Jump to content

WWE RAW - 15 април 2024

Recommended Posts

Ponetron

Абе май Шеймъс си е във бълк. Очаквам до няколко месеца като почне да чисти да е в топ форма, въпреки че имам предчувствие, че скоро ще си бие шута от компанията. Поне преди имаше подобни слухове.

9 minutes ago, Mariyan01 said:

Той харесва ли нещо различно от Милан и Локо София??:D

Пропускаш Аталанта и Кристъл Палас.

Иначе извън майтапа, ако сте на 30+ и се кефите на хора като Ролинс, Коуди и т.н. имате тежък проблем и трябва да потърсите помощ. От поне 3 години не гледам кеч, няма и да гледам никога повече, но няма да спра да троля и да се забавлявам с коментарите тук.

Дано форума не може да се чете анонимно, че кой знае колко хора всяка седмица си правят забава на наш гръб...

3 minutes ago, MJ23 said:

От поне 3 години не гледам кеч, няма и да гледам никога повече, но няма да спра да троля и да се забавлявам с коментарите тук.

Троленето е забранено, тъй че се въздържай. :happy:

HeaDMaKeR™

Perc Gable 🤠

• Wank 1
  • Confused 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

The Pain
7 hours ago, Just a fan said:

Ментето Азис Jr. вече започва да бъде разкрито.

Screenshot_20240416-080713.png

Брат, с мнения на 12 годишни олигофрени, които се оплакват как Коди държал титлата странно ли трябва да ни докажеш, че хората се обръщат срещу него? Истинските кеч фенове знаят, че титлите са се държали така винаги и то още преди 50 години, така че сит даун джаброни и оцени поне за минута дъ гууд олд таймс, които ни предоставят в момента, преди да се върнеш в тик ток блатото отново.

image-1.thumb.jpg.e600fc5abedd2a87d30d84a2876fc362.jpg

Edited by The Pain

9MLnN5Y.gif

Bobotsi

Коуди няма как да прави много по-различни промота, когато все още няма опонент. След като този петък Стайлс победи Рицаря, съм сигурен че ще завържат добра вражда. Иска ми се дори да направят препратки към BC въпреки че двамата не се засякоха.

Много жалко за Рия Рипли, беше ми най-интересна от жените. Хайпа по наркоманката Лив не го разбирам. В женския кеч отдавна не стига да си просто красива и за мен няма качествата да бъде шампион.

Новите отборни титли следват стилистиката на остналите нови колани, което е добре, но продължават да не ми харесват. DIY са претенденти номер 1 вече сигурно 7ми път за последните 3 месеца. Дано спечелят титлите че вече става банално. Отборната дивизия има добри отбори, но липсват промота и добри вражди за да се вдигне интереса на хората. Дано ПОЛ ЛЕВЕК се заеме с нещата.

Хубаво е че Шеймъс се завръща. Надявам се че имат някакви планове за него след драфта, защото ще е тъпо да му убият инерцията с разни епизодично появи по шолотата.

Гейбъл и Сами направиха много добър мач. Излизането на Зейн имаше голям заряд. Аз лично не си спомням когато някой е излизал през публиката да е бил чак толкова близко до феновете и да им отдаде толкова внимание. На ринга имаха химия по между си и се изпотрошиха (особено Сами) след което по доста мазен начин Гейбъл търнна хийл пред погледа на Хатиджа. Интересен ще е Чад Гейбъл като злодей. Харесвах го предимно заради underdog face историите му, но мисля че има потенциал като хийл който след време да детронира Зейн. А и все пак е малко джудже което умее да се бори, най-нормалното нещо е  да е злобар. :D

Edited by Bobotsi
Just a fan
1 hour ago, The Pain said:

Истинските кеч фенове знаят, че титлите са се държали така винаги и то още преди 50 години

Рик би ти се изсрал в устата ако види, че го сравняваш с Коуди.

31 minutes ago, Just a fan said:

Рик би ти се изсрал в устата ако види, че го сравняваш с Коуди.

Поне положи някакво усилие. Излагаш се.

• Upvote 4
Just a fan
14 minutes ago, neshev said:

Поне положи някакво усилие. Излагаш се.

Сега кво, ще се правим, че Рик е в състояние да го напише това цялото ли? Сигурно акаунта му го върти оня марк Пол Лавек, защото Рик Светкавицата, когото аз познавам и обичам не би се принизил до такава степен.

За някой пиклив $ отгоре да има за пиячка, Рик би се присъединил дори към #ЕлМаестроСектата и би написал пасквил стил Георги Атанасов да го върнат на работа.

• Upvote 2
  • Haha 1

Доста силен финал на RAW. Sami Zayn получи един от най-добрите entrance-и в историята на RAW. Продукцията вдигна рязко нивото. Винаги съм смятал, че хейтът по Kevin Dunn е преекспониран, но явно е бил донякъде оправдан, защото не е изглеждало толкова добре в този аспект. Самият Sami Zayn има покъртително израстване, откакто дебютира и изгради нужния образ и харизма. Имаше ключова роля в най-скучния период на The Bloodline и ги направи отново интересни. И дори сега, просто е перфектен в ролята на underdog. И въпреки, че е с една глава над Chad Gable, успява да е по-малкият на ринга. Нямаше никаква логика Chad Gable да спечели и после да обърне heel, тъй че това беше много по-удачното развитие. Sami печели, Chad Gable за пореден път губи на косъм от голямата победа, което го кара да превърти. Много добре беше направен самия turn, когато вече си казваш, че шоуто приключва, Sami се прегръща с жената, но Chad Gable го изтръгва от нея и му набива мазния суплекс. :D Би било удачно да разучи heel-ските промота на Angle. И със сигурност е наложително да отебе Tozawa и Otis, и да се съюзи с младите момчета-борчета, братята Creed. 

Cody още е в победната обиколка. Няма никакви наченки, че ще се обърне публиката срещу него. Нормално е, като топ babyface, да поляризира определена прослойка от феновете, но важни са платежоспособните фенове, които засега му ядат лайната. 

Новият дизайн на отборните титли ми харесва, но нещо с осветлението в залата се сливаха надписите. R-Truth, както винаги, сцепва с аотизъм. 

Кофти за Rhea, но пък контузията слага heat към Liv, а Rhea, когато се завърне, ще е топ женски babyface. Не съм сигурен, че Liv е подходяща за дълго царуване. Първото и царуване беше безлично. Момата не е добра на микрофона, нито на ринга, просто има специфично излъчване, която я дърпа нагоре. Но пък може като heel да и се получат нещата по-добре.

Много силен пакет за Damian Priest. Засега враждата с Jey Uso не се усеща като нещо значимо.

Sheamus се завърна като звезда и публиката беше доста надъхана. Препратката е към най-ранния му период, в което няма нищо лошо. Пичът вече е близо до пенсия и е редно да му дадат IC титлата, с което да си попълни колекцията и да се пенсионира. 

Приличен RAW, със силен финал. Съвсем друго е, когато имаш надъхани публики. Шоуто бива изнесено от това и кечистите изглеждат като звезди. Надъхан съм за драфта. Този път има наченки, че ще пробват нещо по-различно. NXT го третират като пълноправен brand, тъй че ще е интересно какво ще направят в тази посока, защото им предстои преминаване в CW, което си е национална телевизия. Очаквам, че ще продължат да разчитат на developmental кечисти, но ако вкарат няколко неизползвани ветерани от главния ростер, както го правят досега, може да раздвижат нещата и там. 

• Upvote 10
Todor Atanasov

Тоя кеч е станал пълна пародия. Пет, шест охранители се опитват да удържат пикливата Лив Морган, дето е 1,50 и то безуспешно. Да, в WWE охранителите винаги са били палячовци, но тва тук беше много брутален cringe. 

Кофти за Rhea, не е за вярване как от един глупав backstage сегмент, дето даже не го направиха като хората, е получила такава контузия. 

Иначе тва make wrestling great again май свърши на Кечмания. То в момента всички са изпоконтузени или отсъстват по други причини. А Drew McIntyre мислех, че отдавна е подписал, но днес четох някви неща и уж не е?? Това обяснява донякъде що го изгавриха на Мания, но за мен има голяма вероятност ако не е подписал още да не го направи изобщо. Едва ли му готвят нещо по-добро в следващите месеци, най-вероятно ще го джобнат на Punk на Summerslam. Да ходи в AEW, поне да прибира парите и да се бъхти по-малко.

Sheamus да му дават IC титлата, винаги е бил приятен кечист, но в последните години се загуби далеч от важните истории.

THE ENEMY

Новият дизайн на отборните титли е може би най-добрият в историята им... и с това свършват похвалите ми за шоуто.:D Бтв, дори това не е кой знае какво постижение. Винс просто имаше друга философия тук и за него дизайна на титлите се определяше от тяхната важност в неговите очи. Понеже той никога не е ценял особено отборното злато, тези колани винаги изглеждаха като правени в час по трудово.

Оказах се прав, че нямат топките да дадат ИК титлата на Чад в Монтреал.:( Не е важно чии хоумтаун е мача, важно е какво е максималното което можеш да извадиш от него като буукинг. А тук максималното щеше да бъде хийл търн на Гейбъл, който да го бетонира като биг дийл, а това минаваше през спечелване на титлата нечестно ТОЧНО в родния град на бейбифейса.:wank: И без това Зейн няма какво да печели или губи от тази титла, той е изграден образ, достигнал макса си, освен ако не влезе много сериозно в Джима, където да пита за инструкторката Ана Бол.:wank: Чад обаче е един от най-подценените пичове в ростера, с много добри качества не само на ринга, виждам голям потенциал при него, ако се работи правилно. Това дали е направил хийл търн, в случая е без значение, ако просто ще бъде някакъв джобър и няма да направи нещо значимо, което да го пренесе на следващото ниво в картата. ИК тук щеше да направи точно това за него. Ако я спечели на по-късен етап е ОК (ако изобщо я спечели), но тук таймингът щеше да е перфектен и го изпуснаха.

Жалко за Рия. Наистина толкова успешен женски рън не са имали откакто Беки беше първоначално пушната до небесата. Супер интересен и силен образ, а мацката е мега талантлива, фен съм. От цялото нещо, наистина единствения позитив е шансът който се отваря пред Лив най-накрая да полчи своя спот. Не съм съгласен с Бобоци, че мацката е само едно ай канди и нищо повече. Доста подценявана е на ринга, но най-силната и черта е харизмата. Доста красиви мацки са минали през WWE във времето, но такава като Морган която системно да е подлагана на скандално слаб букинг и пренебрежение, но въпреки това публиката продължаваше да марква и да купува мърч, май не е имало. Абсолютно заслужава най-накрая да получи своя спот.:wank:

Ако говорим за хора които имат всичко останало освен харизма... ТУ МЕНИ ЛИАЙС! Шеамо е самото олицетворение на думата СКУКА. Винаги е бил, за съжаление. Имам някакви симпатии към него, от гледна точка че е симпатичен ветеран, но не мога да кажа, че дори на ринга ми е достатъчно интересен и не бих искал да го гледам във важни истории и вражди със сигурност.:(

Коди е БЕЗСПОРЕН шампион отново? Официално ли обявиха титлата на Бандажения Тейкър за мидкард? Иначе аз съм огромен фен на презентацията на Роудс откакто стана шампион, пичът прави доста олд скул препратки, което е готино. Естествено, тук се поправям и внасям важно уточнение. Фен съм на начина по който ТОЙ презентира себе си и образа си, но не и на начина по който компанията презентира него. Първата му защита ще бъде някакъв тежък мех, не защото Ей Джей и Ел Ей са слаби, а защото влизат при него от позиция на забити мидкардери след Мания. Ясно, че Ей Джей е по-вероятния съперник (освен ако не измислят някаква тройна заплаха), но дори тогава очаквам Ел Ей да се намеси в мача и да продължи враждата си със Стайлс след това.

Що се отнася до Бандажния Тейкър и Ийт... Джей Усо пък влиза в тази вражда от позицията на джобил на Гюнта за мидкард титла, който пък джоби на подчовекът Зейн... Дроп... Но нали вече сме мидкард титла и (почти?) официално, така че все тая.:D

Посредствен Рау в един от скандално смаркските градове. Кур за Монтреал, два за некадърния Зет.:wank:

5 minutes ago, Todor Atanasov said:

Това обяснява донякъде що го изгавриха на Мания, но за мен има голяма вероятност ако не е подписал още да не го направи изобщо. Едва ли му готвят нещо по-добро в следващите месеци, най-вероятно ще го джобнат на Punk на Summerslam. Да ходи в AEW, поне да прибира парите и да се бъхти по-малко.

Нарича се дългосрочно разказване на историята му с Пънк, къде ги видя тея гаври :lol: Добре, че не те е наел за съветник. 

Фен съм на новите отборни титли, интересно ми е какъв ще е и дизайнът на тези, които ще дадат на Остин и Грейсън. Фен съм на програмата между Сами и Гейбъл. Харесват ми и наченките на историята, която ще разкажат около Усото - сега е негов ред да страда по начина, по който всички опоненти на Роман страдаха, когато и Джей беше в Bloodline. 

Шеймъс явно е хапвал стабилно напоследък, или не е имал възможността да прекарва достатъчно време във фитнеса. Доколкото прочетох, естеството на контузията не му е позволявало. Така че очаквам скоро да е във върхова форма и да мачка. Върнали са му и старата песничка, медено развитие. 

Коди си каза, че е Smackdown superstar, време му е да спре да се появява на всеки Raw, само и само да си каже петте приказки. Женската част ми беше от скучните, като изключим Rhea. Всяко зло за добро - ще се завърне като топ babyface и ще унижощи некадърното Ливче. Дано само това развитие не ни подложи на нечовешките мъки да гледаме Nia като шампионка :(

• Upvote 3

По принцип е трудно за вярване, че ключови лица за WWE, като Seth Rollins, Becky Lynch и Drew McIntyre, биха напуснали компанията. Но в същото време, наскоро уволниха шефът на департамента, отговарящ за персонала на WWE, тъй че може би има някаква връзка. Но вярвам, че и тримата ще са кечисти на WWE и занапред, а в случая на Drew, ще бъде вкарано като част от историята му с Punk. 

Edited by neshev
Bobotsi
22 minutes ago, THE ENEMY said:

Не съм съгласен с Бобоци, че мацката е само едно ай канди и нищо повече. Доста подценявана е на ринга, но най-силната и черта е харизмата. Доста красиви мацки са минали през WWE във времето, но такава като Морган която системно да е подлагана на скандално слаб букинг и пренебрежение, но въпреки това публиката продължаваше да марква и да купува мърч, май не е имало. Абсолютно заслужава най-накрая да получи своя спот.:wank:

Може би съм останал с такова впечатление защото не мога много да и схвана образа. Плези се, търка си очите, точно все едно е някое курве което не я ебе дали печели или губи и си прави каквото иска. Все пак ми е малко трудно да повярвам че публиката й марква и купува мърча защото има харизма или е добра на ринга. По скоро е защото е красива и гледа курвенски. В социалните мрежи също е толкова популярна именно заради това и по коментарите под нещата с нея се вижда защо я следват хората. Разбира се няма нищо лошо в това. Една Алекса също така се издигна, но според мен през годините показа че има малко повече талант от Лив

Todor Atanasov
27 minutes ago, Price said:

Нарича се дългосрочно разказване на историята му с Пънк, къде ги видя тея гаври :lol: Добре, че не те е наел за съветник. 

Тя историята се развива добре, но крайният победител от враждата ще е Punk, което едва ли ще е в особена полза на Drew. И това го казвам като фен на Punk, няма да е окей да загуби първия си мач след завръщане от контузия. Но колкото до Drew… да, получи си момента на Мания, спечели титла, но… на следващата вечер го тушира утайката Jey Usi. Как да продължа да съм инвестиран в образа му. ОК, развиват му враждата с Punk, но WHC титлата? Полагаше му се реванш на следващата вечер, те вместо това го набутаха във фатална четворка с някви Рикошети и самоански цигани. Трябваше да гони Priest, да го напада backstage, нищо такова не сме видяли. След инерцията която натрупа последните месеци, не и редно да го забиват така.

THE ENEMY

Това, че е красива е силна черта и мацката я използва максимално в своя полза, нещо в което няма нищо лошо. Но със сигурност не свършва само дотам. Гимикът и беше на фен гърл, което е гледало кедж по телевизията и си е мечтало и тя работи това някой ден, била е сервитьорка и регулар Джо(ан), борила се е с лайната в живота, но в крайна сметка е постигнала мечтата си.:wank:

Върнете си женския чеймбър от тази година и там ще видите Лив в най-добрата и светлина. Да, красива е, но се раздава доста, мисля че дори заради това коленцата и са преебани доста често, докато е на ринга е много лесно да и симпатизираш, просто защото мацката има излъчването и харизмата. Според мен е стереотипно разбиране, че понеже е готина, секси мацка, била некадърна. Това изобщо не е вярно.

• Upvote 1
Ponetron

Абе може да звуча като Винс ама женските в кеча ако не ме карат да си кажа "тая бих я ебал", въобще не ме интересува какъв им е образа или какви мачове правят. Ако ще да е най-добрата история или образ, ако е гадна ми е все тая дали ще държи титлата 15 години или не. :D Така че Лив си е супер и поздрави за батистахийл.

В тоя ред на мисли, нямам търпение да дебютира Сол Рука от NXT и да почвам да ви кълна като hero28

1 minute ago, Ponetron said:

В тоя ред на мисли, нямам търпение да дебютира Сол Рука от NXT и да почвам да ви кълна като hero28

Това е мъж, брато. :(

image.jpeg

batistaheel
11 hours ago, Ponetron said:

Така че Лив си е супер и поздрави за батистахийл.

А защо поздрав към мен, приятел? :D И аз харесвам Лив, още от времето когато беше члeнка на Riott Squad. Дори бях супер депресиран когато не и даваха титлата, по време на враждата и с Беки Линч. Една от най-красивите кечистки е без съмнение. Малко ми падна в очите откакто се оказа, че се друса. Но пък Бейли няма такива недостатъци и винаги може да и се радвам. :) 

Edited by batistaheel
baikiro

Как не го е срам да се появява в национален ефир така ве? При ВЕЛИКИЯТ Винс Макмеън това нямаше да се случи никога. Кур за некадърния зет!

• Upvote 2
  • Haha 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!