Трудно ми е да приема, че от WWE са пуснали такова нещо да изтече в интернет пространството..

За мен като цяло Миро никога не е бил нещо впечатляващо, тук всеки ще ми скочи, но аз давам обективно мнение, повечето му се кефят, защото е българин, аз също се радвам, че е постигнал успехи, но никога не е бил нещо грандиозно и впечатляващо. Винаги като съм чел мнения за него съм смятал, че са прекалено субективни. 
Малцина знаехме, че той в действителност е Сашо Джобера.

7 hours ago, Farest said:

Пол Левек Трите Хикса Церебралния убиец кучия син Хикса наистина прави добро шоу и добър букинг, но при него сцената не изглежда грандиозна, самата зала бие на инди сцена малко, що го прави тва тоя бастун не знам. Да привлече някви зрители които супер много разбират от кеч ли иска? 

Taка ще е декора вече. За повече места в залата.

batistaheel
6 hours ago, hacky said:

За мен като цяло Миро никога не е бил нещо впечатляващо, тук всеки ще ми скочи, но аз давам обективно мнение, повечето му се кефят, защото е българин, аз също се радвам, че е постигнал успехи, но никога не е бил нещо грандиозно и впечатляващо. Винаги като съм чел мнения за него съм смятал, че са прекалено субективни. 
Малцина знаехме, че той в действителност е Сашо Джобера.

И Хълк Хоган за мен не е впечатляващ като умения, leg drop, що за финишър е това? Мисълта ми е, че човекът има харизма, за голямо момче си има стабилни умения. Просто дъртият рептил реши да не го пушва на инат, защото стана over сред феновете и не го освиркваха какъвто беше замисъла зад новия образ "Rusev Day". Дори го сваляше от екран, хората по залите крещят Русев дей, а Винс напук го кара да пада и не му дава щатската титла. Винс винаги е бил гадняр със стереотипни разбирания за кечистите от Източна Европа. Сега му е времето да се върне в WWE, Зетя мисля, че ще му намери място в карда. 

• Upvote 3
2 hours ago, batistaheel said:

И Хълк Хоган за мен не е впечатляващ като умения, leg drop, що за финишър е това? Мисълта ми е, че човекът има харизма, за голямо момче си има стабилни умения. Просто дъртият рептил реши да не го пушва на инат, защото стана over сред феновете и не го освиркваха какъвто беше замисъла зад новия образ "Rusev Day". Дори го сваляше от екран, хората по залите крещят Русев дей, а Винс напук го кара да пада и не му дава щатската титла. Винс винаги е бил гадняр със стереотипни разбирания за кечистите от Източна Европа. Сега му е времето да се върне в WWE, Зетя мисля, че ще му намери място в карда. 

Не ме разбирай погрешно, всичко добро му желая, но за мен харизмата му беше слаба, често реакциите му не изглеждаха естествени, примерно в историята когато Лешли ебеше Лана.

• Upvote 4

Rusev със сигурност беше подценен в WWE и не му се даде особен шанс, когато беше най-популярен.

Но, като цяло, не смятам, че Rusev има качествата и отдадеността да бъде топ звезда. Беше еднозначно как, когато враждуваше с лицето на компанията, Roman Reigns, си би камшика за 2 седмици в България да си кара медения месец или нещо от сорта. Колкото и дивиденти да имаше на екран от партньорството си с Lana, зад кулисите, интимността им по-скоро беше в негов ущърб. Самата тя прееба историята между него, Dolph и Summer Rae, като обяви годежа си с Rusev, с което прекрати историята и си навлече недоволството на управата.

Вече в AEW е пълно фиаско. Самата идея, Rusev да дебютира изрусен, с геймърски гимик и тениска на Мики Маус, е пълен самосаботаж от негова страна. После донякъде се възстанови с Redeemer gimmick-а, но с цялата неактивност, редица контузии и безидейният буукинг на Tony Khan, целият хайп около него се изпари и се съмнявам някога да си върне нивата на популярност. 

3-16-2021

Разочароващо е, че Рия ще трябва да отсъства определено време. Ако някой има информация дали контузията е станала при получаването на стола в рамото миналата седмица от Лив или е нещо друго и това е kayfabe оправданието, нека да сподели. Едновременно пък ако има кечисти, чиито кариери печелят от известно отсъствие в прайма им, то това са супер over шампиони, които трябва на сила да овакантят титлите си. Гарантирано когато се върне, таванът ще падне за Рия и тя ще изглежда дори по-легитимно.

Лив ще спечели като образ от цялата тази история и може би ще е добра идея да я обърнат, за да може този хийт да не ходи на вятъра. Не мисля обаче, че ни чака дълъг рейн от нейна страна, а по-скоро ми се чини голямо разместване при драфта и една от големите звезди на Смака да дойде тук.

Това бих определил като по-голямата новина от шоуто, всичко друго беше по-''ежеседмично'', но в никакъв случай лошо. Напротив - за поредна седмица всяка част от шоуто се усещаше като важен елемент вместо нещо, хвърлено за да запълни телевизионно време. А колко много подобни сегменти и мачове гледахме всяка седмица! Това не бива да се приема за даденост и този нов похват след Кечмания (да се започват тотално нови истории вместо да се продължават тези от КМ) заслужава търпението ни като зрители. По малко за някои от сегментите, направили ми впечатление:

• През КМ сезона буквално станах Cody crybaby и много се надявах той да спечели титлата. Не съм особено доволен как протекоха първите му две седмици като световен шампион. С Дуейн се получи страхотно миналата седмица, но на Смака и тук положението беше "излизам за да видите, че съм в залата". Сякаш можеше да е по-замесен централно в поне някои от развилите се истории, но едновременно с това WWE се опитват да превръщат мачовете на шампиона си в много по-ексклузивно съдържание, така че това може и да е целенасочено. При всички положения съм любопитен какви истории ще развият с него оттук нататък, защото ако разчитат на името му да селва ppv-та, мисля, че биха останали разочаровани.
  • Очаквах Сами да падне и да има мелтдаун, но това беше даже по-добро. Гейбъл изглеждаше като психопат и откровено се изсмях как хвана Зейн от ръцете на жена му. :D Трябва да се отбележи, че Гюнтер отсъства две седмици и има вероятност да бъде замесен в историята когато се върне. Разбира се повечето фенове казват, че той сега ще отиде в МЕ картинката, но аз наистина не схващам как човек, загубил мидкард титлата, би имал keyfabe case да се бие за световната титла. Не, че не е готов за този шанс, де.
  • Слабо начало и за Прийст, но отново разбираемо. Макар и 3 часа, има доста истории и звезди, получаващи шанс, така че няма време за повече от 2-3 сегмента за кечист, дори и в МЕ. Усо - Прийст за мен е слабичък, но същевременно Усо е абсурдно оувър с публиката всяка седмица и навсякъде, Прийст keyfabe е един от най-силните кечисти в момента, динамиката е традиционна фейс/хийл, тъй че очаквам по-скоро приятен мач и история. В един момент ще трябва титлата да се прехвърли в историята между Макинтайър и СМ Пънк.
  • Шеймо е един от тези пичове, които винаги ми звучат по-добри от репорти, отколкото като го гледам, но едновременно с това си е леджит голямо име и прекрасно попълнение към ростъра. Това е типа кечист, който ще загуби от хийл, набиращ инерция, и загубата ще значи нещо, така че със сигурност има своето място на шоуто.
  • Таг титлите и целия булшит ми дойде в повече, но публиката отново ги лапаше тия "бигест таг тайтълс ин хистри' лайна с удоволствие. Супер прекаляват с това обявяване на титла/кечист/мач/ера/музика/дизайн за най-доброто/велико/голямо в историята, ама похватът очевидно продава, а и донякъде е реалистично, че някакви батки и топ атлети биха твърдяли, че са най-добрите в историята. Р-Трут ми е забавен понякога, но понякога не мисля, че се получава толкова, колкото твърди IWC. По-скоро ми се иска да видя нови шампиони скоро отколкото нов дълъг рейн.
  • Upvote 4
The Olimpic Hero

Sheamus на мен не ми изглежда извън форма. Справи се добре в мача си, беше подвижени, тялото му не прилича на това на Кевин Оуенс примерно, където трябва да се бие с тениски. ОК си е. Та не може всички да се връщат назобени до козирката в стил Ренди Ортън или AJ Styles.

• Upvote 4

37 minutes ago, neshev said:

Sheamus отговаря на критиките:

Евала на реакцията му! Това само ще го надъха да покаже най-доброто от себе си! И не говоря само визуално, но със сигурност ще се раздава х2 в мачовете си! Признавам си, че чисто откъм поведение Шеймъс ме спечели преди много години след един сегмент със Сантино Мариела:

• Upvote 2
Hachiko
12 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Sheamus на мен не ми изглежда извън форма. Справи се добре в мача си, беше подвижени, тялото му не прилича на това на Кевин Оуенс примерно, където трябва да се бие с тениски. ОК си е. Та не може всички да се връщат назобени до козирката в стил Ренди Ортън или AJ Styles.

Човека е за пример. Тренираше активно нон стоп, но здравето му не го позволяваше вече, затова и формата му е в това състояние.

• Upvote 2
Rocky Maivia

Шеймъс е във форма, просто има много сланина по шкембето още. Шокът при него беше, че той винаги е бил нацепен, независимо дали е WWE champion или джобър и изведнъж да го видиш така си WTF?!?! Винаги ми е бил приятен но с години не знаят какво да правят с него и е "просто там" и се надявам сега в PAUL tripple h  LEVESQUE ерата да отиде поне във upper midcard-a. Ще свали тлъстинката много бързо, донт вори. От почти година нищо не е качвал в ютуб, предполагам е било сериозна контузията. 

От кечмания насам кеч групите във фейсбук не се търпят. Всичко в момента са или ебавки със Шеймъс или Роман крайбейбис. Take your pick!

• Upvote 3

Snickers_BrandflagGif_2.gif

Hachiko
5 minutes ago, Rocky Maivia said:

. Всичко в момента са или ебавки със Шеймъс или Роман крайбейбис. 

Интересно, че фб ти ги набива тия алотистични групи сам, дори да не си част от тях. Нон стоп ми излизат някви УЖ забавни мемета.

• Facepalm 1
Mariyan01

Със сигурност ще влезе в най-добра форма. Изглежда здравословното му състояние не му е позволило да тренира както трябва. Та той човекът има фитнес канал в Ютуб ебаси....

• Upvote 3
Ponetron

Той драфта е след седмица, как е мислил да се изчисти дотогава?:D Иначе най-вероятно наистина са го викнали по-рано отколкото е трябвало и не е успял да изчисти. Ако бяха викнали Ортън примерно Май месец миналата година, и той щеше да изглежда така. Дано сега активната му заетост не му попречи да си довърши къта.

• Upvote 1
The Olimpic Hero

То самата професия кечист предразполага към това да се изчистваш заради постоянните движения. Макар, че винаги има примери като Кевин Оуенс. Мислех, че този човек един ден ще отслабне, но не го направи. :D Гюнтер пък отслабна, така че може би си е и до човека.

• Upvote 3

Hachiko

Оуенс е казвал, че обича да си яде и не му пука, щом на ринга се оправя :D .

• Upvote 4